Startliste for STT Efterårsstævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2014 |
1 | 45 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 25 m | 1:35.78 | |
2 | 296 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:37.43 | |
3 | 373 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:40.81 | |
4 | 31 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:45.47 | |
5 | 366 | Christoffersen Nina Kjær | 2004 | LYNGBY | 0452AI | 25 m | 1:46.97 | |
6 | 382 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:47.69 | |
7 | 384 | Stevnhoved Nilla | 2005 | LYNGBY | 0582AB | 25 m | 1:47.69 | |
8 | 444 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:48.23 | |
9 | 53 | Larsen Thea Møller | 2005 | GENTOFTE | 0574AC | 25 m | 1:49.93 | |
10 | 32 | Falkenberg Sif | 2004 | GENTOFTE | 0492AK | 25 m | 1:51.55 | |
11 | 371 | Have Fionia Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:51.66 | |
12 | 379 | Rottensten Anna Myhre | 2004 | LYNGBY | 0428AE | 25 m | 1:53.30 | |
13 | 449 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 1:56.47 | |
14 | 324 | Thorsen Emma | 2004 | MK 31 | 0402AH | 25 m | 1:56.67 | |
15 | 376 | Olesen Nina Skyggebjerg | 2004 | LYNGBY | 0412AF | 25 m | 2:02.16 | |
16 | 367 | Fenger Maya | 2004 | LYNGBY | 0464AG | 25 m | 2:03.87 | |
17 | 385 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 2:10.40 | |
18 | 381 | Serena Kaya | 2004 | LYNGBY | 0488AI | 25 m | 2:11.31 | |
19 | 316 | Pedersen Hannah B. | 2005 | MK 31 | 0574AD | 25 m | 2:13.32 | |
20 | 542 | Nielsen Celine Rytter | 2005 | STT | 0584AC | 25 m | 2:14.63 | |
21 | 315 | Nielsel Alma Bay | 2004 | MK 31 | 25 m | 2:20.00 | ||
22 | 535 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 2:20.74 | |
23 | 214 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:21.21 | |
24 | 537 | Carlsen Sarah Løvendahl | 2005 | STT | 0516AE | 25 m | 2:32.67 | |
25 | 319 | Reiter Smila Mathilda | 2004 | MK 31 | 0496AE | 25 m | 2:56.51 | |
26 | 40 | Haugbøl Esther | 2004 | GENTOFTE | 0468AB | 25 m | ||
27 | 68 | Olsen Elisabeth Holkmann | 2005 | GENTOFTE | 0584AD | 25 m | ||
28 | 92 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 25 m | |||
29 | 352 | Lauritsen Nanna | 2004 | HASLEV | 0484AF | 25 m | ||
30 | 357 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | ||
31 | 372 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 173 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 1:06.16 | |
2 | 565 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 1:08.86 | |
3 | 30 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:11.57 | |
4 | 246 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 1:12.23 | |
5 | 247 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 1:13.54 | |
6 | 52 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:16.11 | |
7 | 277 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 1:16.94 | |
8 | 298 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 1:17.95 | |
9 | 402 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 1:20.41 | |
10 | 70 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 1:20.76 | |
11 | 521 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | STT | 0298AO | 25 m | 1:21.98 | |
12 | 519 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 1:22.31 | |
13 | 25 | Blicher Barbara | 2003 | GENTOFTE | 0328AB | 25 m | 1:23.36 | |
14 | 562 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 1:23.42 | |
15 | 455 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 25 m | 1:24.60 | |
16 | 227 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:24.94 | |
17 | 27 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 1:25.46 | |
18 | 162 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 1:26.24 | |
19 | 520 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:26.27 | |
20 | 281 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 1:27.18 | |
21 | 50 | Karmark Sara S. | 2003 | GENTOFTE | 0392AM | 25 m | 1:27.37 | |
22 | 260 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | FR.VÆRK | 0288AP | 25 m | 1:27.41 | |
23 | 78 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 1:28.01 | |
24 | 572 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:28.10 | |
25 | 47 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 1:28.11 | |
26 | 222 | Nielsen Emilia Akissi | 2002 | HOLBÆK | 0264AN | 25 m | 1:28.78 | |
27 | 571 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:29.92 | |
28 | 566 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:30.00 | |
29 | 452 | Mosegaard Sofie | 2002 | GSK | 0206AE | 25 m | 1:31.46 | |
30 | 560 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:31.71 | |
31 | 287 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:32.11 | |
32 | 262 | Nilsson Camilla Gram | 2002 | FR.VÆRK | 0264AP | 25 m | 1:32.32 | |
33 | 349 | Karstenberg Emma | 2002 | HASLEV | 0218AR | 25 m | 1:33.91 | |
34 | 86 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 1:34.79 | |
35 | 405 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 1:35.15 | |
36 | 290 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 25 m | 1:35.65 | |
37 | 22 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:37.05 | |
38 | 293 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 1:37.38 | |
39 | 24 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:37.69 | |
40 | 581 | Vallentin Alberte | 2003 | BIRKERØD | 0308AG | 25 m | 1:38.35 | |
41 | 89 | Weiss Anna | 2003 | GENTOFTE | 0378AE | 25 m | 1:39.82 | |
42 | 225 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:41.04 | |
43 | 538 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 1:41.26 | |
44 | 221 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:41.45 | |
45 | 69 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:41.84 | |
46 | 204 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:45.25 | |
47 | 266 | Thomn Rikke Taul | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 1:46.03 | ||
48 | 212 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 1:46.71 | |
49 | 328 | Winther Sigrid Meta | 2003 | MK 31 | 0358AE | 25 m | 1:47.12 | |
50 | 300 | Andersen Asta | 2003 | MK 31 | 0398AC | 25 m | 1:50.05 | |
51 | 374 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:50.05 | |
52 | 327 | Venø Sara K | 2002 | MK 31 | 0238AK | 25 m | 1:52.17 | |
53 | 482 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 25 m | 1:53.14 | ||
54 | 325 | Toft Victoria | 2002 | MK 31 | 0258AQ | 25 m | 1:54.94 | |
55 | 368 | Frost Anna Lerkenfeldt | 2003 | LYNGBY | 0382AP | 25 m | 1:57.41 | |
56 | 235 | Wismann Cathrine | 2002 | HOLBÆK | 0264AS | 25 m | 2:01.65 | |
57 | 322 | Sørensen Mathilde K. | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:10.00 | ||
58 | 335 | Dohri Malak | 2003 | HASLEV | 0392AP | 25 m | ||
59 | 345 | Holm Mikka | 2003 | HASLEV | 0346AM | 25 m | ||
60 | 487 | Wiese Fredeikke Wallentin | 2002 | SOLRØD | 25 m |
Årg. 2000-2001 |
1 | 174 | Hansen Alberte M | 2000 | MK 31 | 0004AC | 25 m | 1:04.31 | |
2 | 177 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | MK 31 | 0054AC | 25 m | 1:04.96 | |
3 | 270 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 25 m | 1:05.76 | |
4 | 195 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 1:06.36 | |
5 | 191 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 1:06.50 | |
6 | 26 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 1:06.77 | |
7 | 201 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 25 m | 1:07.71 | |
8 | 194 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 1:08.32 | |
9 | 73 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 1:09.33 | |
10 | 268 | Kepp Natasja | 2000 | SØLLERØD | 0088AH | 25 m | 1:09.46 | |
11 | 190 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 1:10.74 | |
12 | 220 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 1:11.96 | |
13 | 64 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 1:13.28 | |
14 | 261 | Nielsen Lærke Skov | 2001 | FR.VÆRK | 0112AK | 25 m | 1:13.63 | |
15 | 39 | Hansen Andrea Jess | 2001 | GENTOFTE | 0196AK | 25 m | 1:13.71 | |
16 | 188 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 1:14.11 | |
17 | 500 | Petersson Laura | 2001 | STT | 0108AF | 25 m | 1:14.58 | |
18 | 62 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 1:15.15 | |
19 | 485 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 1:15.62 | |
20 | 226 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 1:15.98 | |
21 | 169 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 1:16.64 | |
22 | 417 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 1:17.97 | |
23 | 139 | Andersen Emmely | 2001 | SHS-STEVNS | 0154AM | 25 m | 1:18.37 | |
24 | 434 | Brandt Signe | 2001 | GSK | 0144AI | 25 m | 1:18.45 | |
25 | 218 | Ludvig Julie | 2001 | HOLBÆK | 0124AR | 25 m | 1:18.47 | |
26 | 339 | Flytkjær-Hansen Iben | 2001 | HASLEV | 0194AV | 25 m | 1:19.88 | |
27 | 170 | Rask Runa Worsaae | 2000 | SØLLERØD | 0094AX | 25 m | 1:19.92 | |
28 | 358 | Petersen Julie Dalgaard | 2000 | HASLEV | 0072BA | 25 m | 1:21.97 | |
29 | 256 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 1:22.04 | |
30 | 237 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 1:22.99 | |
31 | 483 | Thirstrup Caroline Friis | 2000 | SOLRØD | 0012BA | 25 m | 1:23.48 | |
32 | 150 | Jakobsen Maria Farø | 2000 | SHS-STEVNS | 0012AI | 25 m | 1:25.28 | |
33 | 469 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 1:26.74 | |
34 | 258 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 1:27.17 | |
35 | 506 | Hansen Julie | 2001 | STT | 0148AO | 25 m | 1:28.37 | |
36 | 481 | Solevad Sara | 2000 | SOLRØD | 0088AZ | 25 m | 1:29.78 | |
37 | 422 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 1:30.49 | |
38 | 346 | Jacobsen Julie Bohn | 2001 | HASLEV | 0164AV | 25 m | 1:33.38 | |
39 | 344 | Hansen Sarah Kongsted | 2001 | HASLEV | 0134AT | 25 m | 1:34.09 | |
40 | 354 | Mikkelsen Laura | 2001 | HASLEV | 0176AE | 25 m | 1:34.15 | |
41 | 234 | Winkleman Lærke | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 1:36.27 | ||
42 | 474 | Limose Amalie | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:45.00 | ||
43 | 146 | From Maria Bang | 2000 | SHS-STEVNS | 0072AQ | 25 m | ||
44 | 289 | Nisgaard Cecilia | 2001 | TRITON B | 0174AE | 25 m | ||
45 | 503 | Larsen Emilie N. | 2000 | STT | 25 m | |||
46 | 504 | Nickelsen Ann-Sofie G. | 2000 | STT | 25 m | |||
47 | 505 | Heidensleben Agnete | 2000 | STT | 25 m | |||
48 | 588 | Rosenkilde Astrid Kildelund | 2000 | STT | 25 m |
Årg. 1915-1999 |
1 | 28 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 1:02.79 | |
2 | 46 | Hørlykke Emilie | 1998 | GENTOFTE | 9886BD | 25 m | 1:04.60 | |
3 | 347 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 1:04.76 | |
4 | 34 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 1:06.85 | |
5 | 254 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 25 m | 1:08.55 | |
6 | 488 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 25 m | 1:09.35 | |
7 | 259 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 25 m | 1:09.43 | |
8 | 145 | From Benedikte Bang | 1996 | SHS-STEVNS | 9686AN | 25 m | 1:10.92 | |
9 | 148 | Holm Anne | 1999 | SHS-STEVNS | 9938AA | 25 m | 1:11.06 | |
10 | 154 | Nielsen Tanja H | 1996 | SHS-STEVNS | 9626AI | 25 m | 1:13.83 | |
11 | 350 | Karstenberg Louise | 1998 | HASLEV | 9856AW | 25 m | 1:15.12 | |
12 | 473 | Lauritsen Cathrine | 1999 | SOLRØD | 9954AZ | 25 m | 1:16.20 | |
13 | 337 | Dynesen Signe Juhl | 1997 | HASLEV | 9702AT | 25 m | 1:16.29 | |
14 | 340 | Gaál Emilie | 1999 | HASLEV | 9954BC | 25 m | 1:18.62 | |
15 | 479 | Nielsen Frederikke Amund | 1999 | SOLRØD | 9994AZ | 25 m | 1:19.11 | |
16 | 213 | Gårdstrom Alma | 1999 | HOLBÆK | 9958AX | 25 m | 1:21.79 | |
17 | 291 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 25 m | 1:24.79 | |
18 | 151 | Jensen Amalie | 1998 | SHS-STEVNS | 9886AW | 25 m | 1:29.40 | |
19 | 472 | Lauridsen Veronica | 1999 | SOLRØD | 9992BD | 25 m | 1:45.83 | |
20 | 498 | Andersen Kirstine | 1996 | STT | 25 m | |||
21 | 499 | Heick Emilie | 1999 | STT | 9996AC | 25 m | ||
22 | 501 | Christiansen Katrine | 1996 | STT | 9648AI | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 24 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2014 |
1 | 586 | Lindgaard Mathias | 2004 | TRITON B | 0467AA | 25 m | 1:26.29 | |
2 | 224 | Nielsen Martin Emil | 2004 | HOLBÆK | 0449AC | 25 m | 1:41.06 | |
3 | 525 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 1:42.22 | |
