Program for Grand Prix 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 32, 100m Selkuinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Teijonsalo Fanny | 1996 | Cetus | 50 m | 1:03.78 | 1:03.78 | ||
2 | Jallow Mimosa | 1994 | SWIM | 50 m | 1:03.89 | 1:03.89 | ||
3 | Seppl Hanna-Maria | 1984 | Cetus | 50 m | 1:04.03 | 1:04.03 | ||
4 | Luukkanen Carita | 1996 | VuUS | 25 m | 1:02.14 | 1:04.14 | ||
5 | Mrt Roosa | 1999 | AUi | 25 m | 1:02.60 | 1:04.60 | ||
6 | Upanne Lotta | 1998 | MiUS | 25 m | 1:03.57 | 1:05.57 | ||
7 | Kilpelinen Viola | 1998 | HSS | 25 m | 1:03.83 | 1:05.83 | ||
8 | Kotonen Anna | 1997 | HSS | 25 m | 1:04.48 | 1:06.48 | ||
9 | Kallio Eveliina | 1999 | RaisU | 25 m | 1:04.53 | 1:06.53 | ||
10 | Myllyaho Moona | 1990 | SWIM | 50 m | 1:06.88 | 1:06.88 | ||
11 | Soininen Selma | 1999 | SWIM | 25 m | 1:06.15 | 1:08.15 | ||
12 | Riiho Fanni | 1995 | UiTa | 25 m | 1:06.29 | 1:08.29 | ||
13 | Haltia Nina | 1999 | Poseidon | 25 m | 1:06.99 | 1:08.99 | ||
14 | Mnnist Saara | 2000 | AUi | 25 m | 1:07.01 | 1:09.01 | ||
15 | Kolu Nea | 1997 | AUi | 25 m | 1:07.02 | 1:09.02 | ||
16 | Kuulasmaa Lotta | 1994 | SCR | 25 m | 1:07.22 | 1:09.22 | ||
17 | Lehti Helmi | 1997 | PUS | 25 m | 1:07.44 | 1:09.44 | ||
18 | Nieminen Emma | 1996 | UiTa | 50 m | 1:09.73 | 1:09.73 | ||
19 | Lhteenmki Emilia | 1995 | TaTU | 25 m | 1:08.22 | 1:10.22 | ||
20 | Egorova Ksenia | 2000 | ORCA | 25 m | 1:08.25 | 1:10.25 | ||
21 | Mntynen Nina | 1993 | KuUS | 25 m | 1:08.32 | 1:10.32 | ||
22 | Luokkanen Saana | 1999 | KemPy | 25 m | 1:08.75 | 1:10.75 | ||
23 | Juppo Mona | 1996 | Cetus | 25 m | 1:08.82 | 1:10.82 | ||
24 | Virkkunen Selina | 1997 | HUS | 50 m | 1:11.41 | 1:11.41 | ||
25 | Lhdesmki Nea | 1999 | VUS-VSS | 25 m | 1:09.41 | 1:11.41 | ||
26 | Thurin Julia | 1996 | IF | 25 m | 1:09.49 | 1:11.49 | ||
27 | Jakonen Ilona | 1998 | SWIM | 50 m | 1:11.64 | 1:11.64 | ||
28 | Eloranta Emilia | 1997 | Cetus | 50 m | 1:11.84 | 1:11.84 | ||
29 | Hmlinen Vilma | 1998 | SeUi | 25 m | 1:09.85 | 1:11.85 | ||
30 | Saarinen Noora | 1996 | HUS | 25 m | 1:10.14 | 1:12.14 | ||
31 | Lampi Jenni | 2000 | SWIM | 25 m | 1:11.18 | 1:13.18 | ||
32 | Syrjl Henna | 1999 | PUS | 25 m | 1:11.26 | 1:13.26 | ||
33 | Koivuluoma Milla | 1999 | SeUi | 25 m | 1:11.40 | 1:13.40 | ||
34 | kkinen Petra | 2000 | VUS-VSS | 25 m | 1:11.54 | 1:13.54 | ||
35 | Korhonen Niina | 1996 | Cetus | 25 m | 1:11.73 | 1:13.73 | ||
36 | Ollikainen Janina | 2000 | PUS | 25 m | 1:12.17 | 1:14.17 | ||
Tekij: WinGrodan 1.22.09 | Tulostuspivmr | 27 tammikuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 15:09 |