Program för UGP4-Eriksdalsbadet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
UGP4 - 2013 |
|
Utskriftsdatum |
12 oktober 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
14:17 |
|
|
Arrangör |
Stockholms simförbund & SK Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 oktober 2013 |
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (12) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
79 |
4 |
Julia Gunneriusson |
2002 |
AX7402 |
SKK |
|
25m |
|
281 |
5 |
Beata Kårén |
2003 |
AX1603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
285 |
6 |
Cornelia Lythell |
2003 |
BC2603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
322 |
2 |
Eliane Westermark |
2003 |
AX4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
286 |
3 |
Veronica Lythell |
2003 |
BC0603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
247 |
4 |
Elsa Engström |
2002 |
BF8602 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:02.32 |
264 |
5 |
Mikaela Hedström |
2003 |
AK4403 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:56.16 |
287 |
6 |
Lovisa Malm |
2002 |
BD4402 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:01.65 |
66 |
7 |
Klara Alte |
2002 |
AX1602 |
SKK |
|
25m |
|
29 |
8 |
Tess Engvall |
2001 |
BQ8801 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
244 |
9 |
Sofia Ekström |
2001 |
BR5201 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
13 |
1 |
Linnea Gipperth |
2003 |
AA6403 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:55.26 |
16 |
2 |
Ida Hedlund |
1999 |
BP4699 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:51.09 |
302 |
3 |
Tove Rydén |
1999 |
BP5699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:47.40 |
189 |
4 |
Jessica Hagström |
1999 |
AQ3499 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:45.99 |
105 |
5 |
Liv Tibblin Wahnberg |
2002 |
AX5602 |
SKK |
|
25m |
1:45.85 |
52 |
6 |
Roya Mohimani Svärdell |
2001 |
BC5201 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:45.93 |
111 |
7 |
Klara Eklund |
1998 |
AY3298 |
SKURU IK |
|
25m |
1:46.47 |
432 |
8 |
Moa Nettleton |
1999 |
|
SK NEPTUN |
|
25m |
1:50.78 |
293 |
9 |
Mathilda Norlander |
1999 |
BO2299 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:51.64 |
197 |
10 |
Maya Lindhe |
2000 |
BK3800 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:55.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
277 |
1 |
Alicia Kjerrman |
2001 |
BL6801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:45.41 |
138 |
2 |
Erica Öberg |
2001 |
AL7801 |
SKURU IK |
|
25m |
1:44.74 |
133 |
3 |
Emma Reichhuber |
2000 |
AL6800 |
SKURU IK |
|
25m |
1:43.88 |
409 |
4 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:43.43 |
28 |
5 |
Rebecka Ehn |
2000 |
AO7600 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:42.62 |
221 |
6 |
Frida Therkhildsen |
1999 |
BO5299 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:43.06 |
243 |
7 |
Ioana Danes |
2002 |
AY3802 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:43.86 |
220 |
8 |
Isabella Tegman |
2001 |
AN9202 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:44.51 |
422 |
9 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:44.92 |
231 |
10 |
Noémi Andras |
2001 |
BJ1601 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:45.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
416 |
1 |
Nora Johansson |
2001 |
AI1201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:41.54 |
301 |
2 |
Hannah Qvist |
2001 |
BE8801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:40.49 |
88 |
3 |
Smilla Lönnberg |
2001 |
AQ0801 |
SKK |
|
25m |
1:40.09 |
101 |
4 |
Klara Sjödell |
2000 |
BE9800 |
SKK |
|
50m |
1:39.87 |
413 |
5 |
Julia Faleke-Novy |
2000 |
BK1600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:39.64 |
279 |
6 |
Maike Kuhlins |
2000 |
BA1600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:39.78 |
387 |
7 |
Hedda Sköld |
2002 |
AM0402 |
WISBY SS |
|
25m |
1:40.02 |
17 |
8 |
Julia Kenning |
2000 |
AK5200 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:40.14 |
401 |
9 |
Stella Bentrari |
1999 |
BE5299 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:40.60 |
235 |
10 |
Leia Berhanu |
2000 |
BI8600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:42.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
330 |
1 |
Sepideh Assadi |
1996 |
BK0296 |
SS04 |
|
25m |
1:38.99 |
340 |
2 |
Hanna Hargsten |
1999 |
AH8899 |
SS04 |
|
25m |
1:37.81 |
423 |
3 |
Ebba Vongheer |
2000 |
BG6600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:37.64 |
385 |
4 |
Tone Sandsjö |
2003 |
AF5403 |
WISBY SS |
|
25m |
1:36.61 |
215 |
5 |
Sara Sehlström |
2002 |
AT8602 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:35.80 |
153 |
6 |
Lenina Mariani-Lopez |
1999 |
AS2699 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:35.87 |
47 |
7 |
Fanny Lundgren |
1999 |
AY0499 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:36.75 |
273 |
8 |
Cajsa-Lisa Jansson |
1999 |
BK6499 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:37.73 |
239 |
9 |
Nina Bring |
1999 |
AR8699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:38.31 |
22 |
10 |
Alice Albinzon |
2000 |
AY1200 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:39.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
103 |
1 |
Agnes Thomée |
2000 |
BF1200 |
SKK |
|
25m |
1:35.44 |
212 |
2 |
Emma Roloff |
2002 |
AT6402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:35.16 |
307 |
3 |
Clara Sundqvist |
2001 |
AU4801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:35.05 |
26 |
