Program for Sollentuna simfestival 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 4, 200m Frisim Herrar ABCD |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 127 | Q Hammarlind Joakim | 1993 | POLISEN | AM7593 | 25 m | 1:50.07 | |
2 | 123 | Nilsson Martin | 1993 | POLISEN | AL6793 | 25 m | 1:52.05 | |
3 | 254 | Hagström Marcus | 1991 | SÖDERTÖRN | AQ5191 | 25 m | 1:54.09 | |
4 | 535 | Pantzar Sebastian | 1999 | TYRESÖ SS | AL1999 | 25 m | 1:56.70 | |
5 | 216 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 1:56.73 | |
6 | 267 | Lund Simon | 1989 | SÖDERTÖRN | AM1389 | 25 m | 1:57.66 | |
7 | 45 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | DANDERYD | AG9599 | 25 m | 1:57.93 | |
8 | 136 | Altman Elias | 1998 | SALTSJÖB | AH6998 | 25 m | 1:59.43 | |
9 | 265 | Lind David | 1994 | SÖDERTÖRN | AK6994 | 25 m | 1:59.94 | |
10 | 207 | Hjärne Hannes | 1997 | SKURU IK | AF7797 | 25 m | 2:00.30 | |
11 | 273 | Marijanovic Denis | 1996 | SÖDERTÖRN | AP3596 | 25 m | 2:00.92 | |
12 | 167 | Gudehn Felix | 1995 | SKK | AR1195 | 25 m | 2:00.96 | |
13 | 105 | Eriksson Niclas | 1998 | POLISEN | AL2398 | 25 m | 2:01.36 | |
14 | 490 | Bolle Henrik | 1996 | TUREBERG | AO3196 | 25 m | 2:02.72 | |
15 | 162 | Ankarberg Ossian | 1996 | SKK | AX6196 | 25 m | 2:02.99 | |
16 | 387 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 25 m | 2:03.45 | |
17 | 519 | Andersson Christoffer | 1994 | TYRESÖ SS | AM3594 | 50 m | 2:03.52 | |
18 | 272 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 2:03.70 | |
19 | 396 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 2:05.09 | |
20 | 200 | Filipsson Tim | 1996 | SKURU IK | AH9196 | 25 m | 2:05.15 | |
21 | 103 | Dansk Emil | 1995 | POLISEN | AF0195 | 25 m | 2:05.51 | |
22 | 373 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 25 m | 2:05.97 | |
23 | 131 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 25 m | 2:09.14 | |
24 | 46 | Hambraeus Joel | 1998 | DANDERYD | AL8198 | 25 m | 2:09.59 | |
25 | 546 | Österman Olle | 1998 | TYRESÖ SS | AQ2198 | 25 m | 2:10.64 | |
26 | 209 | Johnsson Christopher | 1998 | SKURU IK | AG2198 | 25 m | 2:11.60 | |
27 | 306 | Wikell Emil | 1999 | SÖDERTÖRN | AK5799 | 25 m | 2:12.11 | |
28 | 409 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 25 m | 2:13.46 | |
29 | 415 | Barnå Gustav | 1999 | TÄBY SIM | AS6199 | 25 m | 2:13.87 | |
30 | 499 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | AI0300 | 25 m | 2:14.82 | |
31 | 443 | Häger Edwin | 1999 | TÄBY SIM | AQ9999 | 25 m | 2:15.23 | |
32 | 124 | Norberg Christian | 1998 | POLISEN | AD6398 | 25 m | 2:15.26 | |
33 | 185 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 2:15.90 | |
34 | 359 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 25 m | 2:16.17 | |
35 | 55 | Forsman Filip | 1997 | GUSTAVSBER | AU6197 | 25 m | 2:16.51 | |
36 | 487 | Zarrabi Mattin | 1998 | TÄBY SIM | AJ9998 | 25 m | 2:18.40 | |
37 | 168 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 2:18.59 | |
38 | 51 | Varga Stefan | 2000 | DANDERYD | AH3500 | 25 m | 2:19.51 | |
39 | 412 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 25 m | 2:19.71 | |
40 | 507 | Petersson Jonas | 1999 | TUREBERG | AJ0799 | 25 m | 2:19.83 | |
41 | 553 | Fellman Jonas | 1999 | IFÅ | 99B052 | 25 m | 2:20.80 | |
42 | 433 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 2:21.05 | |
43 | 278 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | 2:22.91 | |
44 | 268 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 25 m | 2:23.49 | |
45 | 35 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | 2:24.37 | |
