Program för STT Efterårsstævne
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Søndag formiddag
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2014 |
1 | 586 | Lindgaard Mathias | 2004 | TRITON B | 0467AA | 25 m | 1:26.29 | |
2 | 224 | Nielsen Martin Emil | 2004 | HOLBÆK | 0449AC | 25 m | 1:41.06 | |
3 | 525 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 1:42.22 | |
4 | 524 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 1:45.11 | |
5 | 320 | Simson Nicholas | 2005 | MK 31 | 0527AB | 25 m | 1:53.67 | |
6 | 370 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:53.93 | |
7 | 326 | Tsoskunoglu Elias | 2004 | MK 31 | 0465AC | 25 m | 1:54.53 | |
8 | 529 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 1:56.98 | |
9 | 304 | Eliasson Jakob | 2004 | MK 31 | 25 m | 2:00.00 | ||
10 | 317 | Pedersen Vilhelm T. | 2004 | MK 31 | 0493AF | 25 m | 2:00.00 | |
11 | 438 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 2:02.53 | |
12 | 527 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 2:15.03 | |
13 | 440 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:18.77 | |
14 | 530 | Nickelsen Mads Skovgaard | 2006 | STT | 25 m | 2:20.04 | ||
15 | 446 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 2:21.00 | |
16 | 532 | Møller Theodor | 2005 | STT | 0533AA | 25 m | 2:31.52 | |
17 | 531 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 25 m | 2:33.25 | ||
18 | 310 | Jørgensen Martin Vium | 2004 | MK 31 | 0483AD | 25 m | 2:35.13 | |
19 | 338 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | ||
20 | 383 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | ||
21 | 541 | Nickels Mathias Skovgaard | 2006 | STT | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 569 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:09.14 | |
2 | 184 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:09.31 | |
3 | 206 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:10.18 | |
4 | 273 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:13.21 | |
5 | 295 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:14.83 | |
6 | 561 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:15.04 | |
7 | 59 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 1:16.27 | |
8 | 477 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:17.74 | |
9 | 279 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:21.16 | |
10 | 450 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 1:21.16 | |
11 | 55 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 1:22.25 | |
12 | 441 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:23.90 | |
13 | 255 | Arnkjær Mathias Rene | 2002 | FR.VÆRK | 0293AD | 25 m | 1:24.21 | |
14 | 448 | Krievs Carl Magnus | 2002 | GSK | 0257AD | 25 m | 1:24.60 | |
15 | 435 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | GSK | 0299AI | 25 m | 1:25.81 | |
16 | 284 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 1:26.19 | |
17 | 257 | Ikkala Thorbjørn | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 1:29.25 | |
18 | 66 | Nielsen Magnus | 2003 | GENTOFTE | 0363AD | 25 m | 1:30.98 | |
19 | 41 | Haugbøl Lucas | 2002 | GENTOFTE | 0293AH | 25 m | 1:31.85 | |
20 | 443 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | GSK | 0283AK | 25 m | 1:32.68 | |
21 | 311 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | MK 31 | 0355AF | 25 m | 1:33.76 | |
22 | 334 | Bartels Frederik | 2002 | HASLEV | 0213AM | 25 m | 1:34.67 | |
23 | 439 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | GSK | 0371AG | 25 m | 1:35.31 | |
24 | 278 | Hansen Mark Nicklas | 2003 | TRITON B | 0377AC | 25 m | 1:35.52 | |
25 | 585 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:36.56 | |
26 | 515 | Mortensen August | 2002 | STT | 0203AJ | 25 m | 1:36.64 | |
27 | 526 | Immerkjær Joakim | 2003 | STT | 0395AH | 25 m | 1:37.48 | |
28 | 414 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:37.94 | |
29 | 71 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 1:39.05 | |
30 | 35 | Foss Hecktor Gad | 2002 | GENTOFTE | 0221AM | 25 m | 1:40.71 | |
31 | 43 | Holten Casper Carl | 2003 | GENTOFTE | 0315AB | 25 m | 1:43.02 | |
32 | 44 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 1:45.37 | |
33 | 307 | Fabrisius Kristoffer | 2002 | MK 31 | 0217AO | 25 m | 1:45.55 | |
34 | 210 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:46.97 | |
35 | 63 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 1:48.34 | ||
36 | 61 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 25 m | 1:48.41 | |
37 | 211 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 1:48.55 | |
38 | 445 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:52.01 | |
39 | 308 | Groth Robert | 2003 | MK 31 | 0317AF | 25 m | 1:53.16 | |
40 | 377 | Parner Aske Kirk | 2003 | LYNGBY | 0337AI | 25 m | 1:54.06 | |
41 | 77 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:57.13 | |
42 | 36 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 1:57.16 | |
43 | 305 | Eliasson Kasper | 2002 | MK 31 | 25 m | 2:00.00 | ||
44 | 313 | Livoni Adam Riis | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:01.46 | ||
45 | 306 | Elliks Michael | 2002 | MK 31 | 25 m | 2:03.64 | ||
46 | 207 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 2:09.80 | |
47 | 380 | Schøn Sebastian Magnus | 2003 | LYNGBY | 0339AG | 25 m | 2:13.11 | |
48 | 318 | Reiter Andreas | 2002 | MK 31 | 0207AM | 25 m | 2:28.57 | |
49 | 29 | Dorph August Troldborg | 2003 | GENTOFTE | 0387AD | 25 m | ||
50 | 48 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | ||
51 | 85 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | ||