4 |
Vilma Brolund |
2001 |
AO9801 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:34.69 |
334 |
5 |
Astrid Blomberg |
2000 |
AW5800 |
SS04 |
|
25m |
1:34.00 |
260 |
6 |
Wilma Hagmansson |
1999 |
AR3899 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:34.52 |
137 |
7 |
Nelly Åkerblom |
2000 |
AP5400 |
SKURU IK |
|
25m |
1:34.94 |
242 |
8 |
Rebecka Dagberg |
2000 |
BI9600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:35.13 |
267 |
9 |
Linn Herlin |
2002 |
AU6402 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:35.20 |
345 |
10 |
Elsa Kjellin |
2001 |
BD3201 |
SS04 |
|
25m |
1:35.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
213 |
1 |
Wilma Roloff |
2000 |
BA7600 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:33.45 |
39 |
2 |
Malin Jansson |
1999 |
AY7299 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:32.39 |
377 |
3 |
Alba Ekepil |
2001 |
AL9601 |
WISBY SS |
|
25m |
1:30.91 |
118 |
4 |
Sofia Glabik |
1997 |
BF4897 |
SKURU IK |
|
25m |
1:30.57 |
238 |
5 |
Elina Bjällås |
1998 |
AU5398 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:30.35 |
328 |
6 |
Jasmine Aghazamani |
1998 |
AU7698 |
SS04 |
|
25m |
1:30.48 |
30 |
7 |
Ella Ericson |
2000 |
BG9400 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:30.61 |
335 |
8 |
Josefin Dufva |
1997 |
BH5697 |
SS04 |
|
25m |
1:31.74 |
256 |
9 |
Emma Garmelius |
1999 |
AM9499 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:33.10 |
255 |
10 |
Josefin Gardelin |
2001 |
BE6801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:33.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
125 |
1 |
Nathalie Johnsson |
1996 |
BS0296 |
SKURU IK |
|
25m |
1:30.10 |
46 |
2 |
Linnea Lindahl |
1999 |
BG0899 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:29.26 |
268 |
3 |
Jennifer Hjälm-Gerle |
1999 |
BI1699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:28.61 |
3 |
4 |
Julia Axelsson |
1999 |
AQ7299 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:28.43 |
227 |
5 |
Josefin Öster |
1997 |
AT0297 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:28.36 |
40 |
6 |
Evelina Johansson |
2000 |
BG2400 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:28.38 |
130 |
7 |
Signe Nordegren |
2000 |
AO6800 |
SKURU IK |
|
25m |
1:28.56 |
132 |
8 |
Eva Pakhomova |
2000 |
AL5800 |
SKURU IK |
|
25m |
1:29.20 |
233 |
9 |
Julia Augustsson |
2000 |
BC9200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:29.86 |
68 |
10 |
Malin Andreé |
2001 |
AN4201 |
SKK |
|
25m |
1:30.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
395 |
1 |
Tuva Balkerud |
2001 |
AF3801 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:27.93 |
216 |
2 |
Tina Shahmalekpour |
2001 |
AI6601 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:26.54 |
15 |
3 |
Astrid Hammar |
2000 |
AO8600 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:25.55 |
74 |
4 |
Amanda Eriksson |
2001 |
AH9801 |
SKK |
|
25m |
1:25.11 |
112 |
5 |
Tilda Eklund |
2000 |
AH3200 |
SKURU IK |
|
25m |
1:23.90 |
35 |
6 |
Ellinor Hedgren-Rylander |
1997 |
BL9897 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:25.04 |
314 |
7 |
Wilma Tukonen |
1998 |
AK7298 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:25.54 |
346 |
8 |
Saga Kjellin |
1999 |
AX3499 |
SS04 |
|
25m |
1:25.88 |
230 |
9 |
Wilma Andersson |
1998 |
AR7298 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:27.81 |
44 |
10 |
Tuva Lennér |
2000 |
BA4800 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:28.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
80 |
1 |
Louise Hagström |
1998 |
AZ1898 |
SKK |
|
25m |
1:23.42 |
165 |
2 |
Clara Wadsten |
1999 |
AA1899 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:23.37 |
344 |
3 |
Rebecca Höglind |
1998 |
AL7898 |
SS04 |
|
25m |
1:23.05 |
139 |
4 |
Lise Öberg |
1998 |
AT4498 |
SKURU IK |
|
25m |
1:22.73 |
393 |
5 |
Emma Öhman |
1997 |
AL8297 |
WISBY SS |
|
25m |
1:20.66 |
253 |
6 |
Agnes Fährlin |
1998 |
AR1498 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:22.06 |
280 |
7 |
Saskia Kuhlins |
1996 |
BA4496 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:22.76 |
67 |
8 |
Carolina Andersson |
1998 |
AZ7698 |
SKK |
|
25m |
1:23.22 |
62 |
9 |
Isabelle Wrejde |
1999 |
AV5299 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:23.39 |
402 |
10 |
Elin Berggren |
1996 |
AG5296 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:23.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
178 |
1 |
Amanda Carlbom |
2000 |
BB8200 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:20.35 |
319 |
2 |
Malin Wallén |
1997 |
AZ7897 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:19.31 |
145 |
3 |
Erica Christensen |
1997 |
AO5897 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:17.13 |
419 |
4 |
Andréa Persson |
1999 |
AB5899 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:15.80 |
403 |
5 |
Lina Berggren |
1998 |
AB7698 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:14.17 |
288 |
6 |
Lovisa Malmgren |
1997 |
AN4297 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:15.00 |
54 |
7 |
Alexandra Nilsson |
1998 |
AJ5498 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:16.66 |
399 |
8 |
My Lemnert |
1996 |
AC0696 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:18.00 |
348 |
9 |
Sophia Norén |
1998 |
AN9698 |
SS04 |
|
25m |
1:19.44 |
42 |
10 |
Nora Jomaa |
1999 |
AW7499 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:20.43 |
Skapad av WinGrodan 1.22.05 |
Utskriftsdatum |
12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
14:17 |
|