Program for Speedo Open 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Pass 3, Lördag eftermiddag
Heatlista Gren 43
|
Tävling |
Speedo Open 2014 |
|
Utskriftsdatum |
24 maj 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Mölndal |
|
Utskriftstid |
12:22 |
|
|
Arrangör |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 maj 2014 |
|
|
|
|
Gren 43, 100m Bröstsim Damer C |
Finaler (8) |
Sponsor: Speedo |
|
Heat 1 (8) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
2 |
Thea Grundström |
2003 |
BA1203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:54.39 |
116 |
3 |
Alice Petrén |
2001 |
BO0601 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:52.59 |
24 |
4 |
Oceane Consil |
2000 |
BO8200 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:51.95 |
17 |
5 |
Viola Berlin |
2002 |
BO9602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:52.57 |
31 |
6 |
Smilla Emilsson |
2002 |
AW5402 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:52.79 |
175 |
7 |
Agnes Gustafsson |
2002 |
AT1602 |
MASS |
|
50m |
1:54.43 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
250 |
1 |
Ellen Olofsson |
2000 |
BK3600 |
S 77 |
|
50m |
1:51.37 |
148 |
2 |
Mathilda Brink |
2002 |
AT9402 |
MASS |
|
50m |
1:50.25 |
393 |
3 |
Therese Ness |
2001 |
|
Kolbotn IL |
|
50m |
1:48.04 |
398 |
4 |
Emma Vattøy |
2002 |
|
Kolbotn IL |
|
50m |
1:47.41 |
396 |
5 |
Erikka Næss Kjølholdt |
2002 |
|
Kolbotn IL |
|
50m |
1:47.69 |
162 |
6 |
Alma Ericsson |
2000 |
AZ1800 |
MASS |
|
50m |
1:48.46 |
397 |
7 |
Ingvild Karlsen Sætra |
2002 |
|
Kolbotn IL |
|
50m |
1:50.28 |
23 |
8 |
Megane Consil |
2001 |
BQ3801 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:51.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
167 |
1 |
Ida Forsberg Larsson |
2001 |
BH4601 |
MASS |
|
50m |
1:46.65 |
187 |
2 |
Diana Kezri |
2001 |
BE5801 |
MASS |
|
50m |
1:44.65 |
385 |
3 |
Pernille Wardenær |
2001 |
|
Kolbotn IL |
|
50m |
1:44.02 |
392 |
4 |
Marie Caroline Röber |
2001 |
|
Kolbotn IL |
|
50m |
1:43.28 |
120 |
5 |
Emma Wetteskog |
2001 |
BI6801 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:43.94 |
146 |
6 |
Amayah Bergman |
2002 |
BD1202 |
MASS |
|
50m |
1:44.15 |
174 |
7 |
Wilma Gunnarsson |
2002 |
AW9402 |
MASS |
|
50m |
1:46.56 |
102 |
8 |
Rut Wingstrand |
2002 |
BH0802 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:47.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
101 |
1 |
Emma Wennberg |
2001 |
BT6601 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:43.04 |
15 |
2 |
Sofie Asterling |
2003 |
BD1203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:41.75 |
33 |
3 |
Felicia Eriksson |
2000 |
BI7200 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:41.14 |
117 |
4 |
Alexandra Schyum |
2002 |
AN8202 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:39.69 |
51 |
5 |
Wilma Johansson |
2002 |
AN0602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:40.30 |
103 |
6 |
Paulina Vondrak |
2002 |
BI0602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:41.18 |
104 |
7 |
Rebecca Vondrak |
2002 |
BI9402 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:42.83 |
79 |
8 |
Sissy Olsson |
2001 |
BH1601 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:43.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
184 |
1 |
Saga Janzén |
2002 |
AB9802 |
MASS |
|
50m |
1:38.98 |
26 |
2 |
Johanna de Jonge |
2001 |
BE1401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:37.70 |
126 |
3 |
Rebecca Gilley |
2001 |
AV7601 |
KUNGÄLV |
|
50m |
1:37.09 |
76 |
4 |
Michelle Nordenmark |
2002 |
AN6602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:36.69 |
118 |
5 |
Sophia Stickel |
2001 |
AY8601 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:36.82 |
92 |
6 |
Ella Simonsson |
2002 |
BK2202 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:37.49 |
211 |
7 |
Linnea Reuterberg |
2001 |
AQ9601 |
MASS |
|
50m |
1:37.78 |
111 |
8 |
Anna Hamrin |
2000 |
BE3600 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:39.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
366 |
1 |
Kristina Hovland Nordang |
2001 |
|
Asker SK |
|
50m |
1:35.60 |
82 |
2 |
Tilde Persson |
2001 |
BK2201 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:33.90 |
80 |
3 |
Tove Olsson Brandtvik |
2000 |
BL0800 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:32.19 |
384 |
4 |
Ingvild Bye |
2000 |
|
Kolbotn IL |
|
50m |
1:31.49 |
141 |
5 |
Amanda Alvekrans |
2001 |
AI7401 |
MASS |
|
50m |
1:31.59 |
315 |
6 |
Emelie Larsson |
2000 |
AY8600 |
SOLSTA |
|
50m |
1:32.77 |
46 |
7 |
Linnea Inghammar |
2002 |
AT0402 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:35.23 |
73 |
8 |
Natalia Mohammadi |
2002 |
AT2402 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:36.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
34 |
1 |
Daniella Fallenhag |
2000 |
AR7800 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:29.33 |
145 |
2 |
Isabelle Asserståhl |
2000 |
AZ4600 |
MASS |
|
50m |
1:28.83 |
369 |
3 |
Thea Krugerud Skjeggestad |
2001 |
|
Asker SK |
|
50m |
1:27.22 |
280 |
4 |
Sofie Tolf |
2002 |
AN1402 |
SUNDSVALL |
|
50m |
1:26.06 |
377 |
5 |
Malin Sjølie |
2000 |
|
Kolbotn IL |
|
50m |
1:26.51 |
186 |
6 |
Elsa Jörstam |
2001 |
AR4601 |
MASS |
|
50m |
1:27.24 |
258 |
7 |
Tuva Balkerud |
2001 |
AF3801 |
SUNDSVALL |
|
50m |
1:29.20 |
161 |
8 |
Emma Elsius |
2000 |
BA0400 |
MASS |
|
50m |
1:30.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
25 |
1 |
Olivia Dahlström |
2001 |
AV5601 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:24.11 |
345 |
2 |
Kristine Bjellvåg Braathe |
2000 |
|
Asker SK |
|
50m |
1:22.73 |
358 |
3 |
Martine Johansen |
2000 |
|
Asker SK |
|
50m |
1:19.05 |
318 |
4 |
Sandra Lendt |
2000 |
AH0400 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:16.19 |
284 |
5 |
Hanna Öberg |
2000 |
AC6400 |
SUNDSVALL |
|
50m |
1:17.88 |
202 |
6 |
Tova Olsson |
2001 |
AB8801 |
MASS |
|
50m |
1:21.78 |
85 |
7 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:22.76 |
357 |
8 |
Melina Holtan |
2000 |
|
Asker SK |
|
50m |
1:25.51 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
24 maj 2014 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap |
Utskriftstid |
12:22 |
|