4 | 524 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 1:45.11 | |
5 | 320 | Simson Nicholas | 2005 | MK 31 | 0527AB | 25 m | 1:53.67 | |
6 | 370 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:53.93 | |
7 | 326 | Tsoskunoglu Elias | 2004 | MK 31 | 0465AC | 25 m | 1:54.53 | |
8 | 529 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 1:56.98 | |
9 | 304 | Eliasson Jakob | 2004 | MK 31 | 25 m | 2:00.00 | ||
10 | 317 | Pedersen Vilhelm T. | 2004 | MK 31 | 0493AF | 25 m | 2:00.00 | |
11 | 438 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 2:02.53 | |
12 | 527 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 2:15.03 | |
13 | 440 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:18.77 | |
14 | 530 | Nickelsen Mads Skovgaard | 2006 | STT | 25 m | 2:20.04 | ||
15 | 446 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 2:21.00 | |
16 | 532 | Møller Theodor | 2005 | STT | 0533AA | 25 m | 2:31.52 | |
17 | 531 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 25 m | 2:33.25 | ||
18 | 310 | Jørgensen Martin Vium | 2004 | MK 31 | 0483AD | 25 m | 2:35.13 | |
19 | 338 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | ||
20 | 383 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | ||
21 | 541 | Nickels Mathias Skovgaard | 2006 | STT | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 569 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:09.14 | |
2 | 184 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:09.31 | |
3 | 206 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:10.18 | |
4 | 273 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:13.21 | |
5 | 295 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:14.83 | |
6 | 561 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:15.04 | |
7 | 59 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 1:16.27 | |
8 | 477 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:17.74 | |
9 | 279 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:21.16 | |
10 | 450 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 1:21.16 | |
11 | 55 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 1:22.25 | |
12 | 441 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:23.90 | |
13 | 255 | Arnkjær Mathias Rene | 2002 | FR.VÆRK | 0293AD | 25 m | 1:24.21 | |
14 | 448 | Krievs Carl Magnus | 2002 | GSK | 0257AD | 25 m | 1:24.60 | |
15 | 435 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | GSK | 0299AI | 25 m | 1:25.81 | |
16 | 284 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 1:26.19 | |
17 | 257 | Ikkala Thorbjørn | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 1:29.25 | |
18 | 66 | Nielsen Magnus | 2003 | GENTOFTE | 0363AD | 25 m | 1:30.98 | |
19 | 41 | Haugbøl Lucas | 2002 | GENTOFTE | 0293AH | 25 m | 1:31.85 | |
20 | 443 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | GSK | 0283AK | 25 m | 1:32.68 | |
21 | 311 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | MK 31 | 0355AF | 25 m | 1:33.76 | |
22 | 334 | Bartels Frederik | 2002 | HASLEV | 0213AM | 25 m | 1:34.67 | |
23 | 439 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | GSK | 0371AG | 25 m | 1:35.31 | |
24 | 278 | Hansen Mark Nicklas | 2003 | TRITON B | 0377AC | 25 m | 1:35.52 | |
25 | 585 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:36.56 | |
26 | 515 | Mortensen August | 2002 | STT | 0203AJ | 25 m | 1:36.64 | |
27 | 526 | Immerkjær Joakim | 2003 | STT | 0395AH | 25 m | 1:37.48 | |
28 | 414 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:37.94 | |
29 | 71 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 1:39.05 | |
30 | 35 | Foss Hecktor Gad | 2002 | GENTOFTE | 0221AM | 25 m | 1:40.71 | |
31 | 43 | Holten Casper Carl | 2003 | GENTOFTE | 0315AB | 25 m | 1:43.02 | |
32 | 44 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 1:45.37 | |
33 | 307 | Fabrisius Kristoffer | 2002 | MK 31 | 0217AO | 25 m | 1:45.55 | |
34 | 210 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:46.97 | |
35 | 63 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 1:48.34 | ||
36 | 61 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 25 m | 1:48.41 | |
37 | 211 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 1:48.55 | |
38 | 445 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:52.01 | |
39 | 308 | Groth Robert | 2003 | MK 31 | 0317AF | 25 m | 1:53.16 | |
40 | 377 | Parner Aske Kirk | 2003 | LYNGBY | 0337AI | 25 m | 1:54.06 | |
41 | 77 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:57.13 | |
42 | 36 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 1:57.16 | |
43 | 305 | Eliasson Kasper | 2002 | MK 31 | 25 m | 2:00.00 | ||
44 | 313 | Livoni Adam Riis | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:01.46 | ||
45 | 306 | Elliks Michael | 2002 | MK 31 | 25 m | 2:03.64 | ||
46 | 207 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 2:09.80 | |
47 | 380 | Schøn Sebastian Magnus | 2003 | LYNGBY | 0339AG | 25 m | 2:13.11 | |
48 | 318 | Reiter Andreas | 2002 | MK 31 | 0207AM | 25 m | 2:28.57 | |
49 | 29 | Dorph August Troldborg | 2003 | GENTOFTE | 0387AD | 25 m | ||
50 | 48 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | ||
51 | 85 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | ||
52 | 93 | Vyas Kenar | 2002 | GENTOFTE | 25 m | |||
53 | 230 | Tetsche Nicolai | 2002 | HOLBÆK | 0209AN | 25 m | ||
54 | 369 | Gondolf Johan Holmboe | 2003 | LYNGBY | 0357AH | 25 m | ||
55 | 375 | Neumann Rasmus | 2002 | LYNGBY | 0221AO | 25 m | ||
56 | 378 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m |
Årg. 2000-2001 |
1 | 197 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:01.49 | |
2 | 187 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 1:01.95 | |
3 | 88 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 1:02.46 | |
4 | 54 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 1:03.72 | |
5 | 182 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 1:05.52 | |
6 | 171 | Tversted Carl-Christian | 2000 | SØLLERØD | 0073AI | 25 m | 1:06.54 | |
7 | 172 | Tversted Johan Vitus | 2000 | SØLLERØD | 0063AI | 25 m | 1:06.68 | |
8 | 21 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 1:08.33 | |
9 | 203 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:10.51 | |
10 | 508 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 1:11.68 | |
11 | 436 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 1:12.14 | |
12 | 409 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:12.64 | |
13 | 578 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 1:12.65 | |
14 | 42 | Hellmann William | 2000 | GENTOFTE | 0075AL | 25 m | 1:13.14 | |
15 | 407 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 1:13.38 | |
16 | 229 | Schrøder Rasmus | 2000 | HOLBÆK | 0061AK | 25 m | 1:13.99 | |
17 | 163 | Hartelius Peter | 2000 | SØLLERØD | 0055AO | 25 m | 1:14.43 | |
18 | 56 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 1:14.59 | |
19 | 359 | Schmidt Rasmus Lynge | 2000 | HASLEV | 0071AP | 25 m | 1:15.34 | |
20 | 76 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 1:15.85 | |
21 | 433 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 1:15.93 | |
22 | 253 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 1:16.62 | |
23 | 348 | Jørgensen Frederik Birch | 2001 | HASLEV | 0119AL | 25 m | 1:18.21 | |
24 | 231 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 1:18.50 | |
25 | 567 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:18.88 | |
26 | 559 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:19.37 | |
27 | 263 | Otte Frederik | 2000 | FR.VÆRK | 0015AJ | 25 m | 1:19.50 | |
28 | 410 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 1:19.77 | |
29 | 155 | Pedersen Rasmus | 2000 | SHS-STEVNS | 0057AB | 25 m | 1:20.00 | |
30 | 233 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 0145AL | 25 m | 1:21.22 | |
31 | 215 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 1:21.51 | |
32 | 336 | Dynesen Jakob | 2000 | HASLEV | 0001AJ | 25 m | 1:24.19 | |
33 | 149 | Holm Laurits | 2000 | SHS-STEVNS | 0045AO | 25 m | 1:29.27 | |
34 | 356 | Pedersen Jeppe Woetmann | 2000 | HASLEV | 0007AQ | 25 m | 1:29.56 | |
35 | 419 | Hojman Simon | 2001 | VI39 | 0121AI | 25 m | 1:31.91 | |
36 | 408 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 1:32.21 | |
37 | 299 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:33.73 | |
38 | 476 | Meilling Mikkel W. N. | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:40.00 | ||
39 | 355 | Nielsen Alexander Elbæk | 2001 | HASLEV | 0153AD | 25 m | ||
40 | 470 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 25 m | |||
41 | 495 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 25 m | |||
42 | 496 | Rasmussen Phillip | 2000 | STT | 0053AD | 25 m | ||
43 | 549 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | STT | 25 m |
Årg. 1915-1999 |
1 | 175 | Hansen Marcus Dan | 1999 | MK 31 | 9965AB | 25 m | 54.81 | |
2 | 179 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 54.88 | |
3 | 196 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 57.82 | |
4 | 144 | Pedersen Ruben Lykke | 1987 | SHS-STEVNS | 8751AC | 25 m | 58.40 | |
5 | 65 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 59.09 | |
6 | 38 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 1:00.31 | |
7 | 198 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 1:01.15 | |
8 | 91 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 1:01.42 | |
9 | 564 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:04.26 | |
10 | 183 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 1:04.42 | |
11 | 165 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 1:04.98 | |
12 | 181 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 1:05.16 | |
13 | 267 | Dorph-Petersen Bjørn | 1999 | SØLLERØD | 9941AQ | 25 m | 1:05.36 | |
14 | 37 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 1:08.33 | |
15 | 143 | Lambertsen Pelle-Oskar | 1999 | SHS-STEVNS | 9965AA | 25 m | 1:08.78 | |
16 | 478 | Munch-Jensen Victor L. | 1996 | SOLRØD | 9663AM | 25 m | 1:09.14 | |
17 | 587 | Hvidberg Niels | 1997 | STT | 9793AS | 25 m | 1:09.58 | |
18 | 264 | Rasmussen Mathias Husted | 1999 | FR.VÆRK | 9967AC | 25 m | 1:11.58 | |
19 | 152 | Kjær Simon | 1999 | SHS-STEVNS | 9911AL | 25 m | 1:14.47 | |
20 | 288 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 25 m | 1:15.58 | |
21 | 342 | Hansen Jannick | 1998 | HASLEV | 9811AQ | 25 m | 1:15.59 | |
22 | 286 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 1:16.25 | |
23 | 480 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 25 m | 1:20.00 | ||
24 | 294 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 25 m | 1:21.72 | |
25 | 486 | Westphalen Oliver | 1999 | SOLRØD | 9953AG | 25 m | 1:36.21 | |
26 | 494 | Breum Simon | 1999 | STT | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 24 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2014 |
1 | 393 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 46.77 | |
2 | 33 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 48.00 | |
3 | 324 | Thorsen Emma | 2004 | MK 31 | 0402AH | 25 m | 50.72 | |
4 | 457 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 51.02 | |
5 | 444 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 52.82 | |
6 | 534 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 54.04 | |
7 | 316 | Pedersen Hannah B. | 2005 | MK 31 | 0574AD | 25 m | 58.78 | |
8 | 449 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 1:00.35 | |
9 | 357 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 1:03.38 | |
10 | 319 | Reiter Smila Mathilda | 2004 | MK 31 | 0496AE | 25 m | 1:04.73 | |
11 | 214 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:07.87 | |
12 | 539 | Madsen Anna Maria | 2004 | STT | 0444AJ | 25 m | 1:08.09 | |
13 | 542 | Nielsen Celine Rytter | 2005 | STT | 0584AC | 25 m | 1:08.20 | |
14 | 315 | Nielsel Alma Bay | 2004 | MK 31 | 25 m | 1:10.00 | ||
15 | 546 | Vestergaard Tomine | 2004 | STT | 0494AI | 25 m | 1:11.91 | |
16 | 352 | Lauritsen Nanna | 2004 | HASLEV | 0484AF | 25 m | 1:12.93 | |
17 | 205 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:13.80 | |
18 | 535 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 1:16.68 | |
19 | 83 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | ||
20 | 216 | Lackovic Sofia | 2004 | HOLBÆK | 25 m | |||
21 | 423 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 25 m | |||
22 | 536 | Tabo Schastine R. Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | ||
23 | 537 | Carlsen Sarah Løvendahl | 2005 | STT | 0516AE | 25 m | ||
24 | 540 | Madsen Mathilde | 2005 | STT | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 568 | Hvitved Isabel Vang | 2003 | BIRKERØD | 0316AB | 25 m | 42.25 | |
2 | 147 | From Monique Bang | 2002 | SHS-STEVNS | 0224AB | 25 m | 45.19 | |
3 | 300 | Andersen Asta | 2003 | MK 31 | 0398AC | 25 m | 54.24 | |
4 | 404 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | ||
5 | 418 | Gøtze Emma | 2003 | VI39 | 25 m | |||
6 | 543 | Nielsen Mette Gade | 2002 | STT | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 24 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2014 |
1 | 397 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 51.54 | |
2 | 525 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 55.20 | |
3 | 440 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 58.14 | |
4 | 524 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 58.86 | |
5 | 438 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 1:01.58 | |
6 | 544 | Sewohl Marcus | 2004 | STT | 0405AF | 25 m | 1:03.15 | |
7 | 529 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 1:03.37 | |
8 | 398 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI39 | 25 m | 1:03.53 | ||
9 | 310 | Jørgensen Martin Vium | 2004 | MK 31 | 0483AD | 25 m | 1:09.47 | |
10 | 314 | Møller Mathias | 2004 | MK 31 | 0437AF | 25 m | 1:10.00 | |
11 | 446 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:10.60 | |
12 | 532 | Møller Theodor | 2005 | STT | 0533AA | 25 m | 1:11.28 | |
13 | 527 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 1:11.91 | |
14 | 399 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | ||
15 | 424 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | ||
16 | 425 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 25 m | |||
17 | 530 | Nickelsen Mads Skovgaard | 2006 | STT | 25 m | |||
18 | 531 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 25 m | |||
19 | 541 | Nickels Mathias Skovgaard | 2006 | STT | 25 m | |||
20 | 545 | Stender Tobias | 2004 | STT | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 570 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 41.25 | |
2 | 412 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 41.65 | |
3 | 563 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 41.98 | |
4 | 228 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 43.54 | |
5 | 577 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 43.93 | |
6 | 516 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 44.53 | |
7 | 514 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 45.24 | |
8 | 515 | Mortensen August | 2002 | STT | 0203AJ | 25 m | 46.07 | |
9 | 453 | Nielsen Marius | 2003 | GSK | 0365AI | 25 m | 51.31 | |
10 | 517 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 51.35 | |
11 | 414 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 51.79 | |
12 | 307 | Fabrisius Kristoffer | 2002 | MK 31 | 0217AO | 25 m | 58.10 | |
13 | 306 | Elliks Michael | 2002 | MK 31 | 25 m | 1:00.00 | ||
14 | 416 | Aarestrup Emil | 2002 | VI39 | 0275AK | 25 m | 1:01.21 | |
15 | 400 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:03.52 | |
16 | 207 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 1:06.26 | |
17 | 265 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | FR.VÆRK | 0239AJ | 25 m | ||
18 | 421 | Janischefska Matias | 2003 | VI39 | 0331AJ | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 24 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2002-2003 |
1 | 574 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 1:30.19 | |
2 | 451 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 1:32.95 | |
3 | 522 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 1:33.05 | |
4 | 437 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:35.52 | |
5 | 572 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:36.48 | |
6 | 166 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 1:38.70 | |
7 | 520 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:39.78 | |
8 | 475 | Lorentzen Katja | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 1:39.90 | |
9 | 562 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 1:41.52 | |
10 | 405 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 1:43.04 | |
11 | 74 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:45.45 | |
12 | 271 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 25 m | 1:46.26 | |
13 | 388 | Hansen Freja H. Bremholm | 2002 | AIF | 0272AF | 25 m | 1:46.31 | |
14 | 390 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 1:47.59 | |
15 | 343 | Hansen Natalie M. | 2002 | HASLEV | 0214AJ | 25 m | 1:49.58 | |
16 | 392 | Larsen Emilie Ravn | 2002 | AIF | 0286AO | 25 m | 1:50.00 | |
17 | 391 | Knudsen Julie Gerner | 2002 | AIF | 0254AT | 25 m | 1:51.22 | |
18 | 60 | Mabeck Anna | 2003 | GENTOFTE | 0362AH | 25 m | 1:52.95 | |
19 | 72 | Riisbjørn Jasmine | 2002 | GENTOFTE | 0252AN | 25 m | 1:59.08 | |
20 | 208 | Buchwald Anna Seebach | 2002 | HOLBÆK | 0254AO | 25 m | 2:02.12 | |
21 | 272 | Andreassen Ida Sofie | 2002 | TRITON B | 0282AS | 25 m | 2:28.90 | |
22 | 235 | Wismann Cathrine | 2002 | HOLBÆK | 0264AS | 25 m | ||
23 | 236 | Wismann Josephine | 2002 | HOLBÆK | 0236AS | 25 m | ||
24 | 482 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 25 m |
Årg. 2000-2001 |
1 | 176 | Hansen Maria Holst | 2000 | MK 31 | 0074AC | 25 m | 1:14.48 | |
2 | 49 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 25 m | 1:15.16 | |
3 | 67 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 1:15.87 | |
4 | 178 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 1:16.08 | |
5 | 270 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 25 m | 1:22.19 | |
6 | 168 | Pedersen Sif Bjørk | 2000 | SØLLERØD | 0052AV | 25 m | 1:22.93 | |
7 | 62 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 1:25.08 | |
8 | 199 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 1:25.70 | |
9 | 358 | Petersen Julie Dalgaard | 2000 | HASLEV | 0072BA | 25 m | 1:26.59 | |
10 | 292 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:29.92 | |
11 | 297 | Sund Ida | 2000 | TRITON B | 0064AX | 25 m | 1:30.08 | |
12 | 167 | Lindholm Anna | 2001 | SØLLERØD | 0192AR | 25 m | 1:30.43 | |
13 | 218 | Ludvig Julie | 2001 | HOLBÆK | 0124AR | 25 m | 1:31.65 | |
14 | 164 | Høgenhaug Cecilia | 2001 | SØLLERØD | 0134AJ | 25 m | 1:31.85 | |
15 | 39 | Hansen Andrea Jess | 2001 | GENTOFTE | 0196AK | 25 m | 1:32.71 | |
16 | 276 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 1:33.56 | |
17 | 202 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 1:34.64 | |
18 | 275 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 1:34.80 | |
19 | 471 | Pedersen Maria L. C. | 2000 | SOLRØD | 0092BA | 25 m | 1:35.00 | |
20 | 217 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 1:37.09 | |
21 | 282 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 25 m | 1:37.14 | |
22 | 422 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 1:44.44 | |
23 | 481 | Solevad Sara | 2000 | SOLRØD | 0088AZ | 25 m | 1:46.40 | |
24 | 469 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 1:47.50 | |
25 | 389 | Jessen Julie | 2001 | AIF | 0198AW | 25 m | 1:48.10 | |
26 | 219 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 0098BB | 25 m | 1:55.16 | |
27 | 234 | Winkleman Lærke | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 2:05.54 | ||
28 | 346 | Jacobsen Julie Bohn | 2001 | HASLEV | 0164AV | 25 m | ||
29 | 354 | Mikkelsen Laura | 2001 | HASLEV | 0176AE | 25 m |
Årg. 1915-1999 |
1 | 46 | Hørlykke Emilie | 1998 | GENTOFTE | 9886BD | 25 m | 1:16.96 | |
2 | 274 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 1:22.55 | |
3 | 154 | Nielsen Tanja H | 1996 | SHS-STEVNS | 9626AI | 25 m | 1:23.68 | |
4 | 479 | Nielsen Frederikke Amund | 1999 | SOLRØD | 9994AZ | 25 m | 1:29.90 | |
5 | 467 | Andersen Emma | 1999 | SOLRØD | 9936AU | 25 m | 1:30.18 | |
6 | 280 | Holm Louise | 1999 | TRITON B | 9908AS | 25 m | 1:31.62 | |
7 | 484 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 25 m | 1:31.98 | |
8 | 223 | Nielsen Julie | 1999 | HOLBÆK | 9994AN | 25 m | 1:33.33 | |
9 | 468 | Toubro Sarah Hassel | 1999 | SOLRØD | 25 m | 1:40.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 24 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2002-2003 |
1 | 442 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 1:28.79 | |
2 | 412 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 1:29.39 | |
3 | 579 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:30.70 | |
4 | 415 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 1:33.61 | |
5 | 82 | Thams Rasmus | 2002 | GENTOFTE | 0227AJ | 25 m | 1:45.45 | |
6 | 312 | Larsen Marius | 2003 | MK 31 | 0305AF | 25 m | 1:48.50 | |
7 | 75 | Schau Julius Victor | 2002 | GENTOFTE | 0257AJ | 25 m | 1:49.97 | |
8 | 209 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:50.58 | |
9 | 456 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 1:51.61 | |
10 | 585 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:54.56 | |
11 | 454 | Nielsen Rumle Strunge | 2003 | GSK | 0343AB | 25 m | 1:54.82 | |
12 | 307 | Fabrisius Kristoffer | 2002 | MK 31 | 0217AO | 25 m | 1:59.08 | |
13 | 305 | Eliasson Kasper | 2002 | MK 31 | 25 m | 2:10.00 | ||
14 | 318 | Reiter Andreas | 2002 | MK 31 | 0207AM | 25 m | 3:04.56 | |
15 | 51 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 25 m | ||
16 | 334 | Bartels Frederik | 2002 | HASLEV | 0213AM | 25 m |
Årg. 2000-2001 |
1 | 580 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:07.50 | |
2 | 185 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 1:10.44 | |
3 | 576 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 1:14.32 | |
4 | 87 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 1:14.41 | |
5 | 573 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:17.25 | |
6 | 180 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 1:17.26 | |
7 | 193 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 1:17.70 | |
8 | 200 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 1:18.07 | |
9 | 80 | Strøbæk Lucas | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 1:19.08 | |
10 | 283 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:20.32 | |
11 | 171 | Tversted Carl-Christian | 2000 | SØLLERØD | 0073AI | 25 m | 1:20.40 | |
12 | 182 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 1:20.98 | |
13 | 407 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 1:22.25 | |
14 | 232 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 1:22.71 | |
15 | 447 | Kenskov Laurits | 2001 | GSK | 0145AC | 25 m | 1:23.27 | |
16 | 511 | Paulsen Rasmus | 2000 | STT | 0083AD | 25 m | 1:23.92 | |
17 | 285 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:24.41 | |
18 | 559 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:25.74 | |
19 | 575 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:26.00 | |
20 | 23 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 1:29.52 | |
21 | 81 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 1:29.55 | |
22 | 395 | Windfeld-Hansen Thomas | 2000 | AIF | 0079AJ | 25 m | 1:29.84 | |
23 | 394 | Roldgaard Daniel | 2001 | AIF | 0117AH | 25 m | 1:33.21 | |
24 | 509 | Rindorf Silas Bech | 2000 | STT | 0037AM | 25 m | 1:34.02 | |
25 | 58 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 1:39.42 | |
26 | 341 | Hansen Frederik Kongsted | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 1:41.15 | |
27 | 419 | Hojman Simon | 2001 | VI39 | 0121AI | 25 m | 1:41.53 | |
28 | 90 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 1:43.96 | |
29 | 84 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 0165AP | 25 m | ||
30 | 233 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 0145AL | 25 m | ||
31 | 355 | Nielsen Alexander Elbæk | 2001 | HASLEV | 0153AD | 25 m | ||
32 | 470 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 25 m |
Årg. 1915-1999 |
1 | 192 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 1:06.43 | |
2 | 65 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 1:07.54 | |
3 | 57 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 1:08.47 | |
4 | 189 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 1:09.21 | |
5 | 186 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 25 m | 1:13.88 | |
6 | 37 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 1:22.15 | |
