Program för Citadellsim
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Gren 6, 100m Bröstsim Damer |
Sponsor: Landskronahem |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 113 | Juliusson Klara | 1997 | HÖGANÄS SS | AH3897 | 25 m | 1:10.47 | |
2 | 408 | Jansson Emma | 1994 | MKK | AP4694 | 25 m | 1:11.94 | |
3 | 381 | Wingren Lina | 1996 | SK TRITON | AQ7896 | 25 m | 1:12.33 | |
4 | 352 | Andersson Fanny | 1997 | SK TRITON | AO9497 | 25 m | 1:13.69 | |
5 | 386 | Fagermar Linda | 1989 | TRELLEBORG | AO8289 | 25 m | 1:13.90 | |
6 | 244 | Berglund Olivia | 1998 | POSEIDON | AR9898 | 50 m | 1:14.00 | |
7 | 24 | Cameron Ballie | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 1:14.04 | ||
8 | 403 | Hansson Josefine | 1992 | MKK | AL8292 | 25 m | 1:14.07 | |
9 | 81 | Möller Josefine | 1996 | HS | AN5296 | 25 m | 1:14.51 | |
10 | 206 | Brinkhagen Julia | 1999 | SK LÖDDE | AM3299 | 25 m | 1:14.78 | |
11 | 302 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 25 m | 1:15.56 | |
12 | 25 | Wilson Erin | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 1:17.06 | ||
13 | 230 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 1:17.08 | |
14 | 119 | Wittström Amanda | 1997 | HÖGANÄS SS | BO0497 | 50 m | 1:17.50 | |
15 | 369 | Månsson Mathilda | 2000 | SK TRITON | AB6200 | 25 m | 1:18.63 | |
16 | 107 | Williamsson Moa | 2000 | HS | AF5800 | 25 m | 1:19.21 | |
17 | 77 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 50 m | 1:19.31 | |
18 | 47 | Ericsson Alva | 2000 | HS | AN8200 | 25 m | 1:19.81 | |
19 | 20 | Pan Angela | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 1:20.42 | ||
20 | 419 | Lundh Annika | 1997 | MKK | BM5497 | 25 m | 1:22.06 | |
21 | 187 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | AT5699 | 25 m | 1:22.11 | |
22 | 44 | Dittlau Amanda | 2000 | HS | AN5200 | 25 m | 1:22.56 | |
23 | 154 | Bergkvist Amanda | 1996 | LANDSKRONA | AN0896 | 25 m | 1:22.85 | |
24 | 412 | Laursen Cecilia | 1997 | MKK | AK4297 | 25 m | 1:23.25 | |
25 | 263 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 1:23.37 | |
26 | 88 | Persson Hanna | 1999 | HS | AU8299 | 25 m | 1:23.46 | |
27 | 232 | Rodman Vilma | 1999 | SK LÖDDE | AM8299 | 25 m | 1:24.36 | |
28 | 436 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 25 m | 1:24.49 | |
29 | 178 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | AM0201 | 25 m | 1:24.72 | |
30 | 259 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | BA7800 | 25 m | 1:26.14 | |
31 | 224 | Olsson Vivianne | 2000 | SK LÖDDE | AV5600 | 25 m | 1:26.35 | |
32 | 174 | Linné Mathilda | 2001 | LANDSKRONA | AZ7201 | 25 m | 1:26.42 | |
33 | 210 | Forell Julia | 2000 | SK LÖDDE | AR8400 | 25 m | 1:26.76 | |
34 | 117 | Widén Elin | 1998 | HÖGANÄS SS | AI4498 | 50 m | 1:26.88 | |
35 | 92 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 1:27.21 | |
36 | 399 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 1:27.25 | |
37 | 184 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 25 m | 1:28.03 | |
38 | 152 | Bengtsson Louise | 2000 | LANDSKRONA | AI6800 | 25 m | 1:28.43 | |
39 | 57 | Hansson Wilma | 2001 | HS | AO0201 | 25 m | 1:28.44 | |
40 | 440 | Schubert Felicia | 2001 | TRELLEBORG | AK2201 | 25 m | 1:28.53 | |
41 | 324 | Nilsson Elin | 1994 | SPIGGARNA | AQ9494 | 25 m | 1:29.03 | |
42 | 293 | Birkeberg Erica | 1998 | SK RAN | BF7698 | 25 m | 1:29.97 | |
43 | 65 | Johnson Nicole | 2000 | HS | AV9200 | 25 m | 1:30.15 | |
44 | 298 | Herlin Mathilda | 2001 | SK RAN | AK9201 | 25 m | 1:30.23 | |
45 | 308 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | BC8499 | 25 m | 1:30.44 | |
46 | 433 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEBORG | AD4801 | 25 m | 1:31.10 | |
