Program för UGP 2 Trelleborg
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
U-GP2 |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Trelleborg |
|
Utskriftstid |
08:49 |
|
|
Arrangör |
Trelleborg Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 mars 2014 |
|
|
|
|
Gren 4, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
130 |
3 |
Victoria Evaldsson |
2000 |
BI0200 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
80 |
4 |
Delina Ande Johannes |
2000 |
BI8400 |
MKK |
|
25m |
|
83 |
5 |
Alice Kron Larsson |
2001 |
BF6601 |
MKK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
125 |
2 |
Hanna Björnsdotter |
2002 |
AW7402 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
281 |
3 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
|
124 |
4 |
Maja Åkesson |
2002 |
AJ6402 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:15.15 |
81 |
5 |
Emma Jansson |
1994 |
AP4694 |
MKK |
|
25m |
|
129 |
6 |
Nora Persson |
1999 |
BD4899 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
193 |
7 |
Julia Stenström |
2002 |
AO5402 |
SK TRITON |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
257 |
1 |
Frida Eilertsson |
2000 |
AM7600 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:43.94 |
79 |
2 |
Friderika Bursan |
1998 |
BF8698 |
MKK |
|
25m |
1:39.92 |
179 |
3 |
Felicia Jartelius |
2001 |
AS6601 |
SK TRITON |
|
25m |
1:36.67 |
82 |
4 |
Selina Degirmenci |
1996 |
BK3496 |
MKK |
|
50m |
1:30.99 |
123 |
5 |
Ellen Åkesson |
1999 |
AI8699 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:36.52 |
119 |
6 |
Sara Melgar |
2002 |
AA8602 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:39.21 |
241 |
7 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:41.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
287 |
1 |
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:29.43 |
159 |
2 |
Jenny Le |
2000 |
AP2800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:27.44 |
153 |
3 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
25m |
1:21.92 |
243 |
4 |
Lovisa Vesterlund Kocsis |
2002 |
AJ0802 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:21.06 |
240 |
5 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:21.38 |
160 |
6 |
Annamaria Bontidean |
2000 |
BA0200 |
POSEIDON |
|
25m |
1:23.44 |
152 |
7 |
Mary Lagoguez |
2001 |
BD9801 |
POSEIDON |
|
25m |
1:28.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
127 |
1 |
Sara Göransson |
1998 |
BE5898 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:18.70 |
192 |
2 |
Sara Stenberg |
2001 |
AB1801 |
SK TRITON |
|
25m |
1:15.70 |
161 |
3 |
Lula Mccaughey |
1998 |
AV7498 |
POSEIDON |
|
25m |
1:14.91 |
242 |
4 |
Wilma Heij-Lindholm |
1999 |
AG1299 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:14.31 |
184 |
5 |
Mathilda Månsson |
2000 |
AB6200 |
SK TRITON |
|
25m |
1:14.63 |
3 |
6 |
Lina Sjöholm |
2000 |
AD7200 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:15.09 |
239 |
7 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:17.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
268 |
1 |
Sandra Lendt |
2000 |
AH0400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:13.11 |
176 |
2 |
Madeleine Grönberg |
1999 |
AH3699 |
SK TRITON |
|
25m |
1:11.42 |
122 |
3 |
Amanda Strömberg |
1998 |
AR7698 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:09.57 |
177 |
4 |
Marie Hanson |
1997 |
AE5297 |
SK TRITON |
|
25m |
1:07.11 |
126 |
5 |
Dinah Jönsson |
1998 |
AN6498 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:07.65 |
266 |
6 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:10.23 |
196 |
7 |
Alexandra Volkova |
1996 |
AK4896 |
SK TRITON |
|
25m |
1:11.90 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2014 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
08:49 |
|