52 | 93 | Vyas Kenar | 2002 | GENTOFTE | 25 m | |||
53 | 230 | Tetsche Nicolai | 2002 | HOLBÆK | 0209AN | 25 m | ||
54 | 369 | Gondolf Johan Holmboe | 2003 | LYNGBY | 0357AH | 25 m | ||
55 | 375 | Neumann Rasmus | 2002 | LYNGBY | 0221AO | 25 m | ||
56 | 378 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m |
Årg. 2000-2001 |
1 | 197 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:01.49 | |
2 | 187 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 1:01.95 | |
3 | 88 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 1:02.46 | |
4 | 54 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 1:03.72 | |
5 | 182 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 1:05.52 | |
6 | 171 | Tversted Carl-Christian | 2000 | SØLLERØD | 0073AI | 25 m | 1:06.54 | |
7 | 172 | Tversted Johan Vitus | 2000 | SØLLERØD | 0063AI | 25 m | 1:06.68 | |
8 | 21 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 1:08.33 | |
9 | 203 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:10.51 | |
10 | 508 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 1:11.68 | |
11 | 436 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 1:12.14 | |
12 | 409 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:12.64 | |
13 | 578 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 1:12.65 | |
14 | 42 | Hellmann William | 2000 | GENTOFTE | 0075AL | 25 m | 1:13.14 | |
15 | 407 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 1:13.38 | |
16 | 229 | Schrøder Rasmus | 2000 | HOLBÆK | 0061AK | 25 m | 1:13.99 | |
17 | 163 | Hartelius Peter | 2000 | SØLLERØD | 0055AO | 25 m | 1:14.43 | |
18 | 56 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 1:14.59 | |
19 | 359 | Schmidt Rasmus Lynge | 2000 | HASLEV | 0071AP | 25 m | 1:15.34 | |
20 | 76 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 1:15.85 | |
21 | 433 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 1:15.93 | |
22 | 253 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 1:16.62 | |
23 | 348 | Jørgensen Frederik Birch | 2001 | HASLEV | 0119AL | 25 m | 1:18.21 | |
24 | 231 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 1:18.50 | |
25 | 567 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:18.88 | |
26 | 559 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:19.37 | |
27 | 263 | Otte Frederik | 2000 | FR.VÆRK | 0015AJ | 25 m | 1:19.50 | |
28 | 410 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 1:19.77 | |
29 | 155 | Pedersen Rasmus | 2000 | SHS-STEVNS | 0057AB | 25 m | 1:20.00 | |
30 | 233 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 0145AL | 25 m | 1:21.22 | |
31 | 215 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 1:21.51 | |
32 | 336 | Dynesen Jakob | 2000 | HASLEV | 0001AJ | 25 m | 1:24.19 | |
33 | 149 | Holm Laurits | 2000 | SHS-STEVNS | 0045AO | 25 m | 1:29.27 | |
34 | 356 | Pedersen Jeppe Woetmann | 2000 | HASLEV | 0007AQ | 25 m | 1:29.56 | |
35 | 419 | Hojman Simon | 2001 | VI39 | 0121AI | 25 m | 1:31.91 | |
36 | 408 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 1:32.21 | |
37 | 299 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:33.73 | |
38 | 476 | Meilling Mikkel W. N. | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:40.00 | ||
39 | 355 | Nielsen Alexander Elbæk | 2001 | HASLEV | 0153AD | 25 m | ||
40 | 470 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 25 m | |||
41 | 495 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 25 m | |||
42 | 496 | Rasmussen Phillip | 2000 | STT | 0053AD | 25 m | ||
43 | 549 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | STT | 25 m |
Årg. 1915-1999 |
1 | 175 | Hansen Marcus Dan | 1999 | MK 31 | 9965AB | 25 m | 54.81 | |
2 | 179 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 54.88 | |
3 | 196 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 57.82 | |
4 | 144 | Pedersen Ruben Lykke | 1987 | SHS-STEVNS | 8751AC | 25 m | 58.40 | |
5 | 65 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 59.09 | |
6 | 38 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 1:00.31 | |
7 | 198 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 1:01.15 | |
8 | 91 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 1:01.42 | |
9 | 564 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:04.26 | |
10 | 183 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 1:04.42 | |
11 | 165 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 1:04.98 | |
12 | 181 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 1:05.16 | |
13 | 267 | Dorph-Petersen Bjørn | 1999 | SØLLERØD | 9941AQ | 25 m | 1:05.36 | |
14 | 37 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 1:08.33 | |
15 | 143 | Lambertsen Pelle-Oskar | 1999 | SHS-STEVNS | 9965AA | 25 m | 1:08.78 | |
16 | 478 | Munch-Jensen Victor L. | 1996 | SOLRØD | 9663AM | 25 m | 1:09.14 | |
17 | 587 | Hvidberg Niels | 1997 | STT | 9793AS | 25 m | 1:09.58 | |
18 | 264 | Rasmussen Mathias Husted | 1999 | FR.VÆRK | 9967AC | 25 m | 1:11.58 | |
19 | 152 | Kjær Simon | 1999 | SHS-STEVNS | 9911AL | 25 m | 1:14.47 | |
20 | 288 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 25 m | 1:15.58 | |
21 | 342 | Hansen Jannick | 1998 | HASLEV | 9811AQ | 25 m | 1:15.59 | |
22 | 286 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 1:16.25 | |
23 | 480 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 25 m | 1:20.00 | ||
24 | 294 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 25 m | 1:21.72 | |
25 | 486 | Westphalen Oliver | 1999 | SOLRØD | 9953AG | 25 m | 1:36.21 | |
26 | 494 | Breum Simon | 1999 | STT | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 24 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 21:51 |