Program för Sparbankscupen 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Sparbankscupen 2014 |
|
Utskriftsdatum |
23 mars 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Bålsta |
|
Utskriftstid |
08:32 |
|
|
Arrangör |
Bålsta SK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 mars 2014 |
|
|
|
|
Gren 3, 25m Fjärilsim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
220 |
1 |
Elida Larsson |
2003 |
BF5803 |
GIMO SS |
|
25m |
|
54 |
2 |
Linn Gunnarsson |
2005 |
AA9405 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
|
158 |
3 |
Emilia Tshibanda |
2004 |
AL2404 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
82 |
4 |
Emelie Wijker |
2003 |
BA8803 |
GÄVLE SS |
|
25m |
|
222 |
5 |
Emily Sandberg |
2004 |
AH2204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
|
81 |
6 |
Nathalie Stegenberg |
2004 |
|
GÄVLE SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
57 |
1 |
Sofia Ingemansson |
2004 |
AC9204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
|
227 |
2 |
Isabel Frykman |
2005 |
AC2605 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
|
111 |
3 |
Tilde Pettersson |
2004 |
AD9404 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
29.77 |
44 |
4 |
Meja Bergerstam |
2004 |
AC8804 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
|
184 |
5 |
Isabella Alfiero |
2003 |
AQ1803 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
171 |
6 |
Tuva Kjellström |
2003 |
AD2803 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
67 |
1 |
Tea Persson |
2004 |
AC1404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
27.25 |
90 |
2 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
26.44 |
92 |
3 |
Lovisa Laine |
2005 |
AB9405 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
24.13 |
193 |
4 |
Matilda Lindgren |
2004 |
AG5804 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
25.74 |
131 |
5 |
Malvina Walldén |
2005 |
AB1205 |
SK ENA |
|
25m |
27.17 |
116 |
6 |
Moa Zetterström |
2005 |
AA9805 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
28.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
18 |
1 |
Melina Pirkizri |
2003 |
AA6203 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
23.07 |
189 |
2 |
Fiona Eriksson |
2003 |
AQ0803 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
22.87 |
157 |
3 |
Elsa Staaf |
2003 |
AV2203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
22.33 |
109 |
4 |
Emma Järnebrink |
2003 |
BG3203 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
22.40 |
195 |
5 |
Felicia Rogell |
2003 |
AQ6603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
23.00 |
127 |
6 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
23.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
47 |
1 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
21.72 |
3 |
2 |
Isabella Galway |
2003 |
AA3203 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
20.12 |
105 |
3 |
Elise Tegin |
2004 |
AL2804 |
LINDESBERG |
|
25m |
19.08 |
183 |
4 |
Selma Åström |
2003 |
AA5403 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
19.55 |
117 |
5 |
Thindra Åkerblom |
2003 |
AK3603 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
20.59 |
23 |
6 |
Wilma Stendrake |
2003 |
BB2403 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
22.13 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
23 mars 2014 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
Utskriftstid |
08:32 |
|