Program for Höstsimiaden-Åkersberga
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 10, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 69 | Bergström Jennifer | 2002 | ÅKERSBERGA | AA9402 | 25 m | 1:25.32 | |
2 | 82 | Liljeblad Lovisa | 2002 | ÅKERSBERGA | AF5402 | 25 m | 1:26.92 | |
3 | 264 | Starrost Elma | 2002 | TÄBY SIM | BI5802 | 25 m | 1:37.45 | |
4 | 327 | Norén Victoria | 2002 | TUREBERG | AK4802 | 25 m | 1:39.46 | |
5 | 391 | Aronsson Sunanda | 2002 | SK NEPTUN | AQ7802 | 25 m | 1:40.74 | |
6 | 97 | Westmoreland Tina | 2002 | ÅKERSBERGA | AG5802 | 25 m | 1:41.46 | |
7 | 451 | Smeds Jana | 2002 | SK NEPTUN | AR5202 | 25 m | 1:43.23 | |
8 | 181 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 25 m | 1:44.11 | |
9 | 318 | Jägerskog Agnes | 2002 | TUREBERG | BB9801 | 25 m | 1:45.73 | |
10 | 263 | Sköld Maja | 2002 | TÄBY SIM | AP1602 | 25 m | 1:46.10 | |
11 | 198 | Barnå Jennifer | 2002 | TÄBY SIM | BC7602 | 25 m | 1:46.34 | |
12 | 145 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 25 m | 1:46.80 | |
13 | 113 | Ekdahl Olivia | 2002 | DANDERYD | BC6402 | 25 m | 1:48.33 | |
14 | 185 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 25 m | 1:48.35 | |
15 | 434 | Marinou Anastasia | 2002 | SK NEPTUN | BC1602 | 25 m | 1:49.18 | |
16 | 458 | Wihk Embla | 2002 | SK NEPTUN | BD9602 | 25 m | 1:49.34 | |
17 | 76 | Ignell Julia | 2002 | ÅKERSBERGA | AG7802 | 25 m | 1:51.16 | |
18 | 374 | Tryding Klara | 2002 | TYRESÖ SS | BF9802 | 25 m | 1:51.37 | |
19 | 341 | Wettergren Clara | 2002 | TUREBERG | AQ3802 | 25 m | 1:53.22 | |
20 | 308 | Haglund Wilma | 2002 | TUREBERG | BI7602 | 25 m | 1:53.97 | |
21 | 461 | Wächter Felicia | 2002 | SK NEPTUN | AX1802 | 25 m | 1:53.98 | |
22 | 179 | Schmidt Lovisa | 2002 | SKURU IK | BF9602 | 25 m | 1:54.31 | |
23 | 366 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 25 m | 1:54.98 | |
24 | 191 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 25 m | 1:55.15 | |
25 | 339 | Wernros Olofsson Julia | 2002 | TUREBERG | AQ4802 | 25 m | 1:55.56 | |
26 | 370 | Sandberg Tilda | 2002 | TYRESÖ SS | BB0402 | 25 m | 1:57.11 | |
27 | 367 | Remmelg Wilma | 2002 | TYRESÖ SS | BL1402 | 25 m | 1:57.44 | |
28 | 464 | Ökvist Katja | 2002 | SK NEPTUN | AR7202 | 25 m | 2:03.10 | |
29 | 101 | Öberg Emma | 2002 | ÅKERSBERGA | AF4402 | 50 m | 2:04.40 | |
30 | 396 | Bladin Sophie | 2002 | SK NEPTUN | BF5202 | 25 m | 2:13.09 | |
31 | 78 | Imhäuser Tindra | 2002 | ÅKERSBERGA | AG9802 | 25 m | ||
32 | 85 | Pirkizri Melissa | 2002 | ÅKERSBERGA | AA5602 | 25 m | ||
33 | 86 | Reckola-Weckström Maja | 2002 | ÅKERSBERGA | BB9602 | 25 m | ||
34 | 120 | Edblom Elsa | 2002 | LIDINGÖ SK | BM4202 | 25 m | ||
35 | 140 | Soyal Yildiz | 2002 | NORRTÄLJE | AK8402 | 25 m | ||
36 | 199 | Bergh Caroline | 2002 | TÄBY SIM | BF0802 | 25 m | ||
37 | 206 | Borgstedt Shahnazarian Emma | 2002 | TÄBY SIM | BH2802 | 25 m | ||
38 | 208 | Elhouar Chloe | 2002 | TÄBY SIM | BC8402 | 25 m | ||
39 | 225 | Hydén Josefin | 2002 | TÄBY SIM | BF2802 | 25 m | ||
40 | 238 | Lydahl Hilda | 2002 | TÄBY SIM | BF4802 | 25 m | ||
41 | 240 | Marcowicz Veronica | 2002 | TÄBY SIM | BF3802 | 25 m | ||
42 | 261 | Schuman Maria | 2002 | TÄBY SIM | BM7402 | 25 m | ||
43 | 312 | Holmberg Nora | 2002 | TUREBERG | BB6802 | 25 m | ||
44 | 345 | Wretman Smilla | 2002 | TUREBERG | BB7802 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 22 november 2013 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 13:18 |