Program för Sälsimmet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 13
|
Tävling |
Sälsimmet |
|
Utskriftsdatum |
19 oktober 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Sundsvall |
|
Utskriftstid |
13:37 |
|
|
Arrangör |
Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
18 oktober 2013 |
|
|
|
|
Gren 13, 50m Ryggsim Damer 9-10 |
Finaler (6) |
Sponsor: Birsta, Hyundai, Sundvall |
|
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
254 |
1 |
Selma Zachrisson |
2003 |
AS6803 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
293 |
2 |
Maria Malmberg |
2003 |
AS8403 |
NJURUNDA |
|
25m |
|
34 |
3 |
Kristina Vestman |
2004 |
AN3404 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
|
22 |
4 |
Josefin Karlsson |
2003 |
BB0803 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
|
247 |
5 |
Felicia Sjöström |
2003 |
BF4603 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
43 |
6 |
Ella Kretz |
2004 |
AQ5804 |
KRAMFORS |
|
25m |
|
268 |
7 |
Cornelia Moberg |
2003 |
BE7603 |
HÄRJEDALEN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
171 |
1 |
Nadja Rautiainen |
2004 |
AR0204 |
SUNDSVALL |
|
25m |
|
17 |
2 |
Maja Bostedt |
2003 |
AP6603 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
|
96 |
3 |
Saga Persson |
2003 |
AI1203 |
NJURUNDA |
|
25m |
|
249 |
4 |
Beda Skylare Berglöf |
2004 |
AK1804 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:07.66 |
269 |
5 |
Jonna Persson |
2004 |
AP3604 |
HÄRJEDALEN |
|
25m |
|
232 |
6 |
Ebba Hann |
2004 |
AN6804 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
284 |
7 |
Edith Orre |
2003 |
BB7203 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
9 |
1 |
Nellie Demir |
2004 |
AM1604 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:06.72 |
288 |
2 |
Isabelle Åström |
2004 |
AJ2404 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:01.12 |
226 |
3 |
Sofia Boije |
2003 |
BC2803 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:00.19 |
279 |
4 |
Alice Hallgren |
2003 |
AW8403 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
59.90 |
88 |
5 |
Lovisa Lundblad |
2003 |
AM1203 |
NJURUNDA |
|
25m |
59.95 |
252 |
6 |
Ebba Westin |
2004 |
AK7604 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:00.20 |
58 |
7 |
Elsa Lundgren |
2003 |
BB9203 |
MATFORS SS |
|
25m |
1:01.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
54 |
1 |
Levina Elfström |
2003 |
AN8403 |
MATFORS SS |
|
25m |
59.42 |
223 |
2 |
Emma Agerberg |
2003 |
BE6203 |
SK ÄGIR |
|
25m |
57.03 |
151 |
3 |
Sofia Lindgren |
2004 |
AA4404 |
SUNDSVALL |
|
25m |
55.56 |
12 |
4 |
Amanda Jonasson |
2004 |
AM5604 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
55.17 |
38 |
5 |
Moa Eriksson |
2004 |
AE1804 |
KRAMFORS |
|
25m |
55.51 |
194 |
6 |
Tilde Wiborg |
2003 |
AW3603 |
SUNDSVALL |
|
25m |
56.23 |
193 |
7 |
Frida Westman |
2004 |
AJ5404 |
SUNDSVALL |
|
25m |
58.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
283 |
1 |
Tindra Olavi |
2003 |
AH6403 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
53.68 |
98 |
2 |
Tyra Rolandsen |
2003 |
AH6603 |
NJURUNDA |
|
25m |
52.47 |
248 |
3 |
Anna Skylare Berglöf |
2003 |
AY2603 |
SK ÄGIR |
|
25m |
51.61 |
16 |
4 |
Tyra Strömbom |
2004 |
AM3804 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
50.13 |
25 |
5 |
Anja Lind |
2004 |
AB8804 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
50.73 |
30 |
6 |
Johanna Persson |
2003 |
BB4803 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
52.46 |
197 |
7 |
Alice Öberg |
2003 |
AN2803 |
SUNDSVALL |
|
25m |
52.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
199 |
1 |
Emma Öberg |
2003 |
AH4603 |
SUNDSVALL |
|
25m |
49.90 |
195 |
2 |
Ebba Worander |
2003 |
AS6403 |
SUNDSVALL |
|
25m |
49.11 |
233 |
3 |
Nea Hjortsberg |
2004 |
AK0404 |
SK ÄGIR |
|
25m |
48.62 |
113 |
4 |
Linn Söderberg |
2004 |
AE3804 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
42.71 |
78 |
5 |
Wilma Fahlgren |
2003 |
AK8803 |
NJURUNDA |
|
25m |
46.40 |
270 |
6 |
Malva Svdberg |
2003 |
ah3603 |
NJURUNDA |
|
25m |
49.05 |
253 |
7 |
Tess Viggeborn |
2003 |
BE5203 |
SK ÄGIR |
|
25m |
49.51 |
Skapad av WinGrodan 1.22.00 |
Utskriftsdatum |
19 oktober 2013 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
Utskriftstid |
13:37 |
|