Ohjelma Grand Prix 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 30, 50m Rintauinti Naiset |
ME: Jessica HARDY (1987) 28.80 2009-11-15 |
EE: Ruta MEILUTYTE (1997) 29.44 2012-12-13 |
PE: Emma Igelström (1980) 29.96 2002-04-04 |
SE: Katja Lehtonen (1988) 30.40 2009-11-11 |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kivirinta Veera | 1995 | OU | 50 m | 31.66 | 30.16 | ||
2 | Mäkinen Anna | 1995 | UiTa | 50 m | 31.88 | 30.38 | ||
3 | Laukkanen Jenna | 1995 | SCV | 50 m | 32.05 | 30.55 | ||
4 | Känsäkoski Silja | 1997 | OU | 50 m | 32.76 | 31.26 | ||
5 | Eloranta Emilia | 1997 | Cetus | 50 m | 33.50 | 32.00 | ||
6 | Bergström Erika | 1996 | RaisU | 50 m | 33.54 | 32.04 | ||
7 | Seppälä Hanna-Maria | 1984 | Cetus | 25 m | 32.11 | 32.11 | ||
8 | Ponomareva Alisa | 1991 | VUS-VSS | 25 m | 32.26 | 32.26 | ||
9 | Rajakangas Sonja | 1997 | OU | 50 m | 33.78 | 32.28 | ||
10 | Koivusalo Leena | 1993 | HSS | 50 m | 34.20 | 32.70 | ||
11 | Hulkko Ida | 1998 | MiUS | 50 m | 34.26 | 32.76 | ||
12 | Koski Moona | 1999 | VuUS | 50 m | 34.58 | 33.08 | ||
13 | Palonen Oona | 1995 | SiHy | 25 m | 33.09 | 33.09 | ||
14 | Rajamäki Anni | 1996 | UiTa | 50 m | 35.01 | 33.51 | ||
15 | Risteelä Sofia | 1993 | OU | 50 m | 35.08 | 33.58 | ||
16 | Ryöti Kamilla | 1996 | UiTa | 50 m | 35.16 | 33.66 | ||
17 | Wahlstedt Rebecca | 1997 | Cetus | 50 m | 35.33 | 33.83 | ||
18 | Karppinen Janette | 1996 | OuLo | 50 m | 35.63 | 34.13 | ||
19 | Karvosenoja Siiri | 1997 | OuLo | 50 m | 35.74 | 34.24 | ||
20 | Porentola Minna | 1996 | TaTU | 50 m | 35.87 | 34.37 | ||
21 | Hammar Hanna | 1998 | UiTa | 50 m | 36.05 | 34.55 | ||
22 | Puttonen Inka-Liisa | 1995 | MiUS | 50 m | 36.08 | 34.58 | ||
23 | Pentti Sonja | 1999 | SWIM | 25 m | 34.64 | 34.64 | ||
24 | Hirvo Maija | 1997 | TuUS | 50 m | 36.20 | 34.70 | ||
25 | Silvennoinen Elisa | 1996 | Cetus | 50 m | 36.28 | 34.78 | ||
26 | Räisänen Lotta | 1999 | KeUi | 50 m | 36.44 | 34.94 | ||
27 | Jokio Salla | 1998 | ViesU | 50 m | 36.51 | 35.01 | ||
28 | Kareinen Hanna | 2000 | KeUi | 50 m | 36.59 | 35.09 | ||
29 | Mielonen Lotta | 1996 | VanVe | 50 m | 36.71 | 35.21 | ||
30 | Salmi Elviira | 1996 | UiTa | 25 m | 35.33 | 35.33 | ||
31 | Ripatti Maria | 1987 | JUK | 50 m | 36.89 | 35.39 | ||
32 | Sariola Sini | 1996 | JoUS | 50 m | 36.92 | 35.42 | ||
33 | Åman Nadja | 1996 | OuLo | 25 m | 35.58 | 35.58 | ||
34 | Hörkkö Minttu | 1997 | SCR | 50 m | 37.44 | 35.94 | ||
35 | Lumio Alma | 1999 | UiTa | 25 m | 36.23 | 36.23 | ||
36 | Österlund Tea | 1998 | SWIM | 50 m | 37.74 | 36.24 | ||
37 | Potkonen Emilia | 1998 | UiTa | 50 m | 37.85 | 36.35 | ||
38 | Illikainen Aada | 1998 | OU | 50 m | 37.86 | 36.36 | ||
39 | Ollikainen Eveliina | 1998 | HyUS | 25 m | 36.36 | 36.36 | ||
40 | Luoma Ninni | 1998 | UiTa | 50 m | 37.90 | 36.40 | ||
41 | Karppinen Suvi | 1998 | MiUS | 50 m | 38.08 | 36.58 | ||
42 | Pitko Satu-Lotta | 1998 | KemUS | 50 m | 38.21 | 36.71 | ||
43 | Rantanen Noora | 1996 | TaTU | 25 m | 37.25 | 37.25 | ||
44 | Rajaniemi Anni | 2000 | OU | 25 m | 37.25 | 37.25 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.22.08 | Tulostuspäivämäärä | 01 marraskuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 23:31 |