Program för Öresund Meeting 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag FM
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Öresund Meeting 2014 |
|
Utskriftsdatum |
21 mars 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Helsingborg |
|
Utskriftstid |
20:04 |
|
|
Arrangör |
Helsingborgs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 mars 2014 |
|
|
|
|
Gren 3, 200m Medley Fl. 14-15år |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
545 |
0 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:40.90 |
532 |
1 |
Vilma Flodfält |
1999 |
AF9499 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:40.61 |
849 |
2 |
Ebba Hallbäck |
2000 |
AL0600 |
HS |
|
25m |
2:39.18 |
861 |
3 |
Moa Holmkvist |
1999 |
AE5899 |
HS |
|
25m |
2:38.89 |
406 |
4 |
Michaela Mattsson |
1999 |
AL4899 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:38.13 |
20 |
5 |
Sanna Lygnestrand |
1999 |
AG5499 |
ALINGSÅS |
|
25m |
2:38.28 |
52 |
6 |
Maja Johansson |
1999 |
AW2899 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:39.14 |
579 |
7 |
Mathilda Månsson |
2000 |
AB6200 |
SK TRITON |
|
25m |
2:39.84 |
757 |
8 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:40.66 |
446 |
9 |
Elin Moberg |
1999 |
AU2699 |
POSEIDON |
|
25m |
2:40.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
681 |
0 |
Alicia Norberg Randowo |
1999 |
AS4499 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:37.59 |
475 |
1 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
25m |
2:35.32 |
84 |
2 |
Tea Gladher |
2000 |
AB1400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
2:35.10 |
411 |
3 |
Caroline Wallenborg |
2000 |
AL3800 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:33.57 |
516 |
4 |
Lina Sjöholm |
2000 |
AD7200 |
SJÖBO SS |
|
25m |
2:32.38 |
747 |
5 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:32.71 |
641 |
6 |
Matilda Klintberg |
1999 |
AH1299 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:34.75 |
41 |
7 |
Tilda Öman |
2000 |
AI7200 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:35.15 |
615 |
8 |
Linnea Dunberg |
2000 |
AE8200 |
VARBERG |
|
25m |
2:36.65 |
859 |
9 |
Rebecca Hesslevik |
2000 |
AZ0800 |
HS |
|
25m |
2:37.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
15 |
0 |
Emma Dimitriou Sagré |
1999 |
AO4699 |
ALINGSÅS |
|
25m |
2:31.08 |
286 |
1 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:29.10 |
59 |
2 |
Ida Liljeqvist |
1999 |
AR4499 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:28.10 |
490 |
3 |
Rebecca Berggren-Nylund |
1999 |
AI1899 |
S 71 |
|
25m |
2:27.09 |
716 |
4 |
Hanna Rosvall |
2000 |
AM7200 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:26.83 |
37 |
5 |
Alice Palmkvist |
2000 |
AE9200 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:26.92 |
922 |
6 |
Johanna Söderberg |
1999 |
AE6899 |
HS |
|
25m |
2:27.86 |
506 |
7 |
Ellen Sandberg |
1999 |
AE9499 |
S 71 |
|
25m |
2:28.40 |
805 |
8 |
Johanna Palmkvist |
1999 |
AN2899 |
HS |
|
50m |
2:30.37 |
412 |
9 |
Isabelle Wrejde |
1999 |
AV5299 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:31.37 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
21 mars 2014 |
Licensierad till: Helsingborgs Simsällskap |
Utskriftstid |
20:04 |
|