Startliste for STT Distancestævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 6
|
Stævne navn |
STT Efteraars distancestaevne |
|
Udskriftsdato |
26 oktober 2013 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
09:26 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 oktober 2013 |
|
|
|
|
Løb 6, 400m Frisvømning Herrer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
195 |
1 |
Sebastian Rasmussen |
2003 |
0343AE |
VI39 |
|
25m |
|
198 |
2 |
Peter Vinge-Maigaard |
2003 |
0351AB |
VI39 |
|
25m |
|
226 |
3 |
Rasmus Langvad |
2000 |
0045AD |
GSK |
|
25m |
|
186 |
4 |
Casper Koch Henriksen |
2002 |
0245AO |
VI39 |
|
25m |
|
194 |
5 |
Nikolai Vaabengaard Olsen |
2001 |
|
VI39 |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
191 |
1 |
Joakim Køhn |
2003 |
0375AE |
VI39 |
|
25m |
6:42.12 |
101 |
2 |
Mads Raaby Jensen |
2001 |
0149AB |
TRITON B |
|
25m |
5:58.05 |
219 |
3 |
Sipan Kawiani |
2000 |
0013AC |
STT |
|
25m |
5:46.54 |
120 |
4 |
Daniel Brylov |
2000 |
0063AA |
MK 31 |
|
50m |
5:49.21 |
103 |
5 |
Daniel Johansen |
2000 |
0023AC |
TRITON B |
|
25m |
6:05.79 |
188 |
6 |
Simon Hojman |
2001 |
0121AI |
VI39 |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
167 |
1 |
William Hellmann |
2000 |
0075AL |
GENTOFTE |
|
25m |
5:32.25 |
207 |
2 |
Yukia Hansen |
2000 |
0035AL |
VI39 |
|
25m |
5:28.48 |
228 |
3 |
Carl-Christian Tversted |
2000 |
0073AI |
SØLLERØD |
|
25m |
5:22.87 |
151 |
4 |
Peter Hartelius |
2000 |
0055AO |
SØLLERØD |
|
25m |
5:25.34 |
211 |
5 |
Mikkel Salmansen |
2000 |
0043AD |
VI39 |
|
25m |
5:28.69 |
206 |
6 |
Luccas Dam Brenner |
2001 |
0193AK |
VI39 |
|
25m |
5:37.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
210 |
1 |
Rasmus Nickelsen |
2003 |
0347AC |
VI39 |
|
25m |
5:17.43 |
94 |
2 |
Jacob Friland |
1999 |
9985AB |
TRITON B |
|
25m |
5:15.79 |
159 |
3 |
Johan Vitus Tversted |
2000 |
0063AI |
SØLLERØD |
|
50m |
5:08.98 |
212 |
4 |
Anders Sørensen |
1999 |
9905AC |
VI39 |
|
25m |
5:11.78 |
182 |
5 |
Christoffer Vang-Jensen |
2001 |
0115AG |
GENTOFTE |
|
25m |
5:17.06 |
97 |
6 |
Mikkel S. Hansen |
2000 |
0001AG |
TRITON B |
|
25m |
5:20.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
161 |
1 |
Mads Bjørn Andersen |
2001 |
0143AL |
GENTOFTE |
|
25m |
5:07.61 |
224 |
2 |
Daniel Sørensen |
1999 |
9901AD |
STT |
|
50m |
4:56.14 |
215 |
3 |
Nikolai Hougaard |
1999 |
9967AF |
STT |
|
25m |
4:49.86 |
223 |
4 |
Frederik Hatting Petersen |
2000 |
0071AC |
STT |
|
50m |
4:56.09 |
230 |
5 |
Mads Skøde Hansen |
1999 |
9925AK |
VI39 |
|
25m |
5:05.45 |
114 |
6 |
Niels Paulli Sparholt |
2000 |
0027AF |
TRITON B |
|
50m |
5:08.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
183 |
1 |
Peter Vangsgaard |
2000 |
0001AC |
GENTOFTE |
|
25m |
4:47.53 |
213 |
2 |
Oliver Thor Sørensen |
2000 |
0081AA |
VI39 |
|
50m |
4:43.00 |
218 |
3 |
Mathias Immerkjær |
1999 |
9961AF |
STT |
|
25m |
4:42.07 |
171 |
4 |
Tomas Stensballe Larsen |
2000 |
0035AK |
GENTOFTE |
|
25m |
4:42.88 |
153 |
5 |
Pierre Høgenhaug |
1999 |
9939AJ |
SØLLERØD |
|
25m |
4:47.16 |
102 |
6 |
Johan Joensen |
2000 |
0005AB |
TRITON B |
|
25m |
4:48.94 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.06 |
Udskriftsdato |
26 oktober 2013 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
09:26 |
|