Program för NUSS yngre
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 28
|
Tävling |
NUSS Yngre (25m) |
|
Utskriftsdatum |
01 februari 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Linköping |
|
Utskriftstid |
12:50 |
|
|
Arrangör |
LASS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 februari 2014 |
|
|
|
|
Gren 28, 100m Ryggsim FL 11 |
Finaler (4) |
NR: Emilia Nilsson 1988 LASS 01:19.09 år 1999 |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
41 |
1 |
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:43.60 |
128 |
2 |
Henna Kjaergaard |
2003 |
AQ3803 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:42.38 |
262 |
3 |
Ida Lithner |
2004 |
AB6204 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:40.70 |
73 |
4 |
Tilda Tellfjord |
2003 |
AC9203 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:42.37 |
179 |
5 |
Martina Karlsson |
2003 |
AA9603 |
LASS |
|
25m |
1:42.82 |
72 |
6 |
Natalie Stjärnås |
2003 |
AL3403 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:48.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
129 |
1 |
Cazzandra Lindblad |
2003 |
AQ5803 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:38.73 |
357 |
2 |
Hilma Broden |
2003 |
AS8203 |
NKK |
|
25m |
1:38.37 |
382 |
3 |
Darja Koutchinskaia |
2003 |
AQ5203 |
LASS |
|
25m |
1:37.51 |
141 |
4 |
Karin Widerberg |
2003 |
AO3803 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:37.62 |
122 |
5 |
Hannah Fritz |
2003 |
BB5603 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:38.60 |
170 |
6 |
Olivia Gustafsson |
2004 |
AA8604 |
LASS |
|
25m |
1:39.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
65 |
1 |
Matilda Nilsson |
2004 |
AD0804 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:36.67 |
55 |
2 |
Moa Holmquist |
2004 |
AG1604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:34.71 |
49 |
3 |
Matilda Egelrud |
2003 |
AB2603 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:32.82 |
192 |
4 |
Thilde Smedbäck |
2004 |
AD3404 |
LASS |
|
25m |
1:33.29 |
243 |
5 |
Cornelia Johansson |
2003 |
AF1803 |
ÖSA |
|
25m |
1:34.73 |
205 |
6 |
Anna Krysén |
2003 |
AC2403 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:37.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
341 |
1 |
Elvira Mörtstrand |
2003 |
AH9603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:30.57 |
52 |
2 |
Annie Hegmegi |
2003 |
AA1403 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:24.34 |
174 |
3 |
Wilma Holmertz |
2003 |
AD1803 |
LASS |
|
25m |
1:21.73 |
274 |
4 |
Linn Suchomel |
2003 |
AD2203 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:22.59 |
2 |
5 |
Linnéa Englund |
2003 |
AI5403 |
DEJE SS |
|
25m |
1:25.08 |
180 |
6 |
Vera Karlsson |
2003 |
AI8403 |
LASS |
|
25m |
1:30.90 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
01 februari 2014 |
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS |
Utskriftstid |
12:50 |
|