2020-02-22   13:48:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Citadellsim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Heatlista Gren 8
Heatlista 
 
  Tävling  Citadellsim 2014    Utskriftsdatum  23 maj 2014   
  Tävlingsort  Landskrona    Utskriftstid  19:39   
  Arrangör  Landskrona Simsällskap         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  24 maj 2014         
 
 
 
Gren 8, 400m Medley Herrar  Finaler (4) 
Sponsor: Freker Sport 
 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
290  Richard Berg  1998  AH5598  SK RAN    50m  5:49.63 
231  Tobias Ranevi  1999  AK7999  SK LÖDDE    25m  5:35.11 
279  Simon Pettersson  1998  AH7198  POSEIDON    50m  5:45.70 
305  Daniel Olsson-Shirazi  1997  AV9197  SK RAN    50m   
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
16  Leon Qin  1999    CAN SWIM    50m  5:19.96 
10  Gustav Palm-Henriksen  1997    KVIK    50m  5:13.02 
273  Alexander Olsson  1996  AK1796  POSEIDON    25m  5:10.22 
274  Jesper Olsson  1998  AJ2798  POSEIDON    25m  5:05.93 
392  Anton Andersson  1997  AI4997  MKK    50m  5:09.22 
414  William Lindblom  1998  AN7798  MKK    25m  5:11.79 
193  David Schön Svensson  1993  AD8993  LANDSKRONA    25m  5:13.36 
133  Roy Hangård  1999  AH0999  SS IDEN    25m  5:23.88 

 
Heat 3 (4) (13 - 14 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
248  Pascal Björkman  2001  AF6701  POSEIDON    50m   
437  Douglas Romare  2001  AD0301  TRELLEBORG    50m   
162  Emil Hassling  2000  AC1900  LANDSKRONA    25m  4:56.28 
207  Tim Brinkhagen  2001  AC9901  SK LÖDDE    25m  6:03.79 
292  Emil Bergman  2001  AE7501  SK RAN    50m   
               
               

 
Heat 4 (4) (15 år och äldre) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
23  Din Selmanoovic  1998    CAN SWIM    50m  4:58.17 
167  Oskar Hoff  1998  AH0198  LANDSKRONA    25m  4:53.49 
Jacob Jörgensen  1997    KVIK    50m  4:42.21 
390  Victor Lloyd  1996  AH8796  TRELLEBORG    25m  4:40.39 
313  Mats Westergren  1994  AA0994  SK RAN    50m  4:40.68 
22  Christian Arseneau  1996    CAN SWIM    50m  4:45.87 
301  Marcus Kindberg  1993  AI6993  SK RAN    50m  4:55.67 
69  Joel Knutsson  1997  AK5197  HS    50m  5:05.49 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  23 maj 2014 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner