2022-01-28   09:04:58
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP4-Eriksdalsbadet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Lördag 12okt

2_S
Gren 2, 100m Fjrilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
116  Filipsson Tim  1996  SKURU IK  AH9196  25 m  1:00.86   
87  Lnn Ossian  1996  SKK  AX2996  25 m  1:01.29   
59  Svalander William  1998  SK NEPTUN  AQ6998  25 m  1:02.93   
384  Persson Oskar  1995  WISBY SS  AL7595  25 m  1:03.12   
69  Ankarberg Ossian  1996  SKK  AX6196  25 m  1:03.25   
429  Norn-Vosveldt Gustav  1996  HRNSAND  AL0396  25 m  1:03.75   
269  Holm-Reise David  1997  SPRVGEN  AI2397  25 m  1:04.11   
396  Bjrklund Erik  1998  NJURUNDA  AA2598  25 m  1:04.27   
143  Brandt Erik  1999  SDERTLJE  AD5999  25 m  1:05.09   
10  222  Tingbrand Wilmer  1998  SDERTRN  AM2998  25 m  1:05.43   
11  95  Peterson Lukas  1998  SKK  AG8198  50 m  1:05.65   
12  180  Chong Kevin  1998  SDERTRN  AE9798  25 m  1:05.99   
13  252  Freiholtz Oliver  1997  SPRVGEN  AK5797  25 m  1:06.17   
14  217  Stolt Marcus  1995  SDERTRN  AQ3595  25 m  1:06.21   
15  Altman Elias  1998  SALTSJB  AH6998  25 m  1:06.63   
16  98  Sandahl Kalle  1999  SKK  AM8799  50 m  1:06.65   
17  321  Wallenbro Kristoffer  1997  SPRVGEN  AN8197  25 m  1:08.22   
18  24  Blom Simon  1999  SK NEPTUN  AQ9199  25 m  1:08.66   
19  427  Lindh Pontus  1996  HRNSAND  AU3996  25 m  1:08.93   
20  115  Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  1:09.01   
21  208  Persson Andreas  1996  SDERTRN  AK2596  25 m  1:09.06   
22  426  Kranenbarg Jelle  1996  HRNSAND  AW0196  25 m  1:10.36   
23  299  Peschel Alex  1998  SPRVGEN  AM5398  25 m  1:10.70   
24  181  de Andrade Cristian  1996  SDERTRN  AT6796  25 m  1:10.90   
25  55  Rehn Oliver  2001  SK NEPTUN  AF5101  25 m  1:11.27   
26  381  Kahl Linus  2001  WISBY SS  AE1501  25 m  1:11.73   
27  32  Gabriel Patricio  1998  SK NEPTUN  AL6998  25 m  1:12.07   
28  57  Schreck Klaudius  2001  SK NEPTUN  AN2701  25 m  1:12.14   
29  194  Jndel Viktor  1996  SDERTRN  AV6196  25 m  1:13.44   
30  276  Kaufmann Alex  1999  SPRVGEN  AN2799  25 m  1:13.78   
31  51  Melander Marcus  1996  SK NEPTUN  AI2996  25 m  1:13.83   
32  406  Brobacke Harald  1999  VSTERS  AG6399  25 m  1:14.04   
33  400  Ulin Rasmus  2000  NJURUNDA  AD1700  25 m  1:15.25   
34  187  Grns Adam  1996  SDERTRN  AD6796  50 m  1:15.91   
35  412  Ejlegrd William  2000  VSTERS  AD9300  25 m  1:17.98   
36  298  Ottosson Erik  1999  SPRVGEN  AM9799  50 m  1:18.09   
37  420  Skytt Emil  1999  VSTERS  AL1599  25 m  1:18.23   
38  156  Noory Samir  1999  SDERTLJE  AP4799  25 m  1:19.04   
39  391  Thuresson Oskar  1999  WISBY SS  AB2399  25 m  1:19.54   
40  65  Zalomski Kaspar  2000  SK NEPTUN  AK7100  25 m  1:19.77   
41  382  Niklasson Emrik  1998  WISBY SS  AP9798  25 m  1:20.42   
42  25  Broberg Karl  1999  SK NEPTUN  AM6399  25 m  1:20.68   
43  33  Gustafsson Isak  2001  SK NEPTUN  AA5901  25 m  1:23.26   
44  290  Moummi Adam  1999  SPRVGEN  AR9199  25 m  1:23.30   
45  390  Strmbeck Oskar  1999  WISBY SS  AK1999  25 m  1:24.45   
46  392  Yttergren William  2000  WISBY SS  AL6700  25 m  1:24.93   
47  200  Manea David  1999  SDERTRN  AQ8199  25 m  1:26.51   
48  386  Sharman Cosmos  2000  WISBY SS  AL4700  25 m  1:26.76   
49  83  Kgstrm David  2002  SKK  AC9702  50 m  1:28.31   
50  417  Laxbck Anton  2001  VSTERS  AM4101  25 m  1:31.92   
51  206  Nystrm Elliot  2002  SDERTRN  AD6902  50 m  1:32.33   
52  37  Hysing Elias  2000  SK NEPTUN  AR1500  50 m  1:33.25   
53  107  Wennerholm Carl  2002  SKK  AH3902  50 m  1:33.54   
54  234  Berglund Alexander  2000  SPRVGEN  AO4900  25 m  1:37.45   
55  198  Lundberg Max  2001  SDERTRN  AQ8301  50 m  1:39.60   
56  Eriksson Marcus  2000  SMO SS  AK8500  25 m  1:43.69   
57  418  Nilsson Victor  2000  VSTERS  AL9300  25 m  1:43.83   
58  85  Ljungquist Edvin  2000  SKK  AR4700  50 m  1:46.43   
59  240  Brodin Samuel  2000  SPRVGEN  AO3900  25 m  1:46.74   
60  317  Wahlberg Gustav  2000  SPRVGEN  AR3100  50 m  1:56.41   
61  Szabo Ferenc  2000  SMO SS  AI0900  25 m     
62  11  Can Kymen Baris  2002  SALTSJB  AI1302  25 m     
63  104  Thrn Linus  2002  SKK  AN6102  25 m     
64  182  Despotovic Nikola  1998  SDERTRN  AW0798  25 m     
65  185  From Erik  1996  SDERTRN  AW6996  25 m     
66  289  Malmring Jonas  2001  SPRVGEN  AO1701  25 m     
67  341  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  12 oktober 2013 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  08:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner