2022-01-28   10:22:47
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP4-Eriksdalsbadet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Lördag 12okt

3_S
Gren 3, 100m Brstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
403  Berggren Lina  1998  VSTERS  AB7698  25 m  1:14.17   
288  Malmgren Lovisa  1997  SPRVGEN  AN4297  25 m  1:15.00   
419  Persson Andra  1999  VSTERS  AB5899  25 m  1:15.80   
54  Nilsson Alexandra  1998  SK NEPTUN  AJ5498  25 m  1:16.66   
145  Christensen Erica  1997  SDERTLJE  AO5897  25 m  1:17.13   
399  Lemnert My  1996  NJURUNDA  AC0696  25 m  1:18.00   
319  Walln Malin  1997  SPRVGEN  AZ7897  25 m  1:19.31   
348  Norn Sophia  1998  SS04  AN9698  25 m  1:19.44   
178  Carlbom Amanda  2000  SDERTRN  BB8200  25 m  1:20.35   
10  42  Jomaa Nora  1999  SK NEPTUN  AW7499  25 m  1:20.43   
11  393  hman Emma  1997  WISBY SS  AL8297  25 m  1:20.66   
12  253  Fhrlin Agnes  1998  SPRVGEN  AR1498  25 m  1:22.06   
13  139  berg Lise  1998  SKURU IK  AT4498  25 m  1:22.73   
14  280  Kuhlins Saskia  1996  SPRVGEN  BA4496  25 m  1:22.76   
15  344  Hglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  25 m  1:23.05   
16  67  Andersson Carolina  1998  SKK  AZ7698  25 m  1:23.22   
17  165  Wadsten Clara  1999  SDERTLJE  AA1899  25 m  1:23.37   
18  62  Wrejde Isabelle  1999  SK NEPTUN  AV5299  25 m  1:23.39   
19  80  Hagstrm Louise  1998  SKK  AZ1898  25 m  1:23.42   
20  402  Berggren Elin  1996  VSTERS  AG5296  25 m  1:23.85   
21  112  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  1:23.90   
22  35  Hedgren-Rylander Ellinor  1997  SK NEPTUN  BL9897  25 m  1:25.04   
23  74  Eriksson Amanda  2001  SKK  AH9801  25 m  1:25.11   
24  314  Tukonen Wilma  1998  SPRVGEN  AK7298  25 m  1:25.54   
25  15  Hammar Astrid  2000  SALTSJB  AO8600  25 m  1:25.55   
26  346  Kjellin Saga  1999  SS04  AX3499  25 m  1:25.88   
27  216  Shahmalekpour Tina  2001  SDERTRN  AI6601  25 m  1:26.54   
28  230  Andersson Wilma  1998  SPRVGEN  AR7298  25 m  1:27.81   
29  395  Balkerud Tuva  2001  NJURUNDA  AF3801  25 m  1:27.93   
30  44  Lennr Tuva  2000  SK NEPTUN  BA4800  25 m  1:28.31   
31  227  ster Josefin  1997  SDERTRN  AT0297  25 m  1:28.36   
32  40  Johansson Evelina  2000  SK NEPTUN  BG2400  25 m  1:28.38   
33  Axelsson Julia  1999  SMO SS  AQ7299  25 m  1:28.43   
34  130  Nordegren Signe  2000  SKURU IK  AO6800  25 m  1:28.56   
35  268  Hjlm-Gerle Jennifer  1999  SPRVGEN  BI1699  25 m  1:28.61   
36  132  Pakhomova Eva  2000  SKURU IK  AL5800  25 m  1:29.20   
37  46  Lindahl Linnea  1999  SK NEPTUN  BG0899  25 m  1:29.26   
38  233  Augustsson Julia  2000  SPRVGEN  BC9200  25 m  1:29.86   
39  125  Johnsson Nathalie  1996  SKURU IK  BS0296  25 m  1:30.10   
40  68  Andre Malin  2001  SKK  AN4201  25 m  1:30.29   
41  238  Bjlls Elina  1998  SPRVGEN  AU5398  25 m  1:30.35   
42  328  Aghazamani Jasmine  1998  SS04  AU7698  25 m  1:30.48   
43  118  Glabik Sofia  1997  SKURU IK  BF4897  25 m  1:30.57   
44  30  Ericson Ella  2000  SK NEPTUN  BG9400  25 m  1:30.61   
45  377  Ekepil Alba  2001  WISBY SS  AL9601  25 m  1:30.91   
46  335  Dufva Josefin  1997  SS04  BH5697  25 m  1:31.74   
47  39  Jansson Malin  1999  SK NEPTUN  AY7299  25 m  1:32.39   
48  256  Garmelius Emma  1999  SPRVGEN  AM9499  25 m  1:33.10   
49  213  Roloff Wilma  2000  SDERTRN  BA7600  25 m  1:33.45   
50  255  Gardelin Josefin  2001  SPRVGEN  BE6801  25 m  1:33.58   
51  334  Blomberg Astrid  2000  SS04  AW5800  25 m  1:34.00   
52  260  Hagmansson Wilma  1999  SPRVGEN  AR3899  25 m  1:34.52   
53  26  Brolund Vilma  2001  SK NEPTUN  AO9801  25 m  1:34.69   
54  137  kerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  25 m  1:34.94   
55  307  Sundqvist Clara  2001  SPRVGEN  AU4801  25 m  1:35.05   
