Program för OF-Sprint Markaryd 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Gren 7, 100m Medley Flickor |
Sponsor: OF Ekeri |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Andersson Lova | 2000 | LJUNGBY SS | AA3600 | 25 m | 1:12.61 | |
2 | Åstrand Julia | 1999 | ALVESTA SS | AT7499 | 25 m | 1:16.77 | |
3 | Bodsjö Saga | 2002 | VÄXJÖ SS | AE1402 | 25 m | 1:18.73 | |
4 | Bengtsson Stina | 1998 | ALVESTA SS | AS5498 | 25 m | 1:20.36 | |
5 | Bekken Sofia | 2001 | VARBERG | AE6601 | 25 m | 1:21.15 | |
6 | Drincic Adna | 2001 | ALVESTA SS | AP5201 | 25 m | 1:21.92 | |
7 | Westholm Sara | 2001 | VARBERG | AL8801 | 25 m | 1:21.96 | |
8 | Wiesel-Axelsson Edit | 2002 | LJUNGBY SS | AO3602 | 25 m | 1:22.12 | |
9 | Engström Maja | 2000 | VARBERG | AV3800 | 25 m | 1:22.35 | |
10 | Axelsson Ebba | 2001 | MARKARYD | AP5601 | 25 m | 1:22.55 | |
11 | Hellström Hanna | 2000 | GNOSJÖ SS | BJ4600 | 25 m | 1:22.99 | |
12 | Nilsson Tova | 2002 | S 71 | AC0202 | 25 m | 1:23.07 | |
13 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | AS0202 | 25 m | 1:24.25 | |
14 | Lindfors Fanny | 2002 | S 71 | AV6202 | 25 m | 1:24.71 | |
15 | Karlsson Moa | 2002 | S 71 | AC1202 | 25 m | 1:25.13 | |
16 | Augustsson Vendela | 2000 | VÄXJÖ SS | AZ6200 | 25 m | 1:26.61 | |
17 | Bremark Felicia | 2000 | VÄXJÖ SS | BK2800 | 25 m | 1:27.34 | |
18 | Permarker Anna-Louisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 25 m | 1:27.61 | |
19 | Jingmark Jennifer | 2003 | ANDERSTORP | AO0603 | 25 m | 1:28.09 | |
20 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 25 m | 1:28.77 | |
21 | Palencsar Heidi | 2002 | LJUNGBY SS | AF8602 | 25 m | 1:29.15 | |
22 | Johansson Michaela | 2000 | VARBERG | AJ8400 | 25 m | 1:29.56 | |
23 | Kaltak Lamia | 2001 | ALVESTA SS | AP3201 | 25 m | 1:31.18 | |
24 | Bodsjö Sanna | 2003 | VÄXJÖ SS | AD6203 | 25 m | 1:31.26 | |
25 | Gustafsson Linnéa | 1999 | VARBERG | BK0299 | 25 m | 1:31.72 | |
26 | Sagadin Leah | 2002 | LJUNGBY SS | AR5602 | 25 m | 1:32.23 | |
27 | Hjelmberg Lovisa | 2002 | VÄXJÖ SS | AG4402 | 25 m | 1:33.41 | |
28 | Bengtsson Matilda | 2002 | VARBERG | AK7802 | 25 m | 1:34.09 | |
29 | Nagy Biborka | 1998 | LJUNGBY SS | BO5498 | 25 m | 1:34.64 | |
30 | Khanh Mai | 1998 | GNOSJÖ SS | BN3298 | 25 m | 1:34.84 | |
31 | Nilsson Wilma | 2004 | S 71 | AB0804 | 25 m | 1:35.00 | |
32 | Hedström Maja | 2001 | VARBERG | AI0201 | 25 m | 1:35.25 | |
33 | Nyika Anna | 2002 | LJUNGBY SS | AB2402 | 25 m | 1:35.76 | |
34 | Pap Beatrice | 2003 | LJUNGBY SS | AB6803 | 25 m | 1:36.78 | |
35 | Hedenfalk Olivia | 2002 | VÄXJÖ SS | AX7802 | 25 m | 1:38.02 | |
36 | Estrada Hermansson Aimée | 2003 | VÄXJÖ SS | AT7403 | 25 m | 1:38.09 | |
37 | Hedström Julia | 2000 | VARBERG | AP6400 | 25 m | 1:38.94 | |
38 | Baltzarsson Therese | 2001 | ÄNGELHOLM | AE5201 | 25 m | 1:40.12 | |
39 | Andric Loretta | 2002 | ANDERSTORP | AL4202 | 25 m | 1:43.08 | |
40 | Volmberg Hilja | 2003 | SK STIMMET | AN7803 | 25 m | 1:44.29 | |
41 | Vorszak Kriszta | 2003 | LJUNGBY SS | AC2203 | 25 m | 1:45.01 | |
42 | Szczesniak Kinga | 2001 | SK STIMMET | AL5801 | 25 m | 1:47.18 | |
43 | Samuelsson Elisia | 2002 | VÄXJÖ SS | BE4402 | 25 m | 1:49.60 | |
44 | Ebbesen Louise | 2001 | LJUNGBY SS | AE1601 | 25 m | 1:54.71 | |
45 | Bondesson-Crene Agnes | 2002 | LJUNGBY SS | AF3802 | 25 m | 2:08.47 | |
46 | Bogesten Jennifer | 2003 | ANDERSTORP | AQ9603 | 25 m | ||
47 | Nicklasson Hedda | 2002 | SK STIMMET | AX8202 | 25 m | ||
48 | Ottosson Annie | 2002 | SK STIMMET | AT8802 | 25 m | ||
49 | Karlsson Frida | 1999 | VARBERG | BK9299 | 25 m | ||
50 | Pishieva Raya | 2002 | ÄLMHULT | AR6602 | 25 m | ||
51 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 14 februari 2014 |
Licensierad till: Markaryds Simsällskap | Utskriftstid | 20:30 |