46 | 93 | Ballchand Kevin | 1999 | POLISEN | AI6199 | 25 m | 2:26.22 | |
47 | 552 | Eriksson Eddie | 1999 | IFÅ | 99B051 | 25 m | 2:26.83 | |
48 | 260 | Kallvikbacka Simon | 1999 | SÖDERTÖRN | AG8399 | 25 m | 2:28.19 | |
49 | 469 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 2:30.50 | |
50 | 81 | Folkesson Elias | 1999 | NORRTÄLJE | AO6599 | 25 m | 2:30.59 | |
51 | 476 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 2:30.65 | |
52 | 439 | Hansson Gabriel | 2000 | TÄBY SIM | AE8700 | 25 m | 2:30.70 | |
53 | 312 | Arnebjer Rikard | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8300 | 25 m | 2:31.43 | |
54 | 461 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 2:31.78 | |
55 | 352 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 25 m | 2:32.35 | |
56 | 5 | Jansson William | 2000 | ÅKERSBERGA | AX1100 | 25 m | 2:32.86 | |
57 | 464 | Nöu Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE9999 | 25 m | 2:33.10 | |
58 | 329 | Gaunitz Gustav | 2001 | SPÅRVÄGEN | AE3701 | 25 m | 2:33.13 | |
59 | 63 | Strandberg Hugo | 1999 | GUSTAVSBER | AK0999 | 25 m | 2:33.67 | |
60 | 145 | Gipperth Elias | 2000 | SALTSJÖB | AF9900 | 25 m | 2:34.15 | |
61 | 47 | Rejdemyhr Jakob | 2000 | DANDERYD | AP1900 | 25 m | 2:36.31 | |
62 | 343 | Klingeryd Jalamo Viktor | 2000 | SPÅRVÄGEN | AT4500 | 25 m | 2:37.34 | |
63 | 392 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 2:37.52 | |
64 | 282 | Persson Felix | 2000 | SÖDERTÖRN | AN8300 | 25 m | 2:39.24 | |
65 | 290 | Sehmi Adam | 2001 | SÖDERTÖRN | AG3301 | 25 m | 2:39.33 | |
66 | 64 | Toreborg David | 1999 | GUSTAVSBER | AQ5999 | 25 m | 2:40.22 | |
67 | 367 | Thelenius Daniel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AQ5100 | 25 m | 2:42.08 | |
68 | 434 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 2:42.81 | |
69 | 30 | Karlsson Daniel | 2001 | BOTK-RÖNN | AL0901 | 25 m | 2:44.51 | |
70 | 549 | Ahlgren Alexander | 2000 | IFÅ | 00A776 | 25 m | 2:46.69 | |
71 | 38 | Ooi Brian | 1999 | BOTK-RÖNN | AV2199 | 25 m | 2:47.04 | |
72 | 380 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 25 m | 2:47.72 | |
73 | 509 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 25 m | 2:47.74 | |
74 | 353 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 2:48.58 | |
75 | 356 | O´Malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 25 m | 2:51.13 | |
76 | 11 | Westmoreland Timothy | 2002 | ÅKERSBERGA | AD4102 | 25 m | 2:52.09 | |
77 | 370 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 25 m | 2:54.68 | |
78 | 4 | Imhäuser Simon | 2002 | ÅKERSBERGA | AD6102 | 25 m | 2:54.76 | |
79 | 317 | Bernhardsson William | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI4702 | 25 m | 2:55.18 | |
80 | 408 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 25 m | 2:55.68 | |
81 | 511 | Sun John | 2002 | TUREBERG | AD4302 | 25 m | 2:56.12 | |
82 | 217 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU IK | AJ6702 | 25 m | 2:56.47 | |
83 | 244 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 2:57.14 | |
84 | 411 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 25 m | 2:58.04 | |
85 | 339 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 25 m | 2:58.38 | |
86 | 468 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 25 m | 2:59.64 | |
87 | 335 | Henrikssen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 25 m | 3:00.19 | |
88 | 455 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 3:06.23 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 21 mars 2014 |
Licensierad till: Turebergs Simklubb | Utskriftstid | 12:33 |