Program för Arena USO 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
ARENA USO 2014 |
|
Utskriftsdatum |
05 september 2014 |
|
|
Tävlingsort |
UDDEVALLA |
|
Utskriftstid |
21:26 |
|
|
Arrangör |
UDDEVALLA SIM |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
05 september 2014 |
|
|
|
|
Gren 22, 100m Fjärilsim Dam A-B-C |
Försök (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
626 |
1 |
Linnea Kaldrup |
1996 |
AH9896 |
S 02 |
|
25m |
|
777 |
2 |
Felicia Bernhardtz |
2001 |
BP4201 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
787 |
3 |
Wilma Dahlberg |
2001 |
AL1401 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:45.75 |
697 |
4 |
Moa Bergstedt |
2000 |
AV1400 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:35.16 |
496 |
5 |
Rebecca Gilley |
2001 |
AV7601 |
KUNGÄLV |
|
50m |
1:35.90 |
631 |
6 |
Anna Lipatnikova |
2000 |
AD2600 |
S 02 |
|
25m |
|
749 |
7 |
Marie Håkansson |
1992 |
CH2292 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
747 |
1 |
Klara Hasslin |
2001 |
AF3201 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:33.42 |
800 |
2 |
Maja Gustavsson |
2001 |
AL3401 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:31.39 |
705 |
3 |
Erika Grüneberger |
2001 |
AZ6201 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:29.17 |
724 |
4 |
Therese Pålsson |
2001 |
BJ4401 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:25.79 |
690 |
5 |
Ulrika von Buxhoeveden |
2001 |
AQ4601 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:26.91 |
479 |
6 |
Michaela Thyberg |
2000 |
AL6600 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:30.54 |
784 |
7 |
Dagmar Cuperus |
2001 |
BM7401 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:31.89 |
679 |
8 |
My Palm |
2001 |
AV2601 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:33.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
642 |
1 |
Matilda Wendt |
1997 |
BD8897 |
S 02 |
|
50m |
1:25.34 |
719 |
2 |
Elin Norrman |
2001 |
AX4601 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:24.11 |
673 |
3 |
Emmy Jonsson |
2001 |
AT6801 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:22.07 |
525 |
4 |
Linnéa Ivansson |
1998 |
AV9898 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:21.32 |
870 |
5 |
Michaela Johansson |
2000 |
AJ8400 |
VARBERG |
|
50m |
1:21.54 |
706 |
6 |
Lovisa Gröndahl |
2000 |
AW7400 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:22.88 |
755 |
7 |
Annie Lätt |
2001 |
AO0601 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:24.86 |
452 |
8 |
Filippa Trollsfjord |
2001 |
BE4601 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:25.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
832 |
1 |
Annie Strömberg |
2001 |
AL9401 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:19.93 |
536 |
2 |
Hanna Rostén |
1997 |
BG0897 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:19.42 |
687 |
3 |
Sofia Stålnacke |
2001 |
AT7801 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:18.43 |
629 |
4 |
Pernilla Lindberg |
1994 |
BA7694 |
S 02 |
|
25m |
1:17.81 |
709 |
5 |
Petronella Johansson |
2000 |
AW0600 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:18.09 |
576 |
6 |
Clara Momats |
2000 |
AG9800 |
ÖSA |
|
25m |
1:19.26 |
677 |
7 |
Hedda Nilsson |
2001 |
AQ3601 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:19.87 |
754 |
8 |
Elin Lokrantz |
2000 |
AM2200 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:21.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
894 |
1 |
Natalia Harackiewicz |
1997 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:15.84 |
672 |
2 |
Rebecca Börjesson |
1999 |
AT6299 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:13.20 |
465 |
3 |
Elvira Eklund-Ramböl |
1997 |
AV5497 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:10.01 |
767 |
4 |
Amanda Andersson |
1996 |
AO7696 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:06.65 |
770 |
5 |
Hilda Andersson |
1999 |
AM7699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:08.41 |
685 |
6 |
Lina Sjöholm |
2000 |
AD7200 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:11.75 |
694 |
7 |
Matilda Larm |
1999 |
AD5699 |
SK GÖTENE |
|
25m |
1:14.27 |
555 |
8 |
Ronja Isaksson |
1997 |
AW8297 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:17.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
735 |
1 |
Hanna Wrethander |
1999 |
AK8699 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:15.76 |
579 |
2 |
Lina Nederman |
2000 |
AP0600 |
ÖSA |
|
50m |
1:12.99 |
868 |
3 |
Linnea Dunberg |
2000 |
AE8200 |
VARBERG |
|
25m |
1:09.50 |
684 |
4 |
Erica Sjöholm |
1997 |
AJ0497 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:06.16 |
559 |
5 |
Ellen Thor |
1997 |
AE0497 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:06.91 |
431 |
6 |
Michelle Berntsson |
2000 |
BD6200 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:10.80 |
723 |
7 |
Josefine Pålsson |
1999 |
AK9699 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:14.10 |
798 |
8 |
Elin Gustafson |
1999 |
AM5699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:17.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
454 |
1 |
Sofie Wirfalk |
2000 |
AB2800 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:14.58 |
810 |
2 |
Matilda Larsson |
1998 |
AD1698 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:12.15 |
688 |
3 |
Therese Svensson |
1991 |
AX7891 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:08.55 |
609 |
4 |
Erica Dahlgren |
1997 |
AE3497 |
S 02 |
|
25m |
1:05.17 |
433 |
5 |
Linnéa Fahlberg |
1998 |
AC5898 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:06.83 |
890 |
6 |
Sofie Forsstrøm |
1997 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:10.65 |
758 |
7 |
Olivia Rudqvist |
2000 |
AA2600 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:13.53 |
866 |
8 |
Benedicte Balslev |
1997 |
AZ2297 |
VARBERG |
|
25m |
1:16.80 |
Skapad av WinGrodan 1.22.00 |
Utskriftsdatum |
05 september 2014 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
Utskriftstid |
21:26 |
|