56  242  Dagberg Rebecka  2000  SPRVGEN  BI9600  25 m  1:35.13   
57  212  Roloff Emma  2002  SDERTRN  AT6402  25 m  1:35.16   
58  267  Herlin Linn  2002  SPRVGEN  AU6402  25 m  1:35.20   
59  103  Thome Agnes  2000  SKK  BF1200  25 m  1:35.44   
60  345  Kjellin Elsa  2001  SS04  BD3201  25 m  1:35.54   
61  215  Sehlstrm Sara  2002  SDERTRN  AT8602  25 m  1:35.80   
62  153  Mariani-Lopez Lenina  1999  SDERTLJE  AS2699  25 m  1:35.87   
63  385  Sandsj Tone  2003  WISBY SS  AF5403  25 m  1:36.61   
64  47  Lundgren Fanny  1999  SK NEPTUN  AY0499  25 m  1:36.75   
65  423  Vongheer Ebba  2000  VSTERS  BG6600  25 m  1:37.64   
66  273  Jansson Cajsa-Lisa  1999  SPRVGEN  BK6499  25 m  1:37.73   
67  340  Hargsten Hanna  1999  SS04  AH8899  25 m  1:37.81   
68  239  Bring Nina  1999  SPRVGEN  AR8699  25 m  1:38.31   
69  330  Assadi Sepideh  1996  SS04  BK0296  25 m  1:38.99   
70  22  Albinzon Alice  2000  SK NEPTUN  AY1200  25 m  1:39.23   
71  413  Faleke-Novy Julia  2000  VSTERS  BK1600  25 m  1:39.64   
72  279  Kuhlins Maike  2000  SPRVGEN  BA1600  25 m  1:39.78   
73  101  Sjdell Klara  2000  SKK  BE9800  50 m  1:39.87   
74  387  Skld Hedda  2002  WISBY SS  AM0402  25 m  1:40.02   
75  88  Lnnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  1:40.09   
76  17  Kenning Julia  2000  SALTSJB  AK5200  25 m  1:40.14   
77  301  Qvist Hannah  2001  SPRVGEN  BE8801  25 m  1:40.49   
78  401  Bentrari Stella  1999  VSTERS  BE5299  25 m  1:40.60   
79  416  Johansson Nora  2001  VSTERS  AI1201  25 m  1:41.54   
80  235  Berhanu Leia  2000  SPRVGEN  BI8600  25 m  1:42.20   
81  28  Ehn Rebecka  2000  SK NEPTUN  AO7600  50 m  1:42.62   
82  221  Therkhildsen Frida  1999  SDERTRN  BO5299  25 m  1:43.06   
83  409  Bvens Sofia  2002  VSTERS  AD9802  25 m  1:43.43   
84  243  Danes Ioana  2002  SPRVGEN  AY3802  25 m  1:43.86   
85  133  Reichhuber Emma  2000  SKURU IK  AL6800  25 m  1:43.88   
86  220  Tegman Isabella  2001  SDERTRN  AN9202  25 m  1:44.51   
87  138  berg Erica  2001  SKURU IK  AL7801  25 m  1:44.74   
88  422  Sterling Filippa  2002  VSTERS  AE7402  50 m  1:44.92   
89  277  Kjerrman Alicia  2001  SPRVGEN  BL6801  25 m  1:45.41   
90  231  Andras Nomi  2001  SPRVGEN  BJ1601  25 m  1:45.49   
91  105  Tibblin Wahnberg Liv  2002  SKK  AX5602  25 m  1:45.85   
92  52  Mohimani Svrdell Roya  2001  SK NEPTUN  BC5201  25 m  1:45.93   
93  189  Hagstrm Jessica  1999  SDERTRN  AQ3499  25 m  1:45.99   
94  111  Eklund Klara  1998  SKURU IK  AY3298  25 m  1:46.47   
95  302  Rydn Tove  1999  SPRVGEN  BP5699  25 m  1:47.40   
96  140  sterberg Alice  1999  SKURU IK  BB1699  25 m  1:49.20   
97  432  Nettleton Moa  1999  SK NEPTUN    25 m  1:50.78   
98  16  Hedlund Ida  1999  SALTSJB  BP4699  25 m  1:51.09   
99  293  Norlander Mathilda  1999  SPRVGEN  BO2299  25 m  1:51.64   
100  13  Gipperth Linnea  2003  SALTSJB  AA6403  25 m  1:55.26   
101  197  Lindhe Maya  2000  SDERTRN  BK3800  25 m  1:55.50   
102  264  Hedstrm Mikaela  2003  SPRVGEN  AK4403  25 m  1:56.16   
103  287  Malm Lovisa  2002  SPRVGEN  BD4402  25 m  2:01.65   
104  247  Engstrm Elsa  2002  SPRVGEN  BF8602  25 m  2:02.32   
105  29  Engvall Tess  2001  SK NEPTUN  BQ8801  25 m     
106  66  Alte Klara  2002  SKK  AX1602  25 m     
107  79  Gunneriusson Julia  2002  SKK  AX7402  25 m     
108  244  Ekstrm Sofia  2001  SPRVGEN  BR5201  25 m     
109  281  Krn Beata  2003  SPRVGEN  AX1603  25 m     
110  285  Lythell Cornelia  2003  SPRVGEN  BC2603  25 m     
111  286  Lythell Veronica  2003  SPRVGEN  BC0603  25 m     
112  322  Westermark Eliane  2003  SPRVGEN  AX4603  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  12 oktober 2013 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  08:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner