Program for STT Efterårsstævne
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2000-2001 |
1 | 197 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:12.68 | |
2 | 185 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 1:16.59 | |
3 | 580 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:22.77 | |
4 | 88 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 1:26.30 | |
5 | 80 | Strøbæk Lucas | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 1:27.06 | |
6 | 573 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:28.09 | |
7 | 576 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 1:32.37 | |
8 | 163 | Hartelius Peter | 2000 | SØLLERØD | 0055AO | 25 m | 1:34.27 | |
9 | 263 | Otte Frederik | 2000 | FR.VÆRK | 0015AJ | 25 m | 1:36.54 | |
10 | 285 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:36.94 | |
11 | 58 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 1:37.36 | |
12 | 394 | Roldgaard Daniel | 2001 | AIF | 0117AH | 25 m | 1:38.23 | |
13 | 283 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:38.43 | |
14 | 575 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:38.97 | |
15 | 567 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:41.83 | |
16 | 510 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 25 m | 1:42.15 | |
17 | 232 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 1:43.67 | |
18 | 559 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:45.27 | |
19 | 87 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 1:47.26 | |
20 | 215 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 1:50.71 | |
21 | 231 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 1:51.69 | |
22 | 410 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 1:52.20 | |
23 | 433 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 1:59.80 | |
24 | 495 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 25 m | |||
25 | 496 | Rasmussen Phillip | 2000 | STT | 0053AD | 25 m | ||
26 | 549 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | STT | 25 m |
Årg. 1915-1999 |
1 | 196 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:15.34 | |
2 | 564 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:21.82 | |
3 | 37 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 1:24.45 | |
4 | 342 | Hansen Jannick | 1998 | HASLEV | 9811AQ | 25 m | 1:29.83 | |
5 | 264 | Rasmussen Mathias Husted | 1999 | FR.VÆRK | 9967AC | 25 m | 1:35.71 | |
6 | 353 | Lynge Kasper Nikolaj | 1999 | HASLEV | 9965AS | 25 m | 1:36.60 | |
7 | 587 | Hvidberg Niels | 1997 | STT | 9793AS | 25 m | 1:36.91 | |
8 | 294 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 25 m | 1:43.29 | |
9 | 480 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 25 m | |||
10 | 486 | Westphalen Oliver | 1999 | SOLRØD | 9953AG | 25 m | ||
11 | 494 | Breum Simon | 1999 | STT | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 | Udskriftsdato | 24 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 21:52 |