2022-01-28   10:38:04
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP4-Eriksdalsbadet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Lördag 12okt

Heatlista Gren 4
Heatlista 
 
  Tvling  UGP4 - 2013    Utskriftsdatum  12 oktober 2013   
  Tvlingsort  Stockholm    Utskriftstid  14:17   
  Arrangr  Stockholms simfrbund & SK Neptun         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  12 oktober 2013         
 
 
 
Gren 4, 200m Brstsim Herrar  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
182  Nikola Despotovic  1998  AW0798  SDERTRN    25m   
271  Andreas Hllberg  1999  AV5399  SPRVGEN    25m   
104  Linus Thrn  2002  AN6102  SKK    25m   
310  Gustav Surting  2000  AU9500  SPRVGEN    25m   
382  Emrik Niklasson  1998  AP9798  WISBY SS    25m   
341  Johan Hennert  2001  AL6901  SS04    25m   
375  Axel Bjrkqvist Andersson  2000  AU0700  WISBY SS    25m   
               
  10               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
376  Suren Chopuryan  1999  AW9399  WISBY SS    25m   
25  Karl Broberg  1999  AM6399  SK NEPTUN    25m   
185  Erik From  1996  AW6996  SDERTRN    25m   
269  David Holm-Reise  1997  AI2397  SPRVGEN    25m  4:04.24 
374  Anton Appelqvist  2001  AL7301  WISBY SS    50m  4:00.21 
266  Gustav Henrikssen  2002  AM1702  SPRVGEN    25m  4:03.30 
378  Alfons Frid  2001  AL9301  WISBY SS    50m  4:17.58 
274  Ludvig Jansson  2002  AI0902  SPRVGEN    25m   
263  Alexander Hanna  1998  AC9798  SPRVGEN    25m   
294  10  Aaron OMalley  2002  AI3902  SPRVGEN    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
234  Alexander Berglund  2000  AO4900  SPRVGEN    25m  3:39.44 
418  Victor Nilsson  2000  AL9300  VSTERS    25m  3:37.89 
431  Elias Kamstedt  2001  AV6901  SKK    25m  3:20.00 
390  Oskar Strmbeck  1999  AK1999  WISBY SS    25m  3:15.16 
342  Olle Hennert  1999  AS1999  SS04    25m  3:13.97 
83  David Kgstrm  2002  AC9702  SKK    25m  3:14.80 
398  Elias Engstrm  2001  AB0501  NJURUNDA    50m  3:15.27 
405  Johan Brewitz  2001  AH2101  VSTERS    50m  3:27.31 
317  Gustav Wahlberg  2000  AR3100  SPRVGEN    25m  3:38.42 
240  10  Samuel Brodin  2000  AO3900  SPRVGEN    25m  3:49.86 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
400  Rasmus Ulin  2000  AD1700  NJURUNDA    50m  3:11.62 
394  Felix Balkerud  2001  AH1301  NJURUNDA    50m  3:07.10 
41  Oscar Johansson  2000  AN1500  SK NEPTUN    25m  3:05.36 
106  Sebastian Tufvesson  2000  AJ5100  SKK    25m  2:57.85 
391  Oskar Thuresson  1999  AB2399  WISBY SS    25m  2:57.12 
397  Johan Bjrklund  1999  AE7199  NJURUNDA    50m  2:57.46 
411  Gijs Dijkhuizen  2000  AL8300  VSTERS    25m  2:58.81 
127  Arvid Levander  1998  AU7198  SKURU IK    25m  3:05.78 
156  Samir Noory  1999  AP4799  SDERTLJE    25m  3:08.86 
232  10  Rikard Arnebjer  2000  AR8300  SPRVGEN    25m  3:12.40 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
429  Gustav Norn-Vosveldt  1996  AL0396  HRNSAND    25m  2:51.44 
70  Olof Askling  1999  AM7799  SKK    25m  2:50.23 
428  Petter Norn Vosfeldt  1999  AH9599  HRNSAND    25m  2:48.97 
184  Alexej Filinau  1998  AL3998  SDERTRN    25m  2:45.19 
59  William Svalander  1998  AQ6998  SK NEPTUN    25m  2:40.72 
336  Edward Eliasson  1997  AP5397  SS04    25m  2:42.40 
24  Simon Blom  1999  AQ9199  SK NEPTUN    25m  2:45.79 
339  Jens Haraldsson  1996  AR8996  SS04    25m  2:49.79 
415  Anton Johansson  1999  AG4399  VSTERS    25m  2:51.31 
93  10  Thomas Nslund  1997  AQ3797  SKK    25m  2:53.13 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.05  Utskriftsdatum  12 oktober 2013 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  14:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner