2020-02-22   14:12:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Citadellsim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

6_S
Gren 6, 100m Bröstsim Damer 
 
Sponsor: Landskronahem 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
113  Juliusson Klara  1997  HÖGANÄS SS  AH3897  25 m  1:10.47   
408  Jansson Emma  1994  MKK  AP4694  25 m  1:11.94   
381  Wingren Lina  1996  SK TRITON  AQ7896  25 m  1:12.33   
352  Andersson Fanny  1997  SK TRITON  AO9497  25 m  1:13.69   
386  Fagermar Linda  1989  TRELLEBORG  AO8289  25 m  1:13.90   
244  Berglund Olivia  1998  POSEIDON  AR9898  50 m  1:14.00   
24  Cameron Ballie  1998  CAN SWIM    50 m  1:14.04   
403  Hansson Josefine  1992  MKK  AL8292  25 m  1:14.07   
81  Möller Josefine  1996  HS  AN5296  25 m  1:14.51   
10  206  Brinkhagen Julia  1999  SK LÖDDE  AM3299  25 m  1:14.78   
11  302  Lindberg Stina  2000  SK RAN  AC6200  25 m  1:15.56   
12  25  Wilson Erin  1998  CAN SWIM    50 m  1:17.06   
13  230  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  1:17.08   
14  119  Wittström Amanda  1997  HÖGANÄS SS  BO0497  50 m  1:17.50   
15  369  Månsson Mathilda  2000  SK TRITON  AB6200  25 m  1:18.63   
16  107  Williamsson Moa  2000  HS  AF5800  25 m  1:19.21   
17  77  Lundblad Alicia  2001  HS  AF6801  50 m  1:19.31   
18  47  Ericsson Alva  2000  HS  AN8200  25 m  1:19.81   
19  20  Pan Angela  1999  CAN SWIM    50 m  1:20.42   
20  419  Lundh Annika  1997  MKK  BM5497  25 m  1:22.06   
21  187  Rydgren My  1999  LANDSKRONA  AT5699  25 m  1:22.11   
22  44  Dittlau Amanda  2000  HS  AN5200  25 m  1:22.56   
23  154  Bergkvist Amanda  1996  LANDSKRONA  AN0896  25 m  1:22.85   
24  412  Laursen Cecilia  1997  MKK  AK4297  25 m  1:23.25   
25  263  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  1:23.37   
26  88  Persson Hanna  1999  HS  AU8299  25 m  1:23.46   
27  232  Rodman Vilma  1999  SK LÖDDE  AM8299  25 m  1:24.36   
28  436  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  25 m  1:24.49   
29  178  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  25 m  1:24.72   
30  259  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  25 m  1:26.14   
31  224  Olsson Vivianne  2000  SK LÖDDE  AV5600  25 m  1:26.35   
32  174  Linné Mathilda  2001  LANDSKRONA  AZ7201  25 m  1:26.42   
33  210  Forell Julia  2000  SK LÖDDE  AR8400  25 m  1:26.76   
34  117  Widén Elin  1998  HÖGANÄS SS  AI4498  50 m  1:26.88   
35  92  Rasmusson Nelly  2001  HS  AO7201  25 m  1:27.21   
36  399  Grahovac Anna  1999  MKK  AM5899  25 m  1:27.25   
37  184  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  1:28.03   
38  152  Bengtsson Louise  2000  LANDSKRONA  AI6800  25 m  1:28.43   
39  57  Hansson Wilma  2001  HS  AO0201  25 m  1:28.44   
40  440  Schubert Felicia  2001  TRELLEBORG  AK2201  25 m  1:28.53   
41  324  Nilsson Elin  1994  SPIGGARNA  AQ9494  25 m  1:29.03   
42  293  Birkeberg Erica  1998  SK RAN  BF7698  25 m  1:29.97   
43  65  Johnson Nicole  2000  HS  AV9200  25 m  1:30.15   
44  298  Herlin Mathilda  2001  SK RAN  AK9201  25 m  1:30.23   
45  308  Revstedt Philippa  1999  SK RAN  BC8499  25 m  1:30.44   
46  433  Frederiksen Julia  2001  TRELLEBORG  AD4801  25 m  1:31.10   
47  66  Jönsson Maja  2001  HS  BL1201  25 m  1:31.67   
48  245  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  25 m  1:32.53   
49  159  Dorenda Laura  2001  LANDSKRONA  AD2401  25 m  1:32.72   
50  222  Miderbäck Saga  2000  SK LÖDDE  AR9400  25 m  1:32.72   
51  89  Persson Tova  2000  HS  BM8400  25 m  1:32.94   
52  85  Palm Elly  2001  HS  BP4401  25 m  1:33.27   
53  347  Jahnke Judith  2000  SÖSDALA SS  AC0600  25 m  1:33.46   
54  291  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  25 m  1:33.51   
55  251  Borgqvist Klara  2001  POSEIDON  AI0401  25 m  1:33.58   
56  261  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  25 m  1:34.27   
57  91  Rasmusson Anna  2001  HS  AO5201  25 m  1:34.30   
58  170  Larmark Charlotte  2000  LANDSKRONA  AE2400  25 m  1:34.31   
59  266  Lindberg Cajsa  2000  POSEIDON  AD6200  50 m  1:34.53   
60  239  Önnestam Amanda  2001  SK LÖDDE  AM2401  25 m  1:34.64   
61  219  Lindoff Louise  2001  SK LÖDDE  AS0801  25 m  1:34.65   
62  311  Sjögren Lovisa  1999  SK RAN  BC7499  25 m  1:35.28   
63  46  Edman Sara  2001  HS  BL6401  25 m  1:35.40   
64  98  Sjunnesson Tove  2000  HS  BM9400  25 m  1:35.60   
65  247  Björkman Amanda  2001  POSEIDON  AF3101  25 m  1:35.66   
66  417  Lindh Nathalie  1998  MKK  BF5498  25 m  1:36.20   
67  141  Persson Kajsa  2000  SS IDEN  AN0800  25 m  1:36.70   
68  68  Karvonen Ella  2000  HS  BP1800  25 m  1:37.73   
69  128  Dahl Hanna  1991  SS IDEN  AM7291  50 m  1:39.14   
70  307  Revstedt Isabella  2001  SK RAN  AN2801  25 m  1:39.39   
71  78  Maigren Hanna  2001  HS  BL8401  25 m  1:39.49   
72  72  Lapadatovic Anna  2001  HS  BP3401  25 m  1:40.17   
73  322  Herrström Frida  1995  SPIGGARNA  BJ3295  25 m  1:41.03   
74  216  Johansdotter Matilda  2000  SK LÖDDE  BE1400  25 m  1:41.87   
75  150  Barkijevic Valentina  1999  LANDSKRONA  BE7299  25 m  1:42.25   
76  74  Leo Esmeralda  2001  HS  BN6201  25 m  1:43.27   
77  147  Andersson Melinda  2000  LANDSKRONA  AI1600  25 m  1:43.63   
78  249  Bonnevier Agnes  2000  POSEIDON  BJ7800  25 m  1:43.72   
79  55  Hansson Pauline  2001  HS  BL2201  25 m  1:44.59   
80  296  Frykholm Isabella  2001  SK RAN  BD9201  25 m  1:47.85   
81  54  Hansson Loella  1999  HS  BR5299  25 m  1:48.33   
82  315  Zdravkovic Eleonora  2000  SK RAN  BH3600  25 m  1:50.80   
83  272  Ohlsson Emilia  2001  POSEIDON  BH7201  25 m  1:53.18   
84  284  Tufvesson Linn  2001  POSEIDON  AT5201  50 m  1:53.83   
85  420  Nilsson Hanna  1999  MKK  BF5699  25 m  1:56.46   
86  124  Juhlin Tilda  2001  HÖÖRS SS  BU4401  50 m     
87  318  Andersson Caroline  2001  SPIGGARNA  AR9801  50 m     
88  319  Andersson Louise  2001  SPIGGARNA  AT0301  50 m     
89  348  Rènud Wilma  2000  SÖSDALA SS  AS0600  50 m     
90  444  Darell Alicia  2000  HS  AN2200  50 m     
91  452  Shakhova Izabella  2001  LANDSKRONA  BK4201  50 m     
92  111  Johansson Maja  1999  HÖGANÄS SS  AW2899  50 m  1:20.50  EFT 
93  462  Norell Dahlqvist Kajsa  2001  HÖGANÄS SS  AV2401  50 m  1:28.85  EFT 
94  460  Liljeqvist Moa  2001  HÖGANÄS SS  BH2401  25 m  1:31.93  EFT 
95  465  Widén Ida  2001  HÖGANÄS SS  AB3801  25 m  1:34.39  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  22 maj 2014 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  11:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner