Startliste for Øst Årgangsmesterskaber Gr. 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 2
|
Stævne navn |
Øst Årgang Gruppe 1 |
|
Udskriftsdato |
29 november 2013 |
|
|
Stævne by |
Brøndby |
|
Udskriftstidspunkt |
16:34 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & Vest Brøndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 november 2013 |
|
|
|
|
Løb 2, 400m Medley Damer |
Finaler (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
156 |
2 |
Maria Borre-Jacobsen |
2001 |
0108AK |
LYNGBY |
|
25m |
6:20.01 |
324 |
3 |
Emma Henriksen |
2001 |
0158AA |
KØGE |
|
25m |
6:08.92 |
253 |
4 |
Olivia Foltmar-Michaelsen |
2001 |
0154AJ |
TUNE |
|
25m |
6:10.50 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
289 |
2 |
Mille Bruun Høvring |
2001 |
0156AG |
VAT CPH/MK |
|
25m |
6:04.52 |
56 |
3 |
Alberte Kjærsgaard |
2001 |
0102AA |
HILLERØD |
|
25m |
6:03.65 |
29 |
4 |
Kamille Auerbach-Lind |
2001 |
0112AL |
TRITON B |
|
25m |
6:04.31 |
44 |
5 |
Line Strandby |
2001 |
0106AD |
TRITON B |
|
25m |
6:05.15 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
311 |
1 |
Laura Lange |
2001 |
0132AT |
HVIDOVRE |
|
25m |
6:02.02 |
258 |
2 |
Cecilie Daluiso Salmonsen |
2001 |
0108AH |
TUNE |
|
25m |
6:00.47 |
96 |
3 |
Amalie Krogh Rohrberg |
2000 |
0078AT |
GENTOFTE |
|
25m |
5:59.36 |
30 |
4 |
Julie Brandt |
2001 |
0182AH |
TRITON B |
|
25m |
6:00.31 |
175 |
5 |
Ida Sophie Ahm |
2001 |
0122AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
6:01.77 |
176 |
6 |
Benedikte Dam Hoffmann |
2001 |
0144AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
6:03.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
179 |
1 |
Clara Marott Schelde |
2000 |
0092AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:58.68 |
230 |
2 |
Nicoline Toth Nielsen |
2000 |
0066AS |
GLADSAXE |
|
25m |
5:56.41 |
255 |
3 |
Mette S. Køhler |
2001 |
0192AK |
TUNE |
|
25m |
5:51.49 |
285 |
4 |
Johanna Berthelsen |
2000 |
0096AO |
VAT CPH/MK |
|
25m |
5:52.18 |
136 |
5 |
Luna Juul Lentoft |
2000 |
0044AE |
BIRKERØD |
|
25m |
5:58.24 |
342 |
6 |
Sarah Sejr Aagaard |
2000 |
0048AF |
FARUM |
|
25m |
5:59.14 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
45 |
1 |
Helena Berg Wenk |
2000 |
0052AD |
TRITON B |
|
25m |
5:50.54 |
186 |
2 |
Cecilie Salskov Jensen |
2000 |
0012AQ |
HØRSHOLM |
|
25m |
5:49.34 |
298 |
3 |
Xandra Huryn |
2001 |
0138AB |
STT |
|
25m |
5:47.92 |
325 |
4 |
Sarah Aarslew Jensen |
2000 |
0082AF |
KØGE |
|
25m |
5:48.17 |
178 |
5 |
Lea Alberte Olsen |
2000 |
0028AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:49.68 |
22 |
6 |
Ingrid Bo Andersen |
2001 |
0126AC |
ROSKILDE |
|
25m |
5:50.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
225 |
1 |
Katrine Tetzschner Madsen |
2000 |
0082AG |
GLADSAXE |
|
25m |
5:42.53 |
6 |
2 |
Natasja Kepp |
2000 |
0088AH |
SØLLERØD |
|
25m |
5:40.04 |
33 |
3 |
Mille Hesselgren Ikov |
2000 |
0012AH |
TRITON B |
|
25m |
5:38.97 |
131 |
4 |
Augusta Marie Christensen |
2000 |
0026AC |
BIRKERØD |
|
25m |
5:39.37 |
81 |
5 |
Nicole Bennetsen |
2000 |
0048AA |
GENTOFTE |
|
25m |
5:41.49 |
40 |
6 |
Katharina Nekhorochko |
2000 |
0014AH |
TRITON B |
|
25m |
5:44.83 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
330 |
1 |
Caroline Samuel |
2000 |
0064AF |
KØGE |
|
25m |
5:33.40 |
167 |
2 |
Nina Leisted Bertelsen |
2000 |
0076AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:30.77 |
284 |
3 |
Phoebe Linde Atkins |
2000 |
0058AA |
VAT CPH/MK |
|
25m |
5:18.08 |
188 |
4 |
Julia Jønsson |
2000 |
0048AL |
HØRSHOLM |
|
25m |
5:30.15 |
234 |
5 |
Marie-Louise Stentved |
2000 |
0024AJ |
GLADSAXE |
|
25m |
5:31.15 |
313 |
6 |
Kristine Mikkelsen |
2000 |
0078AG |
HVIDOVRE |
|
25m |
5:37.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
314 |
1 |
Josefine Brosbøl Olsen |
2001 |
0136AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
5:35.45 |
200 |
2 |
Regitze Gaard |
2001 |
0178AG |
KVIK |
|
25m |
5:26.06 |
197 |
3 |
Laura Findahl Andersen |
2001 |
0142AA |
KVIK |
|
25m |
5:13.83 |
93 |
4 |
Mathilde Nielsen |
2001 |
0118AD |
GENTOFTE |
|
25m |
5:23.50 |
132 |
5 |
Mia Steen Duus |
2001 |
0114AE |
BIRKERØD |
|
25m |
5:31.04 |
202 |
6 |
Kajsa Gregersen |
2001 |
0186AM |
KVIK |
|
25m |
5:41.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
90 |
1 |
Jessica Yu Mortensen |
2000 |
0072AG |
GENTOFTE |
|
25m |
5:14.40 |
199 |
2 |
Sofie Brøgger |
2000 |
0032AD |
KVIK |
|
25m |
5:13.53 |
249 |
3 |
Eva Olsen |
2000 |
0094AM |
ISHØJ |
|
25m |
5:08.26 |
85 |
4 |
Caroline Hørlykke |
2000 |
0032AH |
GENTOFTE |
|
25m |
5:11.44 |
94 |
5 |
Nikoline Nilsson Norby |
2000 |
0064AN |
GENTOFTE |
|
25m |
5:14.05 |
164 |
6 |
Sofie Thunø Rasmussen |
2000 |
0074AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:14.47 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 |
Udskriftsdato |
29 november 2013 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby |
Udskriftstidspunkt |
16:34 |
|