7 | 353 | Lynge Kasper Nikolaj | 1999 | HASLEV | 9965AS | 25 m | 1:32.83 | |
8 | 140 | Christoffersen Mathias H. | 1998 | SHS-STEVNS | 9813AC | 25 m | 1:33.35 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 24 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 9, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2014 |
1 | 403 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VI39 | 0476AA | 25 m | 1:43.66 | |
2 | 366 | Christoffersen Nina Kjær | 2004 | LYNGBY | 0452AI | 25 m | 1:54.11 | |
3 | 384 | Stevnhoved Nilla | 2005 | LYNGBY | 0582AB | 25 m | 1:55.01 | |
4 | 296 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:56.24 | |
5 | 373 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:56.77 | |
6 | 382 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 2:00.04 | |
7 | 379 | Rottensten Anna Myhre | 2004 | LYNGBY | 0428AE | 25 m | 2:00.39 | |
8 | 33 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 2:01.55 | |
9 | 45 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 25 m | 2:02.15 | |
10 | 381 | Serena Kaya | 2004 | LYNGBY | 0488AI | 25 m | 2:06.70 | |
11 | 371 | Have Fionia Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 2:07.69 | |
12 | 367 | Fenger Maya | 2004 | LYNGBY | 0464AG | 25 m | 2:12.34 | |
13 | 321 | Søby Liva | 2004 | MK 31 | 0402AD | 25 m | 2:15.00 | |
14 | 324 | Thorsen Emma | 2004 | MK 31 | 0402AH | 25 m | 2:15.00 | |
15 | 376 | Olesen Nina Skyggebjerg | 2004 | LYNGBY | 0412AF | 25 m | 2:18.81 | |
16 | 385 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 2:20.80 | |
17 | 31 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | ||
18 | 32 | Falkenberg Sif | 2004 | GENTOFTE | 0492AK | 25 m | ||
19 | 40 | Haugbøl Esther | 2004 | GENTOFTE | 0468AB | 25 m | ||
20 | 53 | Larsen Thea Møller | 2005 | GENTOFTE | 0574AC | 25 m | ||
21 | 68 | Olsen Elisabeth Holkmann | 2005 | GENTOFTE | 0584AD | 25 m | ||
22 | 83 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | ||
23 | 92 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 25 m | |||
24 | 372 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 246 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 1:27.43 | |
2 | 70 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 1:27.68 | |
3 | 277 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 1:29.59 | |
4 | 298 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 1:29.82 | |
5 | 30 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:30.94 | |
6 | 281 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 1:31.68 | |
7 | 455 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 25 m | 1:32.43 | |
8 | 519 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 1:32.98 | |
9 | 402 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 1:33.35 | |
10 | 522 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 1:33.90 | |
11 | 405 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 1:35.35 | |
12 | 566 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:37.90 | |
13 | 27 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 1:38.47 | |
14 | 166 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 1:39.16 | |
15 | 25 | Blicher Barbara | 2003 | GENTOFTE | 0328AB | 25 m | 1:39.28 | |
16 | 574 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 1:39.39 | |
17 | 52 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:39.89 | |
18 | 162 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 1:41.06 | |
19 | 260 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | FR.VÆRK | 0288AP | 25 m | 1:43.77 | |
20 | 78 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 1:44.89 | |
21 | 227 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:45.10 | |
22 | 581 | Vallentin Alberte | 2003 | BIRKERØD | 0308AG | 25 m | 1:45.40 | |
23 | 208 | Buchwald Anna Seebach | 2002 | HOLBÆK | 0254AO | 25 m | 1:45.75 | |
24 | 74 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:48.84 | |
25 | 271 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 25 m | 1:50.01 | |
26 | 86 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 1:50.22 | |
27 | 404 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 1:50.45 | |
28 | 89 | Weiss Anna | 2003 | GENTOFTE | 0378AE | 25 m | 1:50.50 | |
29 | 60 | Mabeck Anna | 2003 | GENTOFTE | 0362AH | 25 m | 1:50.67 | |
30 | 22 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:50.72 | |
31 | 47 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 1:51.41 | |
32 | 225 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:54.42 | |
33 | 266 | Thomn Rikke Taul | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 1:55.25 | ||
34 | 374 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:56.63 | |
35 | 325 | Toft Victoria | 2002 | MK 31 | 0258AQ | 25 m | 2:00.00 | |
36 | 293 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 2:00.90 | |
37 | 328 | Winther Sigrid Meta | 2003 | MK 31 | 0358AE | 25 m | 2:01.85 | |
38 | 72 | Riisbjørn Jasmine | 2002 | GENTOFTE | 0252AN | 25 m | 2:02.90 | |
39 | 368 | Frost Anna Lerkenfeldt | 2003 | LYNGBY | 0382AP | 25 m | 2:04.00 | |
40 | 212 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 2:07.47 | |
41 | 204 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 2:08.16 | |
42 | 303 | Christiansen Simone | 2003 | MK 31 | 0344AJ | 25 m | 2:10.92 | |
43 | 302 | Bjørn Mille | 2003 | MK 31 | 0372AJ | 25 m | 2:15.00 | |
44 | 221 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:16.13 | |
45 | 327 | Venø Sara K | 2002 | MK 31 | 0238AK | 25 m | 2:27.72 | |
46 | 24 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | ||
47 | 50 | Karmark Sara S. | 2003 | GENTOFTE | 0392AM | 25 m | ||
48 | 69 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | ||
49 | 287 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | ||
50 | 290 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 25 m | ||
51 | 343 | Hansen Natalie M. | 2002 | HASLEV | 0214AJ | 25 m | ||
52 | 349 | Karstenberg Emma | 2002 | HASLEV | 0218AR | 25 m | ||
53 | 475 | Lorentzen Katja | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 23 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 20:35 |
Løb 10, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2014 |
1 | 586 | Lindgaard Mathias | 2004 | TRITON B | 0467AA | 25 m | 1:44.39 | |
2 | 383 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:58.01 | |
3 | 370 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:00.37 | |
4 | 397 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 2:01.35 | |
5 | 326 | Tsoskunoglu Elias | 2004 | MK 31 | 0465AC | 25 m | 2:15.00 | |
6 | 317 | Pedersen Vilhelm T. | 2004 | MK 31 | 0493AF | 25 m | 2:20.00 | |
7 | 338 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 273 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:22.72 | |
2 | 570 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:24.79 | |
3 | 561 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:25.95 | |
4 | 412 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 1:26.86 | |
5 | 59 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 1:28.79 | |
6 | 450 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 1:29.35 | |
7 | 441 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:30.78 | |
8 | 577 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 1:35.97 | |
9 | 228 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 1:36.50 | |
10 | 448 | Krievs Carl Magnus | 2002 | GSK | 0257AD | 25 m | 1:39.41 | |
11 | 279 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:39.93 | |
12 | 513 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 1:40.44 | |
13 | 209 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:41.98 | |
14 | 415 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 1:43.08 | |
15 | 55 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 1:43.15 | |
16 | 257 | Ikkala Thorbjørn | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 1:44.38 | |
17 | 413 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:45.67 | |
18 | 41 | Haugbøl Lucas | 2002 | GENTOFTE | 0293AH | 25 m | 1:46.51 | |
19 | 82 | Thams Rasmus | 2002 | GENTOFTE | 0227AJ | 25 m | 1:47.57 | |
20 | 255 | Arnkjær Mathias Rene | 2002 | FR.VÆRK | 0293AD | 25 m | 1:48.53 | |
21 | 312 | Larsen Marius | 2003 | MK 31 | 0305AF | 25 m | 1:50.99 | |
22 | 210 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:51.81 | |
23 | 75 | Schau Julius Victor | 2002 | GENTOFTE | 0257AJ | 25 m | 1:52.96 | |
24 | 278 | Hansen Mark Nicklas | 2003 | TRITON B | 0377AC | 25 m | 1:53.51 | |
25 | 51 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 25 m | 1:54.12 | |
26 | 400 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:55.87 | |
27 | 35 | Foss Hecktor Gad | 2002 | GENTOFTE | 0221AM | 25 m | 1:57.25 | |
28 | 445 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:59.23 | |
29 | 301 | Bjerregaard Oscar | 2003 | MK 31 | 0341AI | 25 m | 2:00.00 | |
30 | 323 | Thinghøjen Oscar | 2003 | MK 31 | 0357AG | 25 m | 2:00.00 | |
31 | 377 | Parner Aske Kirk | 2003 | LYNGBY | 0337AI | 25 m | 2:01.02 | |
32 | 284 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 2:01.49 | |
33 | 43 | Holten Casper Carl | 2003 | GENTOFTE | 0315AB | 25 m | 2:02.45 | |
34 | 378 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 2:03.80 | |
35 | 63 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 2:07.14 | ||
36 | 44 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 2:09.85 | |
37 | 416 | Aarestrup Emil | 2002 | VI39 | 0275AK | 25 m | 2:13.57 | |
38 | 380 | Schøn Sebastian Magnus | 2003 | LYNGBY | 0339AG | 25 m | 2:18.19 | |
39 | 369 | Gondolf Johan Holmboe | 2003 | LYNGBY | 0357AH | 25 m | 2:21.03 | |
40 | 375 | Neumann Rasmus | 2002 | LYNGBY | 0221AO | 25 m | 2:31.64 | |
41 | 29 | Dorph August Troldborg | 2003 | GENTOFTE | 0387AD | 25 m | ||
42 | 36 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | ||
43 | 48 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | ||
44 | 61 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 25 m | ||
45 | 71 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | ||
46 | 77 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | ||
47 | 85 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | ||
48 | 93 | Vyas Kenar | 2002 | GENTOFTE | 25 m | |||
49 | 265 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | FR.VÆRK | 0239AJ | 25 m | ||
50 | 295 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | ||
51 | 526 | Immerkjær Joakim | 2003 | STT | 0395AH | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 24 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 11, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2000-2001 |
1 | 67 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 2:33.62 | |
2 | 49 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 25 m | 2:37.71 | |
3 | 174 | Hansen Alberte M | 2000 | MK 31 | 0004AC | 25 m | 2:40.72 | |
4 | 194 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 2:44.18 | |
5 | 190 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 2:46.74 | |
6 | 176 | Hansen Maria Holst | 2000 | MK 31 | 0074AC | 25 m | 2:51.50 | |
7 | 73 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 2:55.48 | |
8 | 188 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 2:56.19 | |
9 | 168 | Pedersen Sif Bjørk | 2000 | SØLLERØD | 0052AV | 25 m | 3:01.40 | |
10 | 500 | Petersson Laura | 2001 | STT | 0108AF | 25 m | 3:02.98 | |
11 | 199 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 3:03.12 | |
12 | 417 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 3:08.23 | |
13 | 167 | Lindholm Anna | 2001 | SØLLERØD | 0192AR | 25 m | 3:12.37 | |
14 | 297 | Sund Ida | 2000 | TRITON B | 0064AX | 25 m | 3:15.82 | |
15 | 164 | Høgenhaug Cecilia | 2001 | SØLLERØD | 0134AJ | 25 m | 3:18.74 | |
16 | 485 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 3:19.22 | |
17 | 202 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 3:20.56 | |
18 | 256 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 3:27.18 | |
19 | 420 | Ibsen Emma | 2001 | VI39 | 0164AT | 25 m | 3:28.13 | |
20 | 150 | Jakobsen Maria Farø | 2000 | SHS-STEVNS | 0012AI | 25 m | 3:29.43 | |
21 | 506 | Hansen Julie | 2001 | STT | 0148AO | 25 m | 3:37.69 | |
22 | 289 | Nisgaard Cecilia | 2001 | TRITON B | 0174AE | 25 m | ||
23 | 503 | Larsen Emilie N. | 2000 | STT | 25 m | |||
24 | 504 | Nickelsen Ann-Sofie G. | 2000 | STT | 25 m | |||
25 | 505 | Heidensleben Agnete | 2000 | STT | 25 m | |||
26 | 588 | Rosenkilde Astrid Kildelund | 2000 | STT | 25 m |
Årg. 1915-1999 |
1 | 269 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 25 m | 2:33.70 | |
2 | 488 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 25 m | 2:53.31 | |
3 | 274 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 2:57.24 | |
4 | 145 | From Benedikte Bang | 1996 | SHS-STEVNS | 9686AN | 25 m | 2:59.96 | |
5 | 223 | Nielsen Julie | 1999 | HOLBÆK | 9994AN | 25 m | 3:08.73 | |
6 | 351 | Larsen Celine | 1999 | HASLEV | 9974AZ | 25 m | 3:16.12 | |
7 | 467 | Andersen Emma | 1999 | SOLRØD | 9936AU | 25 m | 3:19.65 | |
8 | 468 | Toubro Sarah Hassel | 1999 | SOLRØD | 25 m | 3:20.00 | ||
9 | 291 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 25 m | 3:29.07 | |
10 | 280 | Holm Louise | 1999 | TRITON B | 9908AS | 25 m | ||
11 | 350 | Karstenberg Louise | 1998 | HASLEV | 9856AW | 25 m | ||
12 | 499 | Heick Emilie | 1999 | STT | 9996AC | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 24 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 12, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2000-2001 |
1 | 197 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 2:27.00 | |
2 | 580 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 2:29.14 | |
3 | 54 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 2:40.47 | |
4 | 573 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:44.26 | |
5 | 576 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 2:44.56 | |
6 | 172 | Tversted Johan Vitus | 2000 | SØLLERØD | 0063AI | 25 m | 2:46.05 | |
7 | 193 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 2:46.13 | |
8 | 80 | Strøbæk Lucas | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 2:46.45 | |
9 | 200 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 2:48.36 | |
10 | 578 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 2:56.47 | |
11 | 180 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 3:04.77 | |
12 | 58 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 3:09.14 | |
13 | 81 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 3:09.41 | |
14 | 76 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 3:11.03 | |
15 | 510 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 25 m | 3:11.63 | |
16 | 447 | Kenskov Laurits | 2001 | GSK | 0145AC | 25 m | 3:12.88 | |
17 | 253 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 3:15.44 | |
18 | 436 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 3:15.71 | |
19 | 90 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 3:18.15 | |
20 | 433 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 3:22.37 | |
21 | 215 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 3:24.82 | |
22 | 23 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 3:28.59 | |
23 | 84 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 0165AP | 25 m | ||
24 | 299 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | ||
25 | 341 | Hansen Frederik Kongsted | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | ||
26 | 348 | Jørgensen Frederik Birch | 2001 | HASLEV | 0119AL | 25 m | ||
27 | 356 | Pedersen Jeppe Woetmann | 2000 | HASLEV | 0007AQ | 25 m | ||
28 | 408 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m |
Årg. 1915-1999 |
1 | 192 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 2:29.14 | |
2 | 57 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 2:31.87 | |
3 | 189 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 2:32.00 | |
4 | 478 | Munch-Jensen Victor L. | 1996 | SOLRØD | 9663AM | 25 m | 2:42.14 | |
5 | 186 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 25 m | 2:51.56 | |
6 | 143 | Lambertsen Pelle-Oskar | 1999 | SHS-STEVNS | 9965AA | 25 m | 2:59.14 | |
7 | 587 | Hvidberg Niels | 1997 | STT | 9793AS | 25 m | 3:01.03 | |
8 | 286 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 3:05.66 | |
9 | 288 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 25 m | 3:15.20 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 24 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 13, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2014 |
1 | 403 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VI39 | 0476AA | 25 m | 51.96 | |
2 | 393 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 53.05 | |
3 | 321 | Søby Liva | 2004 | MK 31 | 0402AD | 25 m | 1:05.50 | |
4 | 534 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | ||
5 | 536 | Tabo Schastine R. Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 565 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 34.79 | |
2 | 173 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 36.86 | |
3 | 246 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 39.23 | |
4 | 451 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 40.09 | |
5 | 568 | Hvitved Isabel Vang | 2003 | BIRKERØD | 0316AB | 25 m | 40.31 | |
6 | 402 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 42.07 | |
7 | 247 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 42.57 | |
8 | 521 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | STT | 0298AO | 25 m | 44.16 | |
9 | 562 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 45.34 | |
10 | 452 | Mosegaard Sofie | 2002 | GSK | 0206AE | 25 m | 45.78 | |
11 | 437 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 46.72 | |
12 | 27 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 47.65 | |
13 | 388 | Hansen Freja H. Bremholm | 2002 | AIF | 0272AF | 25 m | 50.00 | |
14 | 390 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 50.19 | |
15 | 571 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 54.70 | |
16 | 392 | Larsen Emilie Ravn | 2002 | AIF | 0286AO | 25 m | 56.00 | |
17 | 391 | Knudsen Julie Gerner | 2002 | AIF | 0254AT | 25 m | 56.20 | |
18 | 581 | Vallentin Alberte | 2003 | BIRKERØD | 0308AG | 25 m | 56.21 | |
19 | 225 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 56.78 | |
20 | 222 | Nielsen Emilia Akissi | 2002 | HOLBÆK | 0264AN | 25 m | 58.72 | |
21 | 538 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 59.65 | |
22 | 262 | Nilsson Camilla Gram | 2002 | FR.VÆRK | 0264AP | 25 m | ||
23 | 349 | Karstenberg Emma | 2002 | HASLEV | 0218AR | 25 m | ||
24 | 560 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 24 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 14, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2014 |
1 | 224 | Nielsen Martin Emil | 2004 | HOLBÆK | 0449AC | 25 m | 1:00.35 | |
2 | 320 | Simson Nicholas | 2005 | MK 31 | 0527AB | 25 m | 1:03.47 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 184 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 33.59 | |
2 | 442 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 37.00 | |
3 | 206 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 37.47 | |
4 | 569 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 39.87 | |
5 | 450 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 40.06 | |
6 | 477 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 43.00 | |
7 | 561 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 43.53 | |
8 | 311 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | MK 31 | 0355AF | 25 m | 43.71 | |
9 | 435 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | GSK | 0299AI | 25 m | 44.43 | |
10 | 514 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 44.66 | |
11 | 516 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 47.32 | |
12 | 209 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 48.46 | |
13 | 439 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | GSK | 0371AG | 25 m | 50.87 | |
14 | 414 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 52.46 | |
15 | 456 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 53.14 | |
16 | 443 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | GSK | 0283AK | 25 m | 54.01 | |
17 | 66 | Nielsen Magnus | 2003 | GENTOFTE | 0363AD | 25 m | 55.01 | |
18 | 454 | Nielsen Rumle Strunge | 2003 | GSK | 0343AB | 25 m | 56.01 | |
19 | 413 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 56.63 | |
20 | 301 | Bjerregaard Oscar | 2003 | MK 31 | 0341AI | 25 m | 57.41 | |
21 | 517 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 1:01.70 | |
22 | 308 | Groth Robert | 2003 | MK 31 | 0317AF | 25 m | 1:03.58 | |
23 | 230 | Tetsche Nicolai | 2002 | HOLBÆK | 0209AN | 25 m | ||
24 | 255 | Arnkjær Mathias Rene | 2002 | FR.VÆRK | 0293AD | 25 m | ||
25 | 334 | Bartels Frederik | 2002 | HASLEV | 0213AM | 25 m | ||
26 | 513 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | ||
27 | 563 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | ||
28 | 579 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 24 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 15, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2000-2001 |
1 | 177 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | MK 31 | 0054AC | 25 m | 1:20.06 | |
2 | 26 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 1:20.31 | |
3 | 201 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 25 m | 1:20.56 | |
4 | 220 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 1:23.16 | |
5 | 226 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 1:25.07 | |
6 | 434 | Brandt Signe | 2001 | GSK | 0144AI | 25 m | 1:33.49 | |
7 | 261 | Nielsen Lærke Skov | 2001 | FR.VÆRK | 0112AK | 25 m | 1:33.54 | |
8 | 191 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 1:34.12 | |
9 | 485 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 1:34.40 | |
10 | 170 | Rask Runa Worsaae | 2000 | SØLLERØD | 0094AX | 25 m | 1:35.32 | |
11 | 64 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 1:37.31 | |
12 | 169 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 1:40.00 | |
13 | 219 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 0098BB | 25 m | ||
14 | 275 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | ||
15 | 276 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | ||
16 | 282 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 25 m | ||
17 | 292 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | ||
18 | 471 | Pedersen Maria L. C. | 2000 | SOLRØD | 0092BA | 25 m |
Årg. 1915-1999 |
1 | 28 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 1:09.51 | |
2 | 347 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 1:12.15 | |
3 | 34 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 1:19.00 | |
4 | 337 | Dynesen Signe Juhl | 1997 | HASLEV | 9702AT | 25 m | 1:24.00 | |
5 | 484 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 25 m | 1:45.00 | |
6 | 498 | Andersen Kirstine | 1996 | STT | 25 m | |||
7 | 501 | Christiansen Katrine | 1996 | STT | 9648AI | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 24 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 16, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2000-2001 |
1 | 187 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 1:03.04 | |
2 | 185 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 1:10.71 | |
3 | 54 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 1:14.55 | |
4 | 88 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 1:15.71 | |
5 | 182 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 1:17.24 | |
6 | 575 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:21.53 | |
7 | 409 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:22.57 | |
8 | 21 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 1:24.39 | |
9 | 87 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 1:27.26 | |
10 | 567 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:27.92 | |
11 | 56 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 1:30.00 | |
12 | 578 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 1:30.85 | |
13 | 283 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:31.53 | |
14 | 285 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:31.62 | |
15 | 336 | Dynesen Jakob | 2000 | HASLEV | 0001AJ | 25 m | 1:32.09 | |
16 | 231 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 1:33.21 | |
17 | 203 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:33.64 | |
18 | 163 | Hartelius Peter | 2000 | SØLLERØD | 0055AO | 25 m | 1:33.83 | |
19 | 508 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 1:35.35 | |
20 | 509 | Rindorf Silas Bech | 2000 | STT | 0037AM | 25 m | 1:35.36 | |
21 | 42 | Hellmann William | 2000 | GENTOFTE | 0075AL | 25 m | 1:36.22 | |
22 | 511 | Paulsen Rasmus | 2000 | STT | 0083AD | 25 m | 1:54.73 | |
23 | 408 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 2:01.53 | |
24 | 232 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m |
Årg. 1915-1999 |
1 | 175 | Hansen Marcus Dan | 1999 | MK 31 | 9965AB | 25 m | 59.51 | |
2 | 65 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 1:02.12 | |
3 | 179 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 1:05.01 | |
4 | 38 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 1:07.42 | |
5 | 198 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 1:09.70 | |
6 | 91 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 1:09.75 | |
7 | 165 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 1:09.89 | |
8 | 183 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 1:10.81 | |
9 | 181 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 1:15.06 | |
10 | 152 | Kjær Simon | 1999 | SHS-STEVNS | 9911AL | 25 m | 1:26.67 | |
11 | 480 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 24 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 19, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2014 |
1 | 296 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 43.91 | |
2 | 321 | Søby Liva | 2004 | MK 31 | 0402AD | 25 m | 46.09 | |
3 | 444 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 47.09 | |
4 | 371 | Have Fionia Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 51.06 | |
5 | 457 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 51.15 | |
6 | 376 | Olesen Nina Skyggebjerg | 2004 | LYNGBY | 0412AF | 25 m | 52.83 | |
7 | 449 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 53.73 | |
8 | 385 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 55.95 | |
9 | 315 | Nielsel Alma Bay | 2004 | MK 31 | 25 m | 1:00.00 | ||
10 | 542 | Nielsen Celine Rytter | 2005 | STT | 0584AC | 25 m | 1:00.01 | |
11 | 205 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:00.97 | |
12 | 535 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 1:03.65 | |
13 | 423 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 25 m | 1:03.81 | ||
14 | 214 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:05.36 | |
15 | 539 | Madsen Anna Maria | 2004 | STT | 0444AJ | 25 m | 1:06.54 | |
16 | 352 | Lauritsen Nanna | 2004 | HASLEV | 0484AF | 25 m | 1:11.29 | |
17 | 537 | Carlsen Sarah Løvendahl | 2005 | STT | 0516AE | 25 m | 1:13.78 | |
18 | 357 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 1:14.74 | |
19 | 546 | Vestergaard Tomine | 2004 | STT | 0494AI | 25 m | 1:15.42 | |
20 | 216 | Lackovic Sofia | 2004 | HOLBÆK | 25 m | |||
21 | 536 | Tabo Schastine R. Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | ||
22 | 540 | Madsen Mathilde | 2005 | STT | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 173 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 30.61 | |
2 | 30 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 33.58 | |
3 | 147 | From Monique Bang | 2002 | SHS-STEVNS | 0224AB | 25 m | 35.13 | |
4 | 298 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 35.34 | |
5 | 52 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 36.18 | |
6 | 78 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 36.63 | |
7 | 455 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 25 m | 36.68 | |
8 | 222 | Nielsen Emilia Akissi | 2002 | HOLBÆK | 0264AN | 25 m | 37.97 | |
9 | 572 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 37.97 | |
10 | 475 | Lorentzen Katja | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 38.00 | |
11 | 277 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 38.02 | |
12 | 451 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 38.08 | |
13 | 574 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 38.41 | |
14 | 281 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 38.46 | |
15 | 227 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 39.21 | |
16 | 260 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | FR.VÆRK | 0288AP | 25 m | 39.28 | |
17 | 437 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 39.40 | |
18 | 287 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 39.83 | |
19 | 343 | Hansen Natalie M. | 2002 | HASLEV | 0214AJ | 25 m | 39.91 | |
20 | 47 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 40.58 | |
21 | 303 | Christiansen Simone | 2003 | MK 31 | 0344AJ | 25 m | 41.15 | |
22 | 221 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 44.35 | |
23 | 482 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 25 m | 45.00 | ||
24 | 293 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 46.74 | |
25 | 368 | Frost Anna Lerkenfeldt | 2003 | LYNGBY | 0382AP | 25 m | 46.90 | |
26 | 236 | Wismann Josephine | 2002 | HOLBÆK | 0236AS | 25 m | 50.76 | |
27 | 302 | Bjørn Mille | 2003 | MK 31 | 0372AJ | 25 m | 52.07 | |
28 | 345 | Holm Mikka | 2003 | HASLEV | 0346AM | 25 m | 1:04.52 | |
29 | 335 | Dohri Malak | 2003 | HASLEV | 0392AP | 25 m | 1:07.01 | |
30 | 418 | Gøtze Emma | 2003 | VI39 | 25 m | |||
31 | 487 | Wiese Fredeikke Wallentin | 2002 | SOLRØD | 25 m | |||
32 | 543 | Nielsen Mette Gade | 2002 | STT | 25 m |
Årg. 2000-2001 |
1 | 195 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 30.27 | |
2 | 270 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 25 m | 30.87 | |
3 | 176 | Hansen Maria Holst | 2000 | MK 31 | 0074AC | 25 m | 31.44 | |
4 | 261 | Nielsen Lærke Skov | 2001 | FR.VÆRK | 0112AK | 25 m | 32.44 | |
5 | 268 | Kepp Natasja | 2000 | SØLLERØD | 0088AH | 25 m | 32.50 | |
6 | 139 | Andersen Emmely | 2001 | SHS-STEVNS | 0154AM | 25 m | 34.13 | |
7 | 178 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 34.37 | |
8 | 358 | Petersen Julie Dalgaard | 2000 | HASLEV | 0072BA | 25 m | 34.38 | |
9 | 434 | Brandt Signe | 2001 | GSK | 0144AI | 25 m | 35.03 | |
10 | 339 | Flytkjær-Hansen Iben | 2001 | HASLEV | 0194AV | 25 m | 35.60 | |
11 | 237 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 35.77 | |
12 | 217 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 36.76 | |
13 | 420 | Ibsen Emma | 2001 | VI39 | 0164AT | 25 m | 38.36 | |
14 | 469 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 38.45 | |
15 | 258 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 38.95 | |
16 | 146 | From Maria Bang | 2000 | SHS-STEVNS | 0072AQ | 25 m | 39.22 | |
17 | 344 | Hansen Sarah Kongsted | 2001 | HASLEV | 0134AT | 25 m | 39.38 | |
18 | 346 | Jacobsen Julie Bohn | 2001 | HASLEV | 0164AV | 25 m | 41.92 | |
19 | 474 | Limose Amalie | 2000 | SOLRØD | 25 m |
Årg. 1915-1999 |
1 | 28 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 28.18 | |
2 | 501 | Christiansen Katrine | 1996 | STT | 9648AI | 25 m | 30.64 | |
3 | 254 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 25 m | 31.16 | |
4 | 154 | Nielsen Tanja H | 1996 | SHS-STEVNS | 9626AI | 25 m | 31.53 | |
5 | 259 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 25 m | 31.88 | |
6 | 148 | Holm Anne | 1999 | SHS-STEVNS | 9938AA | 25 m | 32.40 | |
7 | 153 | Mogensen Fie Bagge | 1995 | SHS-STEVNS | 9528AI | 25 m | 32.66 | |
8 | 337 | Dynesen Signe Juhl | 1997 | HASLEV | 9702AT | 25 m | 33.76 | |
9 | 473 | Lauritsen Cathrine | 1999 | SOLRØD | 9954AZ | 25 m | 33.78 | |
10 | 213 | Gårdstrom Alma | 1999 | HOLBÆK | 9958AX | 25 m | 34.05 | |
11 | 350 | Karstenberg Louise | 1998 | HASLEV | 9856AW | 25 m | 34.24 | |
12 | 340 | Gaál Emilie | 1999 | HASLEV | 9954BC | 25 m | 34.27 | |
13 | 351 | Larsen Celine | 1999 | HASLEV | 9974AZ | 25 m | 34.77 | |
14 | 472 | Lauridsen Veronica | 1999 | SOLRØD | 9992BD | 25 m | 38.00 | |
15 | 151 | Jensen Amalie | 1998 | SHS-STEVNS | 9886AW | 25 m | 40.81 | |
16 | 498 | Andersen Kirstine | 1996 | STT | 25 m | |||
17 | 499 | Heick Emilie | 1999 | STT | 9996AC | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 24 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 20, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2014 |
1 | 525 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 44.66 | |
2 | 224 | Nielsen Martin Emil | 2004 | HOLBÆK | 0449AC | 25 m | 45.07 | |
3 | 440 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 47.13 | |
4 | 524 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 47.18 | |
5 | 438 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 48.51 | |
6 | 446 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 53.00 | |
7 | 527 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 55.06 | |
8 | 398 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI39 | 25 m | 57.44 | ||
9 | 544 | Sewohl Marcus | 2004 | STT | 0405AF | 25 m | 59.87 | |
10 | 304 | Eliasson Jakob | 2004 | MK 31 | 25 m | 1:00.00 | ||
11 | 530 | Nickelsen Mads Skovgaard | 2006 | STT | 25 m | 1:00.61 | ||
12 | 424 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:01.63 | |
13 | 310 | Jørgensen Martin Vium | 2004 | MK 31 | 0483AD | 25 m | 1:05.10 | |
14 | 314 | Møller Mathias | 2004 | MK 31 | 0437AF | 25 m | 1:06.70 | |
15 | 532 | Møller Theodor | 2005 | STT | 0533AA | 25 m | 1:10.35 | |
16 | 531 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 25 m | 1:12.07 | ||
17 | 338 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | ||
18 | 399 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | ||
19 | 425 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 25 m | |||
20 | 541 | Nickels Mathias Skovgaard | 2006 | STT | 25 m | |||
21 | 545 | Stender Tobias | 2004 | STT | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 570 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 31.82 | |
2 | 295 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 32.50 | |
3 | 273 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 33.10 | |
4 | 477 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 34.46 | |
5 | 563 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 34.77 | |
6 | 442 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 36.03 | |
7 | 435 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | GSK | 0299AI | 25 m | 37.01 | |
8 | 278 | Hansen Mark Nicklas | 2003 | TRITON B | 0377AC | 25 m | 37.13 | |
9 | 279 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 37.27 | |
10 | 284 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 37.82 | |
11 | 448 | Krievs Carl Magnus | 2002 | GSK | 0257AD | 25 m | 37.98 | |
12 | 413 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 39.05 | |
13 | 323 | Thinghøjen Oscar | 2003 | MK 31 | 0357AG | 25 m | 39.38 | |
14 | 443 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | GSK | 0283AK | 25 m | 39.48 | |
15 | 311 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | MK 31 | 0355AF | 25 m | 39.55 | |
16 | 515 | Mortensen August | 2002 | STT | 0203AJ | 25 m | 41.83 | |
17 | 378 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 44.67 | |
18 | 318 | Reiter Andreas | 2002 | MK 31 | 0207AM | 25 m | 45.56 | |
19 | 453 | Nielsen Marius | 2003 | GSK | 0365AI | 25 m | 48.53 | |
20 | 211 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 49.93 | |
21 | 377 | Parner Aske Kirk | 2003 | LYNGBY | 0337AI | 25 m | 50.37 | |
22 | 313 | Livoni Adam Riis | 2003 | MK 31 | 25 m | 50.50 | ||
23 | 375 | Neumann Rasmus | 2002 | LYNGBY | 0221AO | 25 m | 51.81 | |
24 | 369 | Gondolf Johan Holmboe | 2003 | LYNGBY | 0357AH | 25 m | 51.84 | |
25 | 380 | Schøn Sebastian Magnus | 2003 | LYNGBY | 0339AG | 25 m | 51.87 | |
26 | 207 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 55.86 | |
27 | 305 | Eliasson Kasper | 2002 | MK 31 | 25 m | 1:00.00 | ||
28 | 421 | Janischefska Matias | 2003 | VI39 | 0331AJ | 25 m | 1:11.55 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 171 | Tversted Carl-Christian | 2000 | SØLLERØD | 0073AI | 25 m | 30.36 | |
2 | 172 | Tversted Johan Vitus | 2000 | SØLLERØD | 0063AI | 25 m | 30.91 | |
3 | 436 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 32.17 | |
4 | 395 | Windfeld-Hansen Thomas | 2000 | AIF | 0079AJ | 25 m | 32.33 | |
5 | 447 | Kenskov Laurits | 2001 | GSK | 0145AC | 25 m | 32.63 | |
6 | 359 | Schmidt Rasmus Lynge | 2000 | HASLEV | 0071AP | 25 m | 33.47 | |
7 | 407 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 33.98 | |
8 | 263 | Otte Frederik | 2000 | FR.VÆRK | 0015AJ | 25 m | 34.19 | |
9 | 229 | Schrøder Rasmus | 2000 | HOLBÆK | 0061AK | 25 m | 34.68 | |
10 | 348 | Jørgensen Frederik Birch | 2001 | HASLEV | 0119AL | 25 m | 35.01 | |
11 | 155 | Pedersen Rasmus | 2000 | SHS-STEVNS | 0057AB | 25 m | 35.50 | |
12 | 233 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 0145AL | 25 m | 35.62 | |
13 | 410 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 36.28 | |
14 | 336 | Dynesen Jakob | 2000 | HASLEV | 0001AJ | 25 m | 36.93 | |
15 | 299 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 38.12 | |
16 | 149 | Holm Laurits | 2000 | SHS-STEVNS | 0045AO | 25 m | 38.13 | |
17 | 341 | Hansen Frederik Kongsted | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 38.17 | |
18 | 356 | Pedersen Jeppe Woetmann | 2000 | HASLEV | 0007AQ | 25 m | 38.91 | |
19 | 419 | Hojman Simon | 2001 | VI39 | 0121AI | 25 m | 41.28 | |
20 | 476 | Meilling Mikkel W. N. | 2000 | SOLRØD | 25 m | 45.00 | ||
21 | 355 | Nielsen Alexander Elbæk | 2001 | HASLEV | 0153AD | 25 m | ||
22 | 470 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 25 m | |||
23 | 495 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 25 m | |||
24 | 496 | Rasmussen Phillip | 2000 | STT | 0053AD | 25 m | ||
25 | 549 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | STT | 25 m | |||
26 | 182 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 28.26 | EXT |
Årg. 1915-1999 |
1 | 144 | Pedersen Ruben Lykke | 1987 | SHS-STEVNS | 8751AC | 25 m | 26.74 | |
2 | 478 | Munch-Jensen Victor L. | 1996 | SOLRØD | 9663AM | 25 m | 28.40 | |
3 | 91 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 28.46 | |
4 | 165 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 29.09 | |
5 | 140 | Christoffersen Mathias H. | 1998 | SHS-STEVNS | 9813AC | 25 m | 29.28 | |
6 | 264 | Rasmussen Mathias Husted | 1999 | FR.VÆRK | 9967AC | 25 m | 31.95 | |
7 | 152 | Kjær Simon | 1999 | SHS-STEVNS | 9911AL | 25 m | 32.59 | |
8 | 294 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 25 m | 36.21 | |
9 | 353 | Lynge Kasper Nikolaj | 1999 | HASLEV | 9965AS | 25 m | 38.15 | |
10 | 486 | Westphalen Oliver | 1999 | SOLRØD | 9953AG | 25 m | 40.40 | |
11 | 494 | Breum Simon | 1999 | STT | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 24 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 21:51 |
Løb 21, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2014 |
1 | 381 | Serena Kaya | 2004 | LYNGBY | 0488AI | 25 m | 54.25 | |
2 | 403 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VI39 | 0476AA | 25 m | 56.14 | |
3 | 33 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 56.87 | |
4 | 384 | Stevnhoved Nilla | 2005 | LYNGBY | 0582AB | 25 m | 59.02 | |
5 | 366 | Christoffersen Nina Kjær | 2004 | LYNGBY | 0452AI | 25 m | 59.22 | |
6 | 53 | Larsen Thea Møller | 2005 | GENTOFTE | 0574AC | 25 m | 59.78 | |
7 | 379 | Rottensten Anna Myhre | 2004 | LYNGBY | 0428AE | 25 m | 1:01.31 | |
8 | 367 | Fenger Maya | 2004 | LYNGBY | 0464AG | 25 m | 1:01.89 | |
9 | 457 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 1:03.54 | |
10 | 373 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:05.70 | |
11 | 382 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:05.77 | |
12 | 92 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 1:08.03 | ||
13 | 534 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 1:09.98 | |
14 | 316 | Pedersen Hannah B. | 2005 | MK 31 | 0574AD | 25 m | 1:16.62 | |
15 | 45 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 25 m | 1:17.53 | |
16 | 319 | Reiter Smila Mathilda | 2004 | MK 31 | 0496AE | 25 m | 1:18.70 | |
17 | 31 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | ||
18 | 32 | Falkenberg Sif | 2004 | GENTOFTE | 0492AK | 25 m | ||
19 | 40 | Haugbøl Esther | 2004 | GENTOFTE | 0468AB | 25 m | ||
20 | 68 | Olsen Elisabeth Holkmann | 2005 | GENTOFTE | 0584AD | 25 m | ||
21 | 83 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | ||
22 | 372 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | ||
23 | 423 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 565 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 44.83 | |
2 | 22 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 48.34 | |
3 | 147 | From Monique Bang | 2002 | SHS-STEVNS | 0224AB | 25 m | 48.49 | |
4 | 25 | Blicher Barbara | 2003 | GENTOFTE | 0328AB | 25 m | 48.85 | |
5 | 290 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 25 m | 49.61 | |
6 | 262 | Nilsson Camilla Gram | 2002 | FR.VÆRK | 0264AP | 25 m | 49.82 | |
7 | 538 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 50.03 | |
8 | 166 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 50.07 | |
9 | 521 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | STT | 0298AO | 25 m | 51.31 | |
10 | 327 | Venø Sara K | 2002 | MK 31 | 0238AK | 25 m | 51.51 | |
11 | 72 | Riisbjørn Jasmine | 2002 | GENTOFTE | 0252AN | 25 m | 51.54 | |
12 | 70 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 51.64 | |
13 | 222 | Nielsen Emilia Akissi | 2002 | HOLBÆK | 0264AN | 25 m | 51.78 | |
14 | 162 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 52.98 | |
15 | 86 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 53.11 | |
16 | 566 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 53.15 | |
17 | 208 | Buchwald Anna Seebach | 2002 | HOLBÆK | 0254AO | 25 m | 53.57 | |
18 | 50 | Karmark Sara S. | 2003 | GENTOFTE | 0392AM | 25 m | 53.97 | |
19 | 212 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 54.04 | |
20 | 452 | Mosegaard Sofie | 2002 | GSK | 0206AE | 25 m | 54.15 | |
21 | 560 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 54.40 | |
22 | 266 | Thomn Rikke Taul | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 54.80 | ||
23 | 89 | Weiss Anna | 2003 | GENTOFTE | 0378AE | 25 m | 54.82 | |
24 | 24 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 55.17 | |
25 | 247 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 55.51 | |
26 | 271 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 25 m | 55.70 | |
27 | 519 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 55.97 | |
28 | 520 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 57.30 | |
29 | 328 | Winther Sigrid Meta | 2003 | MK 31 | 0358AE | 25 m | 57.58 | |
30 | 303 | Christiansen Simone | 2003 | MK 31 | 0344AJ | 25 m | 58.01 | |
31 | 325 | Toft Victoria | 2002 | MK 31 | 0258AQ | 25 m | 1:00.00 | |
32 | 571 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:00.45 | |
33 | 60 | Mabeck Anna | 2003 | GENTOFTE | 0362AH | 25 m | 1:00.78 | |
34 | 204 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:00.83 | |
35 | 69 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:01.54 | |
36 | 374 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:04.37 | |
37 | 300 | Andersen Asta | 2003 | MK 31 | 0398AC | 25 m | 1:04.61 | |
38 | 322 | Sørensen Mathilde K. | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:10.00 | ||
39 | 302 | Bjørn Mille | 2003 | MK 31 | 0372AJ | 25 m | 1:19.31 | |
40 | 74 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | ||
41 | 235 | Wismann Cathrine | 2002 | HOLBÆK | 0264AS | 25 m | ||
42 | 236 | Wismann Josephine | 2002 | HOLBÆK | 0236AS | 25 m | ||
43 | 272 | Andreassen Ida Sofie | 2002 | TRITON B | 0282AS | 25 m | ||
44 | 335 | Dohri Malak | 2003 | HASLEV | 0392AP | 25 m | ||
45 | 345 | Holm Mikka | 2003 | HASLEV | 0346AM | 25 m | ||
46 | 404 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | ||
47 | 418 | Gøtze Emma | 2003 | VI39 | 25 m | |||
48 | 487 | Wiese Fredeikke Wallentin | 2002 | SOLRØD | 25 m | |||
49 | 522 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | ||
50 | 543 | Nielsen Mette Gade | 2002 | STT | 25 m | |||
51 | 568 | Hvitved Isabel Vang | 2003 | BIRKERØD | 0316AB | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 24 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 22, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2014 |
1 | 586 | Lindgaard Mathias | 2004 | TRITON B | 0467AA | 25 m | 56.71 | |
2 | 317 | Pedersen Vilhelm T. | 2004 | MK 31 | 0493AF | 25 m | 1:01.49 | |
3 | 370 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:01.87 | |
4 | 320 | Simson Nicholas | 2005 | MK 31 | 0527AB | 25 m | 1:04.56 | |
5 | 383 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:06.73 | |
6 | 397 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:09.73 | |
7 | 304 | Eliasson Jakob | 2004 | MK 31 | 25 m | 1:10.00 | ||
8 | 326 | Tsoskunoglu Elias | 2004 | MK 31 | 0465AC | 25 m | 1:13.15 | |
9 | 314 | Møller Mathias | 2004 | MK 31 | 0437AF | 25 m | 1:15.00 | |
10 | 398 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI39 | 25 m | |||
11 | 399 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | ||
12 | 424 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | ||
13 | 425 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 577 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 43.95 | |
2 | 579 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 45.55 | |
3 | 59 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 45.78 | |
4 | 569 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 48.08 | |
5 | 206 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 48.60 | |
6 | 441 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 49.10 | |
7 | 228 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 49.83 | |
8 | 439 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | GSK | 0371AG | 25 m | 51.73 | |
9 | 77 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 52.69 | |
10 | 257 | Ikkala Thorbjørn | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 52.97 | |
11 | 71 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 54.06 | |
12 | 445 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 54.07 | |
13 | 415 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 55.52 | |
14 | 456 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 55.79 | |
15 | 585 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 56.02 | |
16 | 313 | Livoni Adam Riis | 2003 | MK 31 | 25 m | 57.00 | ||
17 | 312 | Larsen Marius | 2003 | MK 31 | 0305AF | 25 m | 57.34 | |
18 | 51 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 25 m | 57.64 | |
19 | 61 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 25 m | 58.22 | |
20 | 66 | Nielsen Magnus | 2003 | GENTOFTE | 0363AD | 25 m | 58.50 | |
21 | 323 | Thinghøjen Oscar | 2003 | MK 31 | 0357AG | 25 m | 58.97 | |
22 | 301 | Bjerregaard Oscar | 2003 | MK 31 | 0341AI | 25 m | 1:00.00 | |
23 | 35 | Foss Hecktor Gad | 2002 | GENTOFTE | 0221AM | 25 m | 1:00.34 | |
24 | 210 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:00.63 | |
25 | 82 | Thams Rasmus | 2002 | GENTOFTE | 0227AJ | 25 m | 1:00.80 | |
26 | 517 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 1:01.73 | |
27 | 211 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 1:04.60 | |
28 | 454 | Nielsen Rumle Strunge | 2003 | GSK | 0343AB | 25 m | 1:07.27 | |
29 | 41 | Haugbøl Lucas | 2002 | GENTOFTE | 0293AH | 25 m | 1:07.45 | |
30 | 400 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:08.26 | |
31 | 308 | Groth Robert | 2003 | MK 31 | 0317AF | 25 m | 1:08.68 | |
32 | 306 | Elliks Michael | 2002 | MK 31 | 25 m | 1:10.00 | ||
33 | 453 | Nielsen Marius | 2003 | GSK | 0365AI | 25 m | 1:10.03 | |
34 | 29 | Dorph August Troldborg | 2003 | GENTOFTE | 0387AD | 25 m | ||
35 | 36 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | ||
36 | 43 | Holten Casper Carl | 2003 | GENTOFTE | 0315AB | 25 m | ||
37 | 44 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | ||
38 | 48 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | ||
39 | 55 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | ||
40 | 63 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 25 m | |||
41 | 75 | Schau Julius Victor | 2002 | GENTOFTE | 0257AJ | 25 m | ||
42 | 85 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | ||
43 | 93 | Vyas Kenar | 2002 | GENTOFTE | 25 m | |||
44 | 230 | Tetsche Nicolai | 2002 | HOLBÆK | 0209AN | 25 m | ||
45 | 265 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | FR.VÆRK | 0239AJ | 25 m | ||
46 | 416 | Aarestrup Emil | 2002 | VI39 | 0275AK | 25 m | ||
47 | 421 | Janischefska Matias | 2003 | VI39 | 0331AJ | 25 m | ||
48 | 513 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | ||
49 | 514 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | ||
50 | 516 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | ||
51 | 526 | Immerkjær Joakim | 2003 | STT | 0395AH | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 24 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2000-2001 |
1 | 49 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 25 m | 1:23.41 | |
2 | 194 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 1:24.28 | |
3 | 73 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 1:27.81 | |
4 | 64 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 1:28.03 | |
5 | 190 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 1:28.48 | |
6 | 199 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 1:28.94 | |
7 | 220 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 1:33.45 | |
8 | 202 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 1:34.28 | |
9 | 417 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 1:35.16 | |
10 | 292 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:37.06 | |
11 | 150 | Jakobsen Maria Farø | 2000 | SHS-STEVNS | 0012AI | 25 m | 1:37.69 | |
12 | 339 | Flytkjær-Hansen Iben | 2001 | HASLEV | 0194AV | 25 m | 1:38.40 | |
13 | 164 | Høgenhaug Cecilia | 2001 | SØLLERØD | 0134AJ | 25 m | 1:40.62 | |
14 | 167 | Lindholm Anna | 2001 | SØLLERØD | 0192AR | 25 m | 1:40.65 | |
15 | 258 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 1:42.19 | |
16 | 500 | Petersson Laura | 2001 | STT | 0108AF | 25 m | 1:42.84 | |
17 | 275 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 1:42.97 | |
18 | 169 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 1:43.70 | |
19 | 226 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 1:44.86 | |
20 | 218 | Ludvig Julie | 2001 | HOLBÆK | 0124AR | 25 m | 1:45.01 | |
21 | 282 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 25 m | 1:45.06 | |
22 | 420 | Ibsen Emma | 2001 | VI39 | 0164AT | 25 m | 1:46.61 | |
23 | 422 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 1:47.22 | |
24 | 276 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 1:51.68 | |
25 | 506 | Hansen Julie | 2001 | STT | 0148AO | 25 m | 1:53.95 | |
26 | 483 | Thirstrup Caroline Friis | 2000 | SOLRØD | 0012BA | 25 m | 1:54.08 | |
27 | 389 | Jessen Julie | 2001 | AIF | 0198AW | 25 m | 1:54.99 | |
28 | 234 | Winkleman Lærke | 2001 | HOLBÆK | 25 m | 2:00.38 | ||
29 | 289 | Nisgaard Cecilia | 2001 | TRITON B | 0174AE | 25 m | ||
30 | 344 | Hansen Sarah Kongsted | 2001 | HASLEV | 0134AT | 25 m | ||
31 | 474 | Limose Amalie | 2000 | SOLRØD | 25 m | |||
32 | 503 | Larsen Emilie N. | 2000 | STT | 25 m | |||
33 | 504 | Nickelsen Ann-Sofie G. | 2000 | STT | 25 m | |||
34 | 505 | Heidensleben Agnete | 2000 | STT | 25 m | |||
35 | 588 | Rosenkilde Astrid Kildelund | 2000 | STT | 25 m |
Årg. 1915-1999 |
1 | 153 | Mogensen Fie Bagge | 1995 | SHS-STEVNS | 9528AI | 25 m | 1:27.08 | |
2 | 488 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 25 m | 1:29.75 | |
3 | 274 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 1:31.78 | |
4 | 340 | Gaál Emilie | 1999 | HASLEV | 9954BC | 25 m | 1:32.61 | |
5 | 254 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 25 m | 1:34.68 | |
6 | 351 | Larsen Celine | 1999 | HASLEV | 9974AZ | 25 m | 1:38.02 | |
7 | 484 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 25 m | 1:40.72 | |
8 | 291 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 25 m | 1:43.88 | |
9 | 223 | Nielsen Julie | 1999 | HOLBÆK | 9994AN | 25 m | 1:44.27 | |
10 | 472 | Lauridsen Veronica | 1999 | SOLRØD | 9992BD | 25 m | 1:45.00 | |
11 | 280 | Holm Louise | 1999 | TRITON B | 9908AS | 25 m | 1:46.65 | |
12 | 479 | Nielsen Frederikke Amund | 1999 | SOLRØD | 9994AZ | 25 m | 1:48.22 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 24 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2000-2001 |
1 | 197 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:12.68 | |
2 | 185 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 1:16.59 | |
3 | 580 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:22.77 | |
4 | 88 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 1:26.30 | |
5 | 80 | Strøbæk Lucas | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 1:27.06 | |
6 | 573 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:28.09 | |
7 | 576 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 1:32.37 | |
8 | 163 | Hartelius Peter | 2000 | SØLLERØD | 0055AO | 25 m | 1:34.27 | |
9 | 263 | Otte Frederik | 2000 | FR.VÆRK | 0015AJ | 25 m | 1:36.54 | |
10 | 285 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:36.94 | |
11 | 58 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 1:37.36 | |
12 | 394 | Roldgaard Daniel | 2001 | AIF | 0117AH | 25 m | 1:38.23 | |
13 | 283 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:38.43 | |
14 | 575 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:38.97 | |
15 | 567 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:41.83 | |
16 | 510 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 25 m | 1:42.15 | |
17 | 232 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 1:43.67 | |
18 | 559 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:45.27 | |
19 | 87 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 1:47.26 | |
20 | 215 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 1:50.71 | |
21 | 231 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 1:51.69 | |
22 | 410 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 1:52.20 | |
23 | 433 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 1:59.80 | |
24 | 495 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 25 m | |||
25 | 496 | Rasmussen Phillip | 2000 | STT | 0053AD | 25 m | ||
26 | 549 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | STT | 25 m |
Årg. 1915-1999 |
1 | 196 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:15.34 | |
2 | 564 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:21.82 | |
3 | 37 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 1:24.45 | |
4 | 342 | Hansen Jannick | 1998 | HASLEV | 9811AQ | 25 m | 1:29.83 | |
5 | 264 | Rasmussen Mathias Husted | 1999 | FR.VÆRK | 9967AC | 25 m | 1:35.71 | |
6 | 353 | Lynge Kasper Nikolaj | 1999 | HASLEV | 9965AS | 25 m | 1:36.60 | |
7 | 587 | Hvidberg Niels | 1997 | STT | 9793AS | 25 m | 1:36.91 | |
8 | 294 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 25 m | 1:43.29 | |
9 | 480 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 25 m | |||
10 | 486 | Westphalen Oliver | 1999 | SOLRØD | 9953AG | 25 m | ||
11 | 494 | Breum Simon | 1999 | STT | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 24 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 25, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2000-2001 |
1 | 174 | Hansen Alberte M | 2000 | MK 31 | 0004AC | 25 m | 2:17.29 | |
2 | 67 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 2:19.76 | |
3 | 26 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 2:22.82 | |
4 | 177 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | MK 31 | 0054AC | 25 m | 2:24.23 | |
5 | 268 | Kepp Natasja | 2000 | SØLLERØD | 0088AH | 25 m | 2:26.92 | |
6 | 191 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 2:29.52 | |
7 | 201 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 25 m | 2:30.43 | |
8 | 195 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 2:32.74 | |
9 | 62 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 2:34.65 | |
10 | 168 | Pedersen Sif Bjørk | 2000 | SØLLERØD | 0052AV | 25 m | 2:39.84 | |
11 | 188 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 2:46.67 | |
12 | 170 | Rask Runa Worsaae | 2000 | SØLLERØD | 0094AX | 25 m | 2:47.68 | |
13 | 178 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 2:47.79 | |
14 | 39 | Hansen Andrea Jess | 2001 | GENTOFTE | 0196AK | 25 m | 2:48.08 | |
15 | 471 | Pedersen Maria L. C. | 2000 | SOLRØD | 0092BA | 25 m | 2:50.00 | |
16 | 139 | Andersen Emmely | 2001 | SHS-STEVNS | 0154AM | 25 m | 2:52.34 | |
17 | 237 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 2:59.95 | |
18 | 483 | Thirstrup Caroline Friis | 2000 | SOLRØD | 0012BA | 25 m | 3:00.47 | |
19 | 256 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 3:01.45 | |
20 | 481 | Solevad Sara | 2000 | SOLRØD | 0088AZ | 25 m | 3:23.44 | |
21 | 219 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 0098BB | 25 m | 3:35.39 | |
22 | 217 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | ||
23 | 297 | Sund Ida | 2000 | TRITON B | 0064AX | 25 m | ||
24 | 354 | Mikkelsen Laura | 2001 | HASLEV | 0176AE | 25 m | ||
25 | 176 | Hansen Maria Holst | 2000 | MK 31 | 0074AC | 25 m | 2:32.18 | EXT |
Årg. 1915-1999 |
1 | 269 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 25 m | 2:16.89 | |
2 | 347 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 2:21.52 | |
3 | 34 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 2:24.54 | |
4 | 259 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 25 m | 2:30.40 | |
5 | 46 | Hørlykke Emilie | 1998 | GENTOFTE | 9886BD | 25 m | 2:32.78 | |
6 | 148 | Holm Anne | 1999 | SHS-STEVNS | 9938AA | 25 m | 2:32.91 | |
7 | 145 | From Benedikte Bang | 1996 | SHS-STEVNS | 9686AN | 25 m | 2:37.79 | |
8 | 468 | Toubro Sarah Hassel | 1999 | SOLRØD | 25 m | 2:40.00 | ||
9 | 467 | Andersen Emma | 1999 | SOLRØD | 9936AU | 25 m | 2:44.60 | |
10 | 213 | Gårdstrom Alma | 1999 | HOLBÆK | 9958AX | 25 m | 2:53.27 | |
11 | 473 | Lauritsen Cathrine | 1999 | SOLRØD | 9954AZ | 25 m | 2:55.59 | |
12 | 151 | Jensen Amalie | 1998 | SHS-STEVNS | 9886AW | 25 m | 3:14.22 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 24 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 21:52 |
Løb 26, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2000-2001 |
1 | 187 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 2:09.13 | |
2 | 200 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 2:27.38 | |
3 | 21 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 2:29.56 | |
4 | 508 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 2:33.05 | |
5 | 193 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 2:33.16 | |
6 | 42 | Hellmann William | 2000 | GENTOFTE | 0075AL | 25 m | 2:33.92 | |
7 | 409 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 2:34.35 | |
8 | 56 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 2:35.45 | |
9 | 203 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 2:35.46 | |
10 | 229 | Schrøder Rasmus | 2000 | HOLBÆK | 0061AK | 25 m | 2:38.70 | |
11 | 81 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 2:43.79 | |
12 | 253 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 2:44.19 | |
13 | 180 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 2:46.39 | |
14 | 76 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 2:48.56 | |
15 | 359 | Schmidt Rasmus Lynge | 2000 | HASLEV | 0071AP | 25 m | 2:52.89 | |
16 | 90 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 2:54.66 | |
17 | 511 | Paulsen Rasmus | 2000 | STT | 0083AD | 25 m | 2:55.60 | |
18 | 509 | Rindorf Silas Bech | 2000 | STT | 0037AM | 25 m | 3:04.60 | |
19 | 155 | Pedersen Rasmus | 2000 | SHS-STEVNS | 0057AB | 25 m | 3:05.44 | |
20 | 23 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 3:09.47 | |
21 | 149 | Holm Laurits | 2000 | SHS-STEVNS | 0045AO | 25 m | 3:15.75 | |
22 | 510 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 25 m | 3:22.65 | |
23 | 84 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 0165AP | 25 m | ||
24 | 182 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 2:28.97 | EXT |
Årg. 1915-1999 |
1 | 179 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 2:00.44 | |
2 | 175 | Hansen Marcus Dan | 1999 | MK 31 | 9965AB | 25 m | 2:01.42 | |
3 | 196 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 2:04.16 | |
4 | 57 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 2:09.90 | |
5 | 192 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 2:11.22 | |
6 | 38 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 2:11.95 | |
7 | 144 | Pedersen Ruben Lykke | 1987 | SHS-STEVNS | 8751AC | 25 m | 2:14.01 | |
8 | 198 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 2:14.38 | |
9 | 189 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 2:17.62 | |
10 | 564 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 2:19.16 | |
11 | 181 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 2:21.64 | |
12 | 267 | Dorph-Petersen Bjørn | 1999 | SØLLERØD | 9941AQ | 25 m | 2:22.81 | |
13 | 183 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 2:22.85 | |
14 | 143 | Lambertsen Pelle-Oskar | 1999 | SHS-STEVNS | 9965AA | 25 m | 2:26.44 | |
15 | 140 | Christoffersen Mathias H. | 1998 | SHS-STEVNS | 9813AC | 25 m | 2:32.62 | |
16 | 186 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 25 m | 2:34.83 | |
17 | 288 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 25 m | 2:47.65 | |
18 | 286 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 2:51.11 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 24 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 21:52 |