Program för Wadköpingsdoppet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Insimning 07:30
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
Wadköpingsdoppet |
|
Utskriftsdatum |
28 september 2008 |
|
|
Tävlingsort |
Örebro |
|
Utskriftstid |
08:58 |
|
|
Arrangör |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
Gren 6, 100m Bröstsim Damer A+B |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
217 |
3 |
Mikaela Olofsson |
1992 |
AC7492 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:33.69 |
257 |
4 |
Evelina Pettersson-Bååth |
1991 |
BR8291 |
ÖSA |
|
25m |
1:32.62 |
72 |
5 |
Malin Thunholm |
1993 |
BA2893 |
NKK |
|
25m |
1:33.43 |
196 |
6 |
Sara Birgersson |
1993 |
CE6293 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:38.54 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
7 |
1 |
Sandra Johansson |
1990 |
BG6890 |
NORA SS |
|
25m |
1:29.06 |
81 |
2 |
Julia Ingelmark |
1991 |
BF3491 |
TUNAFORS |
|
25m |
1:27.61 |
266 |
3 |
Jessica Grund |
1993 |
BH8893 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:25.59 |
74 |
4 |
Martina Ågren |
1992 |
AY6292 |
NKK |
|
25m |
1:24.48 |
145 |
5 |
Andrietta Papp |
1993 |
AL4493 |
UPSALA S |
|
25m |
1:24.65 |
118 |
6 |
Sophie Almqvist-Andersson |
1993 |
AV7493 |
FAGERSTA |
|
25m |
1:27.22 |
56 |
7 |
Jennie Norblad |
1992 |
AX6292 |
NKK |
|
25m |
1:27.69 |
204 |
8 |
Lovisa Holmberg |
1993 |
AV2493 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:30.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
120 |
1 |
Lisethe Karlsson |
1991 |
BG0491 |
FAGERSTA |
|
50m |
1:21.79 |
244 |
2 |
Hanna Hagström |
1991 |
AR3691 |
ÖSA |
|
25m |
1:18.98 |
181 |
3 |
Rebecca Skrba |
1992 |
BF0892 |
NAUTILUS |
|
25m |
1:17.67 |
101 |
4 |
Emelie Zachrisson |
1992 |
AS7292 |
MASS |
|
25m |
1:15.61 |
223 |
5 |
Elin Thelin |
1993 |
AD6293 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:17.50 |
271 |
6 |
Viktoria Smidare |
1990 |
AP6690 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:17.87 |
15 |
7 |
Fredrica Larsson |
1991 |
CB9891 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:19.86 |
4 |
8 |
Sabina Halvarsson |
1985 |
AK3285 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:23.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
178 |
1 |
Linnea Kling |
1993 |
BS1693 |
NAUTILUS |
|
25m |
1:15.49 |
270 |
2 |
Frida Olsson |
1991 |
BZ3691 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:14.50 |
191 |
3 |
Elin Andersson |
1988 |
BA2288 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:12.84 |
151 |
4 |
Jennie Johansson |
1988 |
AV3688 |
UPSALA S |
|
25m |
1:10.00 |
103 |
5 |
Elise Löfgren |
1991 |
AF1691 |
MASS |
|
25m |
1:11.73 |
218 |
6 |
Anna Ottosson-Bixo |
1991 |
AK1891 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:13.97 |
182 |
7 |
Tanja Skrba |
1990 |
CA3290 |
NAUTILUS |
|
25m |
1:14.51 |
105 |
8 |
Emma Westman |
1993 |
AP7693 |
MASS |
|
25m |
1:15.50 |
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.16.12 |
Licensierad till: Örebro Simallians |
|