Startliste for STT Distancestævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 1, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 177 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 5:23.50 | |
2 | 118 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 5:33.88 | |
3 | 105 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 5:36.98 | |
4 | 162 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 5:48.01 | |
5 | 147 | Kepp Natasja | 2000 | SØLLERØD | 0088AH | 25 m | 5:48.18 | |
6 | 132 | Marmetschke Helena | 1997 | MK 31 | 9768AJ | 25 m | 5:54.01 | |
7 | 139 | Petersen Mathilde E | 1998 | MK 31 | 25 m | 6:00.00 | ||
8 | 126 | Hjartardottir Saga | 1996 | MK 31 | 9668AZ | 25 m | 6:03.89 | |
9 | 229 | Knudsen Rikke | 1998 | MK 31 | 9878AI | 25 m | 6:05.02 | |
10 | 231 | Sander Mille Rask | 1999 | MK 31 | 9948AJ | 25 m | 6:14.77 | |
11 | 179 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 6:15.00 | |
12 | 144 | Søgaard Lea | 1998 | MK 31 | 9836AB | 25 m | 6:15.74 | |
13 | 137 | Olsen Josephine | 2000 | MK 31 | 0074AA | 25 m | 6:17.02 | |
14 | 119 | Berthelsen Johanna | 2000 | MK 31 | 0096AO | 25 m | 6:17.97 | |
15 | 134 | Mørch Karen | 1998 | MK 31 | 9846AK | 25 m | 6:18.37 | |
16 | 115 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 6:23.70 | |
17 | 91 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 6:25.79 | |
18 | 112 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 6:25.79 | |
19 | 127 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 6:30.00 | |
20 | 143 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 25 m | 6:30.00 | |
21 | 145 | Søgaard Mia | 2001 | MK 31 | 0112AC | 25 m | 6:30.00 | |
22 | 164 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 6:30.00 | |
23 | 178 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 6:30.00 | |
24 | 90 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 6:30.79 | |
25 | 107 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 6:35.79 | |
26 | 116 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 6:36.97 | |
27 | 106 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 6:41.79 | |
28 | 160 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 6:48.13 | |
29 | 150 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 7:00.00 | |
30 | 154 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 7:00.00 | |
31 | 157 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 7:00.00 | |
32 | 152 | Høgenhaug Cecilia | 2001 | SØLLERØD | 0134AJ | 25 m | 7:05.91 | |
33 | 100 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 7:09.81 | |
34 | 96 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 7:20.79 | |
35 | 155 | Lindholm Anna | 2001 | SØLLERØD | 0192AR | 25 m | 7:28.64 | |
36 | 93 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 7:30.79 | |
37 | 99 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 25 m | 7:30.79 | |
38 | 110 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 7:30.79 | |
39 | 92 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 7:35.79 | |
40 | 214 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 25 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 14:35 |