Startliste for Øst Årgangsmesterskaber Gr. 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 1
|
Stævne navn |
Øst Årgang Gruppe 1 |
|
Udskriftsdato |
29 november 2013 |
|
|
Stævne by |
Brøndby |
|
Udskriftstidspunkt |
16:34 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & Vest Brøndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 november 2013 |
|
|
|
|
Løb 1, 400m Medley Herrer |
Finaler (8) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
125 |
2 |
Mads Thorenfeldt Poulsen |
1999 |
9965AD |
ALLERØD |
|
25m |
5:42.39 |
50 |
3 |
Rasmus F. Jørgensen |
1999 |
9971AF |
TRITON B |
|
25m |
5:39.30 |
7 |
4 |
Oliver Christiansen |
1999 |
9903AN |
HELSINGE |
|
25m |
5:41.09 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
41 |
1 |
Mads Rishøj |
1999 |
9943AN |
TRITON B |
|
25m |
5:38.20 |
32 |
2 |
Lukas Gustafson |
1999 |
9991AA |
TRITON B |
|
25m |
5:30.77 |
67 |
3 |
Christopher Kiss |
1999 |
9935AJ |
HERLEV |
|
25m |
5:29.12 |
147 |
4 |
Johan Feld Sørensen |
1999 |
9979AJ |
LYNGBY |
|
25m |
5:30.00 |
191 |
5 |
Philip Schiøtz |
1999 |
9965AF |
HØRSHOLM |
|
25m |
5:30.89 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
247 |
1 |
Mathias Wilquin |
1998 |
9873AH |
VEST |
|
25m |
5:25.97 |
241 |
2 |
Sebastian Bidstrup Lantz |
1999 |
9901AH |
VEST |
|
25m |
5:25.19 |
70 |
3 |
André Goldberg Ballerini |
1999 |
9955AI |
FR.SUND |
|
25m |
5:22.59 |
5 |
4 |
Pierre Høgenhaug |
1999 |
9939AJ |
SØLLERØD |
|
25m |
5:23.58 |
171 |
5 |
Mathias Holdrup |
1999 |
9991AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:25.89 |
295 |
6 |
Valdemar Mariegaard |
1999 |
9969AF |
VI39 |
|
25m |
5:26.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
98 |
1 |
Frederik Weiss |
1999 |
9913AB |
GENTOFTE |
|
25m |
5:17.77 |
272 |
2 |
Niels Ottosen |
1998 |
9801AF |
HOLBÆK |
|
25m |
5:16.61 |
217 |
3 |
Thor Hvid Ulrich |
1999 |
9919AE |
KVIK |
|
25m |
5:13.40 |
4 |
4 |
Christian Andersen |
1999 |
9913AH |
SØLLERØD |
|
25m |
5:14.98 |
126 |
5 |
Asbjørn Laksafoss Sparre |
1998 |
9897AA |
ALLERØD |
|
25m |
5:17.09 |
43 |
6 |
Jakob Schmidt |
1999 |
9913AO |
TRITON B |
|
25m |
5:22.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
214 |
1 |
Lukas Storm |
1999 |
9977AA |
KVIK |
|
25m |
5:09.07 |
207 |
2 |
Mads Midtbøll |
1998 |
9841AP |
KVIK |
|
25m |
5:08.49 |
73 |
3 |
Frederik Lundgaard |
1999 |
9965AE |
FR.SUND |
|
25m |
5:06.12 |
28 |
4 |
Tobias Andersen |
1998 |
9853AF |
TRITON B |
|
25m |
5:06.83 |
327 |
5 |
Mathias Nielsen |
1999 |
9905AH |
KØGE |
|
25m |
5:08.63 |
120 |
6 |
Emil Engels Henriksen |
1999 |
9937AD |
ALLERØD |
|
25m |
5:11.36 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
54 |
1 |
Thomas Engdal |
1998 |
9849AQ |
HILLERØD |
|
25m |
5:05.54 |
10 |
2 |
Oliver H. Andersen |
1999 |
9971AA |
KALUNDBORG |
|
25m |
5:00.60 |
201 |
3 |
Frederik Galving |
1998 |
9897AC |
KVIK |
|
25m |
4:57.02 |
223 |
4 |
Jonas Hyllested |
1999 |
9955AB |
GLADSAXE |
|
25m |
5:00.16 |
331 |
5 |
Kristian Svenstrup |
1998 |
9899AA |
KØGE |
|
25m |
5:04.43 |
74 |
6 |
Johan Wentorf |
1999 |
9939AH |
FR.SUND |
|
25m |
5:05.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
233 |
1 |
Frederik Rindshøj |
1999 |
9955AN |
GLADSAXE |
|
25m |
4:58.12 |
144 |
2 |
Mikkel-Emil Rosenbom |
1999 |
9903AB |
LYNGBY |
|
25m |
4:51.42 |
287 |
3 |
Marcus Dan Hansen |
1999 |
9965AB |
VAT CPH/MK |
|
25m |
4:43.00 |
119 |
4 |
Anton Borring Andersen |
1999 |
9919AD |
ALLERØD |
|
25m |
4:49.44 |
146 |
5 |
Andreas Kaas Elmgreen |
1999 |
9903AA |
LYNGBY |
|
25m |
4:54.33 |
160 |
6 |
Magnus Carstensen |
1999 |
9903AH |
RINGSTED |
|
25m |
4:58.64 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
162 |
1 |
Mads Holm |
1998 |
9837AC |
NAKSKOV |
|
25m |
4:54.28 |
226 |
2 |
William Matras |
1998 |
9803AA |
GLADSAXE |
|
25m |
4:49.10 |
336 |
3 |
Daniel Christian |
1998 |
9829AJ |
FARUM |
|
25m |
4:34.34 |
231 |
4 |
Anton Olsen |
1998 |
9871AE |
GLADSAXE |
|
25m |
4:49.02 |
38 |
5 |
Johan Müller |
1998 |
9879AA |
TRITON B |
|
25m |
4:53.79 |
203 |
6 |
Mikkel Fogelberg Handberg |
1998 |
9813AG |
KVIK |
|
25m |
4:55.14 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 |
Udskriftsdato |
29 november 2013 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby |
Udskriftstidspunkt |
16:34 |
|