Program för Sum-Sim Region 3, Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 33
|
Tävling |
Sum-Sim region nr |
|
Utskriftsdatum |
10 november 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Södertälje |
|
Utskriftstid |
08:02 |
|
|
Arrangör |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 november 2013 |
|
|
|
|
Gren 33, 200m Ryggsim F 15-16 |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
474 |
3 |
Agnes Blomquist |
1997 |
AT7697 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
3:12.83 |
144 |
4 |
Wilma Andersson |
1998 |
AR7298 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:54.22 |
313 |
5 |
Josefin Öster |
1997 |
AT0297 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:54.40 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
127 |
1 |
Sarah Reichhuber |
1998 |
AY4298 |
SKURU IK |
|
25m |
2:53.56 |
433 |
2 |
Sofia Björnfot |
1998 |
BC6298 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:47.62 |
563 |
3 |
Elin Törnqvist |
1998 |
AZ7898 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:44.65 |
539 |
4 |
Danute Kacinskas |
1998 |
BO7698 |
POLISEN |
|
50m |
2:34.08 |
511 |
5 |
Rebecca Höglind |
1998 |
AL7898 |
SS04 |
|
25m |
2:40.71 |
143 |
6 |
Aline Agnvall |
1997 |
BC6897 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:47.43 |
190 |
7 |
Wilma Tukonen |
1998 |
AK7298 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:50.71 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
131 |
1 |
Sofia von Sydow |
1997 |
AH1697 |
SKURU IK |
|
25m |
2:32.34 |
28 |
2 |
Isabelle Hanson |
1998 |
AB4298 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:29.38 |
34 |
3 |
Linda Lidström |
1997 |
AD7497 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:28.60 |
192 |
4 |
Malin Wallén |
1997 |
AZ7897 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:27.32 |
446 |
5 |
Isabell Kjellberg |
1997 |
AR7497 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:28.52 |
462 |
6 |
Emma Wahlund |
1998 |
AB5298 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:28.74 |
528 |
7 |
Ayleen Burt |
1997 |
BB5497 |
POLISEN |
|
25m |
2:31.29 |
544 |
8 |
Milana Salih |
1997 |
AX4697 |
POLISEN |
|
25m |
2:33.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
120 |
1 |
Amanda Kimander |
1997 |
AQ3497 |
SKURU IK |
|
25m |
2:25.88 |
110 |
2 |
Alexandra Engsoo |
1998 |
AF3898 |
SKURU IK |
|
25m |
2:23.86 |
14 |
3 |
Emma Varga |
1997 |
AE1897 |
DANDERYD |
|
25m |
2:22.59 |
126 |
4 |
Marlene Pavlu Lewin |
1997 |
AH9497 |
SKURU IK |
|
25m |
2:14.16 |
562 |
5 |
Vilma Unnermark |
1997 |
AI9697 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:16.05 |
24 |
6 |
Ida Eriksen |
1997 |
AD4497 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:23.00 |
81 |
7 |
Charlotte Myers |
1997 |
BQ2497 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:25.15 |
389 |
8 |
Hanna Sangfelt |
1997 |
AC4497 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:27.04 |
Skapad av WinGrodan 1.22.09 |
Utskriftsdatum |
10 november 2013 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
Utskriftstid |
08:02 |
|