Program för UGP4-Eriksdalsbadet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
UGP4 - 2013 |
|
Utskriftsdatum |
12 oktober 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
14:24 |
|
|
Arrangör |
Stockholms simförbund & SK Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 oktober 2013 |
|
|
|
|
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
121 |
3 |
Ottilia Hjelmborn |
2001 |
BE3801 |
SKURU IK |
|
25m |
|
264 |
4 |
Mikaela Hedström |
2003 |
AK4403 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
39 |
5 |
Malin Jansson |
1999 |
AY7299 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:42.02 |
22 |
6 |
Alice Albinzon |
2000 |
AY1200 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:50.59 |
13 |
7 |
Linnea Gipperth |
2003 |
AA6403 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
265 |
8 |
Amanda Heed Nordin |
2001 |
BE4801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
170 |
1 |
Emelie Adolfsson |
1999 |
BL3699 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
3:29.30 |
387 |
2 |
Hedda Sköld |
2002 |
AM0402 |
WISBY SS |
|
25m |
3:25.44 |
101 |
3 |
Klara Sjödell |
2000 |
BE9800 |
SKK |
|
50m |
3:16.02 |
422 |
4 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
3:13.89 |
88 |
5 |
Smilla Lönnberg |
2001 |
AQ0801 |
SKK |
|
25m |
3:10.70 |
175 |
6 |
Vinona Bothe Karlssom |
1999 |
BN6899 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
3:10.82 |
248 |
7 |
Zafira Engström Vaamonde |
2001 |
AU9601 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
3:14.39 |
385 |
8 |
Tone Sandsjö |
2003 |
AF5403 |
WISBY SS |
|
50m |
3:21.69 |
9 |
9 |
Mimmi Busck |
2001 |
AH0601 |
SALTSJÖB |
|
25m |
3:26.77 |
68 |
10 |
Malin Andreé |
2001 |
AN4201 |
SKK |
|
25m |
3:31.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
174 |
1 |
Josefin Bering |
1999 |
BG4899 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
3:10.45 |
267 |
2 |
Linn Herlin |
2002 |
AU6402 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:09.73 |
212 |
3 |
Emma Roloff |
2002 |
AT6402 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
3:08.31 |
8 |
4 |
Thea Boij Du Rietz |
2002 |
AC9602 |
SALTSJÖB |
|
25m |
3:07.39 |
297 |
5 |
Astrid Onno |
2000 |
BA5600 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
3:05.50 |
255 |
6 |
Josefin Gardelin |
2001 |
BE6801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:05.70 |
103 |
7 |
Agnes Thomée |
2000 |
BF1200 |
SKK |
|
25m |
3:07.52 |
279 |
8 |
Maike Kuhlins |
2000 |
BA1600 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
3:08.81 |
144 |
9 |
Anna Bäckdahl |
1999 |
AM6699 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
3:09.92 |
307 |
10 |
Clara Sundqvist |
2001 |
AU4801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:10.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
326 |
1 |
Elin Öberg |
2000 |
BA6600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:03.94 |
91 |
2 |
Elsa Nordström |
2001 |
AV9401 |
SKK |
|
50m |
3:01.74 |
74 |
3 |
Amanda Eriksson |
2001 |
AH9801 |
SKK |
|
25m |
2:57.70 |
425 |
4 |
Emelie Ångström |
2001 |
AN8201 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
2:57.57 |
96 |
5 |
Hanna Reithner |
2000 |
AJ7400 |
SKK |
|
25m |
2:49.28 |
164 |
6 |
Sara Tillenius |
2000 |
AF3600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:54.77 |
260 |
7 |
Wilma Hagmansson |
1999 |
AR3899 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:57.58 |
331 |
8 |
Diana Bagheri |
1997 |
AZ9697 |
SS04 |
|
25m |
2:59.50 |
238 |
9 |
Elina Bjällås |
1998 |
AU5398 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:01.90 |
380 |
10 |
Nelly Gustafsson |
2000 |
AW6200 |
WISBY SS |
|
50m |
3:04.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
419 |
1 |
Andréa Persson |
1999 |
AB5899 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:46.80 |
150 |
2 |
Tina Huslid |
2000 |
AF0600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:45.96 |
112 |
3 |
Tilda Eklund |
2000 |
AH3200 |
SKURU IK |
|
25m |
2:43.60 |
332 |
4 |
Filippa Berndtson |
1997 |
BD4297 |
SS04 |
|
25m |
2:42.65 |
49 |
5 |
Michaela Mattsson |
1999 |
AL4899 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:39.24 |
424 |
6 |
Victoria Åberg |
2001 |
AL7201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:41.19 |
130 |
7 |
Signe Nordegren |
2000 |
AO6800 |
SKURU IK |
|
25m |
2:43.14 |
213 |
8 |
Wilma Roloff |
2000 |
BA7600 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:45.62 |
340 |
9 |
Hanna Hargsten |
1999 |
AH8899 |
SS04 |
|
25m |
2:46.35 |
15 |
10 |
Astrid Hammar |
2000 |
AO8600 |
SALTSJÖB |
|
25m |
2:49.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
165 |
1 |
Clara Wadsten |
1999 |
AA1899 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:36.90 |
280 |
2 |
Saskia Kuhlins |
1996 |
BA4496 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:34.72 |
403 |
3 |
Lina Berggren |
1998 |
AB7698 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:34.40 |
53 |
4 |
Charlotte Myers |
1997 |
BQ2497 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:28.77 |
113 |
5 |
Alexandra Engsoo |
1998 |
AF3898 |
SKURU IK |
|
25m |
2:23.86 |
94 |
6 |
Julia Peterson |
1995 |
BC8895 |
SKK |
|
25m |
2:28.47 |
349 |
7 |
Tiffani Segerbrand |
1999 |
AI0699 |
SS04 |
|
25m |
2:32.28 |
90 |
8 |
Ebba Martin |
2000 |
AH4200 |
SKK |
|
50m |
2:34.53 |
62 |
9 |
Isabelle Wrejde |
1999 |
AV5299 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:34.98 |
309 |
10 |
Emma Sundstedt |
1998 |
BE7498 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:37.76 |
Skapad av WinGrodan 1.22.05 |
Utskriftsdatum |
12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
14:24 |
|