2022-01-28   09:56:22
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP4-Eriksdalsbadet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Lördag 12okt

1_S
Gren 1, 200m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
403  Berggren Lina  1998  VSTERS  AB7698  25 m  2:10.93   
154  Mattsson-Coll Sandra  1997  SDERTLJE  AG0697  25 m  2:11.09   
162  Sjblom Olivia  1997  SDERTLJE  AX0497  25 m  2:11.09   
309  Sundstedt Emma  1998  SPRVGEN  BE7498  25 m  2:11.48   
402  Berggren Elin  1996  VSTERS  AG5296  25 m  2:12.38   
53  Myers Charlotte  1997  SK NEPTUN  BQ2497  25 m  2:13.10   
288  Malmgren Lovisa  1997  SPRVGEN  AN4297  25 m  2:13.60   
393  hman Emma  1997  WISBY SS  AL8297  25 m  2:13.96   
113  Engsoo Alexandra  1998  SKURU IK  AF3898  25 m  2:14.16   
10  35  Hedgren-Rylander Ellinor  1997  SK NEPTUN  BL9897  25 m  2:15.15   
11  82  Karlson Alma  1999  SKK  AH8299  25 m  2:15.52   
12  126  Kimander Amanda  1997  SKURU IK  AQ3497  25 m  2:16.16   
13  62  Wrejde Isabelle  1999  SK NEPTUN  AV5299  25 m  2:16.79   
14  338  Gordon Alexandra  2000  SS04  AN2800  25 m  2:17.01   
15  320  Wallenbro Klara  1997  SPRVGEN  AS4897  25 m  2:17.71   
16  319  Walln Malin  1997  SPRVGEN  AZ7897  25 m  2:18.69   
17  145  Christensen Erica  1997  SDERTLJE  AO5897  25 m  2:19.17   
18  183  Engback Cassandra  1999  SDERTRN  AQ0499  25 m  2:19.37   
19  173  Axelsson Eklund Felicia  2000  SDERTRN  AY0200  25 m  2:19.77   
20  90  Martin Ebba  2000  SKK  AH4200  25 m  2:20.29   
21  424  berg Victoria  2001  VSTERS  AL7201  25 m  2:21.08   
22  49  Mattsson Michaela  1999  SK NEPTUN  AL4899  25 m  2:21.16   
23  84  Lindahl Moa  1999  SKK  AM1699  25 m  2:21.64   
24  15  Hammar Astrid  2000  SALTSJB  AO8600  25 m  2:22.28   
25  419  Persson Andra  1999  VSTERS  AB5899  50 m  2:22.29   
26  92  Nslund Sofia  1999  SKK  AZ5299  25 m  2:23.15   
27  349  Segerbrand Tiffani  1999  SS04  AI0699  25 m  2:23.20   
28  239  Bring Nina  1999  SPRVGEN  AR8699  25 m  2:23.45   
29  99  Selander Siri  1999  SKK  AU1899  25 m  2:23.46   
30  165  Wadsten Clara  1999  SDERTLJE  AA1899  25 m  2:23.76   
31  228  Adlerborn Caroline  1998  SPRVGEN  AR3498  25 m  2:24.19   
32  280  Kuhlins Saskia  1996  SPRVGEN  BA4496  25 m  2:24.41   
33  314  Tukonen Wilma  1998  SPRVGEN  AK7298  25 m  2:25.98   
34  256  Garmelius Emma  1999  SPRVGEN  AM9499  50 m  2:27.80   
35  137  kerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  25 m  2:29.96   
36  251  Flood Matilda  1999  SPRVGEN  BA6899  25 m  2:29.97   
37  337  Eriksson Mathilda  2001  SS04  AE2201  25 m  2:29.97   
38  86  Lckgren Petronella  1995  SKK  BF0295  25 m  2:30.59   
39  139  berg Lise  1998  SKURU IK  AT4498  25 m  2:31.09   
40  230  Andersson Wilma  1998  SPRVGEN  AR7298  25 m  2:31.58   
41  91  Nordstrm Elsa  2001  SKK  AV9401  25 m  2:32.37   
42  130  Nordegren Signe  2000  SKURU IK  AO6800  25 m  2:32.47   
43  189  Hagstrm Jessica  1999  SDERTRN  AQ3499  25 m  2:32.78   
44  150  Huslid Tina  2000  SDERTLJE  AF0600  25 m  2:33.03   
45  112  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  2:33.06   
46  216  Shahmalekpour Tina  2001  SDERTRN  AI6601  25 m  2:34.05   
47  155  Nano Frida  1999  SDERTLJE  AI5499  25 m  2:34.27   
48  153  Mariani-Lopez Lenina  1999  SDERTLJE  AS2699  25 m  2:34.95   
49  213  Roloff Wilma  2000  SDERTRN  BA7600  25 m  2:34.96   
50  39  Jansson Malin  1999  SK NEPTUN  AY7299  25 m  2:34.99   
51  125  Johnsson Nathalie  1996  SKURU IK  BS0296  25 m  2:36.97   
52  380  Gustafsson Nelly  2000  WISBY SS  AW6200  50 m  2:37.22   
53  248  Engstrm Vaamonde Zafira  2001  SPRVGEN  AU9601  25 m  2:37.40   
54  169  Adamsson Felicia  2000  SDERTRN  BB7600  25 m  2:37.47   
55  96  Reithner Hanna  2000  SKK  AJ7400  25 m  2:38.62   
56  273  Jansson Cajsa-Lisa  1999  SPRVGEN  BK6499  25 m  2:38.68   
57  88  Lnnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  2:38.79   
58  Axelsson Julia  1999  SMO SS  AQ7299  25 m  2:39.58   
59  74  Eriksson Amanda  2001  SKK  AH9801  25 m  2:39.78   
60  395  Balkerud Tuva  2001  NJURUNDA  AF3801  50 m  2:40.41   
61  134  Reichhuber Sarah  1998  SKURU IK  AY4298  25 m  2:40.53   
62  68  Andre Malin  2001  SKK  AN4201  25 m  2:41.73   
63  297  Onno Astrid  2000  SPRVGEN  BA5600  25 m  2:43.68   
64  265  Heed Nordin Amanda  2001  SPRVGEN  BE4801  25 m  2:44.87   
65  245  Ekwall Wilma  1999  SPRVGEN  BP7299  25 m  2:45.06   
66  326  berg Elin  2000  SPRVGEN  BA6600  25 m  2:45.48   
67  22  Albinzon Alice  2000  SK NEPTUN  AY1200  25 m  2:47.96   
68  385  Sandsj Tone  2003  WISBY SS  AF5403  50 m  2:49.15   
69  212  Roloff Emma  2002  SDERTRN  AT6402  50 m  2:49.54   
70  267  Herlin Linn  2002  SPRVGEN  AU6402  25 m  2:49.75   
71  423  Vongheer Ebba  2000  VSTERS  BG6600  50 m  2:50.39   
72  422  Sterling Filippa  2002  VSTERS  AE7402  50 m  2:52.59   
73  111  Eklund Klara  1998  SKURU IK  AY3298  25 m  2:52.64   
74  101  Sjdell Klara  2000  SKK  BE9800  50 m  2:53.35   
75  175  Bothe Karlssom Vinona  1999  SDERTRN  BN6899  50 m  2:53.69   
76  103  Thome Agnes  2000  SKK  BF1200  50 m  2:53.74   
77  47  Lundgren Fanny  1999  SK NEPTUN  AY0499  25 m  2:55.06   
78  73  Eklf Klara  2002  SKK  AH2202  25 m  2:56.93   
79  413  Faleke-Novy Julia  2000  VSTERS  BK1600  25 m  2:57.40   
80  220  Tegman Isabella  2001  SDERTRN  AN9202  25 m  2:57.99   
81  409  Bvens Sofia  2002  VSTERS  AD9802  25 m  2:58.88   
82  233  Augustsson Julia  2000  SPRVGEN  BC9200  50 m  2:59.87   
83  197  Lindhe Maya  2000  SDERTRN  BK3800  50 m  3:00.77   
84  224  Widmark Alwa  2002  SDERTRN  AN4402  25 m  3:03.24   
85  132  Pakhomova Eva  2000  SKURU IK  AL5800  25 m  3:04.40   
86  401  Bentrari Stella  1999  VSTERS  BE5299  50 m  3:04.78   
87  246  Elgh Rebecca  1999  SPRVGEN  BL0499  25 m  3:05.81   
88  293  Norlander Mathilda  1999  SPRVGEN  BO2299  25 m  3:06.66   
89  416  Johansson Nora  2001  VSTERS  AI1201  25 m  3:08.55   
90  Busck Mimmi  2001  SALTSJB  AH0601  25 m  3:10.50   
91  235  Berhanu Leia  2000  SPRVGEN  BI8600  25 m  3:13.36   
92  52  Mohimani Svrdell Roya  2001  SK NEPTUN  BC5201  50 m  3:15.03   
93  17  Kenning Julia  2000  SALTSJB  AK5200  25 m  3:15.68   
94  221  Therkhildsen Frida  1999  SDERTRN  BO5299  50 m  3:16.35   
95  16  Hedlund Ida  1999  SALTSJB  BP4699  25 m     
96  29  Engvall Tess  2001  SK NEPTUN  BQ8801  25 m     
97  44  Lennr Tuva  2000  SK NEPTUN  BA4800  25 m     
98  66  Alte Klara  2002  SKK  AX1602  25 m     
99  121  Hjelmborn Ottilia  2001  SKURU IK  BE3801  25 m     
100  135  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m     
101  215  Sehlstrm Sara  2002  SDERTRN  AT8602  25 m     
102  231  Andras Nomi  2001  SPRVGEN  BJ1601  25 m     
103  243  Danes Ioana  2002  SPRVGEN  AY3802  25 m     
104  247  Engstrm Elsa  2002  SPRVGEN  BF8602  25 m     
105  277  Kjerrman Alicia  2001  SPRVGEN  BL6801  25 m     
106  281  Krn Beata  2003  SPRVGEN  AX1603  25 m     
107  285  Lythell Cornelia  2003  SPRVGEN  BC2603  25 m     
108  286  Lythell Veronica  2003  SPRVGEN  BC0603  25 m     
109  287  Malm Lovisa  2002  SPRVGEN  BD4402  25 m     
110  302  Rydn Tove  1999  SPRVGEN  BP5699  25 m     
111  315  Trnblom Louise  2000  SPRVGEN  BM3800  25 m     
112  322  Westermark Eliane  2003  SPRVGEN  AX4603  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  12 oktober 2013 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  08:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner