Program för UGP4-Eriksdalsbadet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
UGP4 - 2013 |
|
Utskriftsdatum |
12 oktober 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
14:17 |
|
|
Arrangör |
Stockholms simförbund & SK Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 oktober 2013 |
|
|
|
|
Gren 5, 400m Medley Damer |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
267 |
2 |
Linn Herlin |
2002 |
AU6402 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
309 |
3 |
Emma Sundstedt |
1998 |
BE7498 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
385 |
4 |
Tone Sandsjö |
2003 |
AF5403 |
WISBY SS |
|
50m |
7:02.40 |
380 |
5 |
Nelly Gustafsson |
2000 |
AW6200 |
WISBY SS |
|
25m |
6:49.58 |
73 |
6 |
Klara Eklöf |
2002 |
AH2202 |
SKK |
|
50m |
7:01.93 |
26 |
7 |
Vilma Brolund |
2001 |
AO9801 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
28 |
8 |
Rebecka Ehn |
2000 |
AO7600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
233 |
9 |
Julia Augustsson |
2000 |
BC9200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
91 |
1 |
Elsa Nordström |
2001 |
AV9401 |
SKK |
|
25m |
6:23.73 |
424 |
2 |
Victoria Åberg |
2001 |
AL7201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
6:10.93 |
332 |
3 |
Filippa Berndtson |
1997 |
BD4297 |
SS04 |
|
50m |
6:08.63 |
173 |
4 |
Felicia Axelsson Eklund |
2000 |
AY0200 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
6:02.14 |
223 |
5 |
Lena Westerlund |
1998 |
BB8298 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
5:57.33 |
333 |
6 |
Hannah Berndtson |
1996 |
BI9696 |
SS04 |
|
25m |
5:59.52 |
425 |
7 |
Emelie Ångström |
2001 |
AN8201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
6:05.56 |
253 |
8 |
Agnes Fährlin |
1998 |
AR1498 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
6:10.16 |
230 |
9 |
Wilma Andersson |
1998 |
AR7298 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
6:17.11 |
102 |
10 |
Saga Skarin |
2000 |
AP3400 |
SKK |
|
25m |
6:23.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
54 |
1 |
Alexandra Nilsson |
1998 |
AJ5498 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:52.00 |
71 |
2 |
Julia Blomquist |
1998 |
AR8298 |
SKK |
|
25m |
5:47.09 |
49 |
3 |
Michaela Mattsson |
1999 |
AL4899 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:33.58 |
62 |
4 |
Isabelle Wrejde |
1999 |
AV5299 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:20.88 |
193 |
5 |
Sara Hägglund-Björklund |
1995 |
BB3695 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
4:51.81 |
72 |
6 |
Emma Bring |
1995 |
BG5695 |
SKK |
|
25m |
5:15.58 |
35 |
7 |
Ellinor Hedgren-Rylander |
1997 |
BL9897 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:26.16 |
42 |
8 |
Nora Jomaa |
1999 |
AW7499 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:43.24 |
314 |
9 |
Wilma Tukonen |
1998 |
AK7298 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:50.60 |
228 |
10 |
Caroline Adlerborn |
1998 |
AR3498 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
5:55.90 |
Skapad av WinGrodan 1.22.05 |
Utskriftsdatum |
12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
14:17 |
|