Program for UGP 2 - Skövde
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 8, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 34 | Lövgren Albin | 1999 | SKÖVDE SS | AC0199 | 25 m | 2:14.68 | |
2 | 113 | Svensson Kalle | 1997 | UDDEVALLA | AB4797 | 25 m | 2:18.28 | |
3 | 78 | Börjesson Daniel | 1999 | UDDEVALLA | AJ4599 | 25 m | 2:27.29 | |
4 | 38 | Staflund Johan | 1997 | SKÖVDE SS | AE7197 | 25 m | 2:27.55 | |
5 | 77 | Bodestig Simon | 1996 | UDDEVALLA | AT7396 | 25 m | 2:27.67 | |
6 | 85 | Engqvist Victor | 1997 | UDDEVALLA | AN1997 | 25 m | 2:27.68 | |
7 | 106 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 25 m | 2:30.82 | |
8 | 39 | Staudinger Pontus | 1998 | SKÖVDE SS | AA6798 | 25 m | 2:30.92 | |
9 | 104 | Robertsson Albin | 1998 | UDDEVALLA | AF1398 | 25 m | 2:31.90 | |
10 | 60 | Larsson Kristoffer | 1997 | VARABYGDEN | AO9197 | 25 m | 2:32.99 | |
11 | 57 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 25 m | 2:33.31 | |
12 | 86 | Fageeh Navid | 1997 | UDDEVALLA | AS2797 | 25 m | 2:33.81 | |
13 | 43 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | AE8199 | 25 m | 2:36.81 | |
14 | 73 | Andersson Martin | 1998 | UDDEVALLA | AE0798 | 25 m | 2:38.39 | |
15 | 82 | Cuperus Rick | 1999 | UDDEVALLA | AV2599 | 25 m | 2:41.73 | |
16 | 98 | Koch Viggo | 1997 | UDDEVALLA | AN5997 | 25 m | 2:41.82 | |
17 | 111 | Ström Max | 2000 | UDDEVALLA | AK2300 | 25 m | 2:44.78 | |
18 | 7 | Gustavsson Axel | 2000 | SK GÖTENE | AO8100 | 25 m | 2:50.17 | |
19 | 79 | Börjesson Markus | 2001 | UDDEVALLA | AE5101 | 25 m | 2:53.15 | |
20 | 118 | Niklasson Ted | 2001 | KARLSBORG | AD4701 | 25 m | 2:55.56 | |
21 | 2 | Johansson Viktor | 1998 | FALKÖPING | AL7798 | 25 m | 2:57.05 | |
22 | 109 | Simonsson Jesper | 2000 | UDDEVALLA | AN5900 | 25 m | 2:57.09 | |
23 | 64 | Schiller Carl | 1997 | BILLINGEN | AE1197 | 50 m | 3:00.87 | |
24 | 9 | Lövgren Jesper | 1999 | SK GÖTENE | AL4999 | 25 m | 3:03.04 | |
25 | 10 | Sohlberg Ludvig | 1999 | SK GÖTENE | AD5199 | 25 m | 3:05.52 | |
26 | 91 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 25 m | 3:11.72 | |
27 | 48 | Johannesson Hampus | 2000 | TROLLHÄTTA | AM6300 | 25 m | 3:12.48 | |
28 | 35 | Nilssen Linus | 2000 | SKÖVDE SS | AN0100 | 25 m | 3:14.95 | |
29 | 89 | Gunderssen Andreas | 2001 | UDDEVALLA | AG8101 | 25 m | 3:19.37 | |
30 | 96 | Josephson Jakob | 2002 | UDDEVALLA | AN8102 | 25 m | 3:26.62 | |
31 | 59 | Tranberg Charlie | 2002 | TROLLHÄTTA | AK5102 | 25 m | 3:31.02 | |
32 | 30 | Johansson Rasmus | 2000 | SKÖVDE SS | AI4700 | 50 m | 3:44.56 | |
33 | 69 | Anderberg Victor | 2000 | UDDEVALLA | AX6100 | 25 m | ||
34 | 76 | Aronsson Filip | 2004 | UDDEVALLA | AF1104 | 25 m | ||
35 | 105 | Robertsson Elias | 2004 | UDDEVALLA | AE8904 | 25 m | ||
36 | 110 | Sjöqvist Eliot | 2000 | UDDEVALLA | AR0500 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 07 mars 2014 |
Licensierad till: Skövde Simsällskap | Utskriftstid | 19:21 |