Startliste for Vestdanske årgangsmesterskaber Grp 2
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 13
|
Stævne navn |
Vest Årgang Gruppe 2 |
|
Udskriftsdato |
30 november 2013 |
|
|
Stævne by |
Nyborg |
|
Udskriftstidspunkt |
09:27 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
30 november 2013 |
|
|
|
|
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
9 |
1 |
Mille Kjær Jensen |
2004 |
0418AF |
AGF |
|
25m |
1:33.00 |
119 |
2 |
Mia Hvarre |
2004 |
0498AH |
TEMPO |
|
25m |
1:28.97 |
13 |
3 |
Naya Høgholt Sejr |
2003 |
0352AF |
AGF |
|
25m |
1:26.62 |
28 |
4 |
Christina M. Glargaard |
2004 |
0428AC |
ESBJERG |
|
25m |
1:27.96 |
153 |
5 |
Solvej Kofoed Lund |
2003 |
0384AF |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
1:30.21 |
54 |
6 |
Cecilie Christiansen |
2003 |
0338AR |
HOLSTEBRO |
|
25m |
1:45.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
157 |
1 |
Emilie Wolf Sørensen |
2003 |
0362AL |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
1:24.77 |
178 |
2 |
Nanna Funch Martens |
2002 |
0294AN |
OSLF |
|
25m |
1:21.23 |
20 |
3 |
Louise Skovgaard Jensen |
2002 |
0292AM |
ERRITSØ |
|
25m |
1:17.60 |
105 |
4 |
Katarina Holse |
2002 |
0228AC |
SVENDBORG |
|
25m |
1:20.72 |
151 |
5 |
Sofia Louise Dahl |
2002 |
0266AG |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
1:22.31 |
67 |
6 |
Karoline Lagoni |
2003 |
0324AE |
HORSENS |
|
25m |
1:25.74 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
88 |
1 |
Maria Bredal Larsen |
2002 |
0258AP |
NYBORG |
|
25m |
1:16.18 |
97 |
2 |
Sidsel Nielsen |
2002 |
0236AE |
ODDER |
|
25m |
1:15.79 |
64 |
3 |
Cecilie Grøndal |
2002 |
0282AK |
HORSENS |
|
25m |
1:15.40 |
107 |
4 |
Anna Bredal Storgaard |
2002 |
0228AF |
SVENDBORG |
|
25m |
1:15.72 |
43 |
5 |
Pernille Koch Sinding |
2002 |
0242AL |
HERNING |
|
25m |
1:16.05 |
115 |
6 |
Johanne S. Christiansen |
2002 |
0264AB |
SØNDERBORG |
|
25m |
1:17.46 |
|
|
Heat 4 (5) (Årg. 2003-2014) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
124 |
1 |
Cecilie Davidsen |
2003 |
0312AI |
TRITON V |
|
25m |
1:22.26 |
2 |
2 |
Louise Houe Andersen |
2003 |
0384AN |
VIBORG |
|
25m |
1:18.23 |
108 |
3 |
Emma Stecher |
2003 |
0316AJ |
RASK |
|
25m |
1:15.34 |
136 |
4 |
Sofie Theophil Petersen |
2003 |
0312AH |
TRITON V |
|
25m |
1:17.16 |
109 |
5 |
Lærke Høgsted |
2003 |
0332AG |
S 68 |
|
25m |
1:20.79 |
42 |
6 |
Kirstine Mørk Rasmussen |
2003 |
0352AQ |
HERNING |
|
25m |
1:24.74 |
|
|
Heat 5 (5) (Årg. 2002-2002) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
40 |
1 |
Frederikke Kruse |
2002 |
0278AI |
HERNING |
|
25m |
1:15.18 |
91 |
2 |
Marie Christensen |
2002 |
0272AI |
ODDER |
|
25m |
1:13.27 |
152 |
3 |
Sigrid Lei Lamberg |
2002 |
0288AI |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
1:10.56 |
112 |
4 |
Mille Moeslund Lausen |
2002 |
0258AF |
SMUT |
|
25m |
1:10.61 |
26 |
5 |
Signe Rosenlund Ditlefsen |
2002 |
0202AD |
ESBJERG |
|
25m |
1:15.07 |
149 |
6 |
Karoline Sørensen |
2002 |
0236AI |
THISTED |
|
25m |
1:15.32 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
30 november 2013 |
Licens til Nyborg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
09:27 |
|