Program for RM/DM 3D - 50m 2008
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 8
|
Tvling |
RM&DM 50 m 2008 |
|
Utskriftsdatum |
28 juni 2008 |
|
|
Tvlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
08:50 |
|
|
Arrangr |
Sdermanlands SF & Tunafors SK |
|
|
|
|
Gren 8, 200m Brstsim Damer |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Fdelser |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
3 |
Caroline Just |
1992 |
AF1892 |
TUNAFORS |
|
50m |
3:03.97 |
124 |
4 |
Aina Kosevic |
1992 |
CB4492 |
SDERTLJE |
|
25m |
3:01.72 |
35 |
5 |
Sanna Skld |
1993 |
AE4893 |
GRUMS SS |
|
25m |
3:01.85 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdelser |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
142 |
1 |
Jennie Sveronius |
1994 |
BG0694 |
SDERTLJE |
|
25m |
2:59.83 |
151 |
2 |
Rebecka Ek |
1994 |
BA2294 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:58.38 |
23 |
3 |
Agnes Sporrong |
1993 |
BI8893 |
KATRINEHOL |
|
25m |
2:52.80 |
128 |
4 |
Pauline Lindgren |
1993 |
AS6893 |
SDERTLJE |
|
25m |
2:50.49 |
26 |
5 |
Victoria Persson |
1991 |
AO9891 |
FAGERSTA |
|
25m |
2:51.85 |
176 |
6 |
Fredrica Larsson |
1991 |
CB9891 |
KPINGS SS |
|
25m |
2:53.79 |
103 |
7 |
Josefin Agnekrans |
1994 |
AK2494 |
SDERTLJE |
|
25m |
2:59.12 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdelser |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
9 |
1 |
Ronja Johansson-Eld |
1993 |
AL2893 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:47.74 |
171 |
2 |
Rebecca Skrba |
1992 |
BF0892 |
NAUTILUS |
|
25m |
2:46.65 |
86 |
3 |
Anna Ottosson-Bixo |
1991 |
AK1891 |
VSTERS |
|
25m |
2:38.24 |
152 |
4 |
Jenny Falkeman-Brink |
1993 |
BO1293 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:31.80 |
87 |
5 |
Sara Ottosson-Bixo |
1995 |
AC5895 |
VSTERS |
|
25m |
2:35.44 |
170 |
6 |
Linnea Kling |
1993 |
BS1693 |
NAUTILUS |
|
25m |
2:44.21 |
41 |
7 |
Hanna Hagstrm |
1991 |
AR3691 |
SA |
|
25m |
2:47.02 |
172 |
8 |
Tanja Skrba |
1990 |
CA3290 |
NAUTILUS |
|
25m |
2:48.65 |
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.16.06 |
Licensierad till: Vsters Simsllskap |
|