47 | 66 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 25 m | 1:31.67 | |
48 | 245 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 25 m | 1:32.53 | |
49 | 159 | Dorenda Laura | 2001 | LANDSKRONA | AD2401 | 25 m | 1:32.72 | |
50 | 222 | Miderbäck Saga | 2000 | SK LÖDDE | AR9400 | 25 m | 1:32.72 | |
51 | 89 | Persson Tova | 2000 | HS | BM8400 | 25 m | 1:32.94 | |
52 | 85 | Palm Elly | 2001 | HS | BP4401 | 25 m | 1:33.27 | |
53 | 347 | Jahnke Judith | 2000 | SÖSDALA SS | AC0600 | 25 m | 1:33.46 | |
54 | 291 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 25 m | 1:33.51 | |
55 | 251 | Borgqvist Klara | 2001 | POSEIDON | AI0401 | 25 m | 1:33.58 | |
56 | 261 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 25 m | 1:34.27 | |
57 | 91 | Rasmusson Anna | 2001 | HS | AO5201 | 25 m | 1:34.30 | |
58 | 170 | Larmark Charlotte | 2000 | LANDSKRONA | AE2400 | 25 m | 1:34.31 | |
59 | 266 | Lindberg Cajsa | 2000 | POSEIDON | AD6200 | 50 m | 1:34.53 | |
60 | 239 | Önnestam Amanda | 2001 | SK LÖDDE | AM2401 | 25 m | 1:34.64 | |
61 | 219 | Lindoff Louise | 2001 | SK LÖDDE | AS0801 | 25 m | 1:34.65 | |
62 | 311 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 25 m | 1:35.28 | |
63 | 46 | Edman Sara | 2001 | HS | BL6401 | 25 m | 1:35.40 | |
64 | 98 | Sjunnesson Tove | 2000 | HS | BM9400 | 25 m | 1:35.60 | |
65 | 247 | Björkman Amanda | 2001 | POSEIDON | AF3101 | 25 m | 1:35.66 | |
66 | 417 | Lindh Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 25 m | 1:36.20 | |
67 | 141 | Persson Kajsa | 2000 | SS IDEN | AN0800 | 25 m | 1:36.70 | |
68 | 68 | Karvonen Ella | 2000 | HS | BP1800 | 25 m | 1:37.73 | |
69 | 128 | Dahl Hanna | 1991 | SS IDEN | AM7291 | 50 m | 1:39.14 | |
70 | 307 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 1:39.39 | |
71 | 78 | Maigren Hanna | 2001 | HS | BL8401 | 25 m | 1:39.49 | |
72 | 72 | Lapadatovic Anna | 2001 | HS | BP3401 | 25 m | 1:40.17 | |
73 | 322 | Herrström Frida | 1995 | SPIGGARNA | BJ3295 | 25 m | 1:41.03 | |
74 | 216 | Johansdotter Matilda | 2000 | SK LÖDDE | BE1400 | 25 m | 1:41.87 | |
75 | 150 | Barkijevic Valentina | 1999 | LANDSKRONA | BE7299 | 25 m | 1:42.25 | |
76 | 74 | Leo Esmeralda | 2001 | HS | BN6201 | 25 m | 1:43.27 | |
77 | 147 | Andersson Melinda | 2000 | LANDSKRONA | AI1600 | 25 m | 1:43.63 | |
78 | 249 | Bonnevier Agnes | 2000 | POSEIDON | BJ7800 | 25 m | 1:43.72 | |
79 | 55 | Hansson Pauline | 2001 | HS | BL2201 | 25 m | 1:44.59 | |
80 | 296 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 25 m | 1:47.85 | |
81 | 54 | Hansson Loella | 1999 | HS | BR5299 | 25 m | 1:48.33 | |
82 | 315 | Zdravkovic Eleonora | 2000 | SK RAN | BH3600 | 25 m | 1:50.80 | |
83 | 272 | Ohlsson Emilia | 2001 | POSEIDON | BH7201 | 25 m | 1:53.18 | |
84 | 284 | Tufvesson Linn | 2001 | POSEIDON | AT5201 | 50 m | 1:53.83 | |
85 | 420 | Nilsson Hanna | 1999 | MKK | BF5699 | 25 m | 1:56.46 | |
86 | 124 | Juhlin Tilda | 2001 | HÖÖRS SS | BU4401 | 50 m | ||
87 | 318 | Andersson Caroline | 2001 | SPIGGARNA | AR9801 | 50 m | ||
88 | 319 | Andersson Louise | 2001 | SPIGGARNA | AT0301 | 50 m | ||
89 | 348 | Rènud Wilma | 2000 | SÖSDALA SS | AS0600 | 50 m | ||
90 | 444 | Darell Alicia | 2000 | HS | AN2200 | 50 m | ||
91 | 452 | Shakhova Izabella | 2001 | LANDSKRONA | BK4201 | 50 m | ||
92 | 111 | Johansson Maja | 1999 | HÖGANÄS SS | AW2899 | 50 m | 1:20.50 | EFT |
93 | 462 | Norell Dahlqvist Kajsa | 2001 | HÖGANÄS SS | AV2401 | 50 m | 1:28.85 | EFT |
94 | 460 | Liljeqvist Moa | 2001 | HÖGANÄS SS | BH2401 | 25 m | 1:31.93 | EFT |
95 | 465 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS SS | AB3801 | 25 m | 1:34.39 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 22 maj 2014 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 11:50 |