Ohjelma Vattenfall Swim Cup 2009 Morning VV
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Sunday Morning
Seedede heat Løb 29
|
Stævne navn |
Vattenfall Swim Cup 2009 (VV) |
|
Udskriftsdato |
24 maj 2009 |
|
|
Stævne by |
Esbjerg |
|
Udskriftstidspunkt |
08:23 |
|
|
Arrangør |
West Swim Esbjerg |
|
|
|
|
Løb 29, 25m Backstroke Women |
Indledende (20) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
339 |
1 |
Amalia Bøttcher Nielsen |
1998 |
9898AK |
KORSØR |
|
25m |
|
391 |
2 |
Susanne Reeg |
1998 |
|
HALLE-NEU |
|
25m |
|
475 |
3 |
Thereza Maria Neesgaard |
1999 |
9946AI |
BIRKERØD |
|
25m |
|
292 |
4 |
Liselotte Baxter |
1998 |
9854AH |
ERRITSØ |
|
25m |
|
337 |
5 |
Cecilie Mattebjerg |
1998 |
9812AM |
KORSØR |
|
25m |
|
261 |
6 |
Emilie Viemose Larsen |
2000 |
0064AB |
A6 |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
471 |
1 |
Molly E. Stevelt Davies |
2000 |
0018AE |
BIRKERØD |
|
25m |
|
251 |
2 |
Sofie Grøndal |
1999 |
|
A6 |
|
25m |
|
330 |
3 |
Mathilde Zaggai |
1998 |
9862AF |
MK 31 |
|
25m |
|
256 |
4 |
Julie Kepp Jensen |
2000 |
0042AA |
A6 |
|
25m |
|
332 |
5 |
Clara Schade Cantby |
2000 |
0042AC |
KORSØR |
|
25m |
|
470 |
6 |
Anna Boutrup |
1998 |
9856AJ |
BIRKERØD |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
249 |
1 |
Marie Carmel |
2000 |
0028AE |
A6 |
|
25m |
|
278 |
2 |
Sarah Wohlert |
1998 |
9862AJ |
A6 |
|
25m |
|
117 |
3 |
Sara Kjær |
1998 |
|
Klepp |
|
25m |
|
327 |
4 |
Deidre Ø. Hansen |
1999 |
9978AB |
MK 31 |
|
25m |
|
333 |
5 |
Janne Brun Christensen |
2000 |
0086AA |
KORSØR |
|
25m |
|
338 |
6 |
Karoline Navntoft |
1998 |
9824AP |
KORSØR |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
699 |
1 |
Merle Kühn |
2001 |
|
BREMERHAV |
|
25m |
39.78 |
482 |
2 |
Johanna Mohr |
2000 |
|
PREETZER |
|
25m |
34.75 |
669 |
3 |
Luca Isa Gorzolla |
2001 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
31.55 |
266 |
4 |
Mira Mass |
2000 |
0012AA |
A6 |
|
25m |
34.15 |
702 |
5 |
Rieke Lühr |
2001 |
|
BREMERHAV |
|
25m |
34.87 |
704 |
6 |
Janne Reichstein |
1999 |
|
BREMERHAV |
|
25m |
57.56 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
81 |
1 |
Mareike Jürs |
1999 |
236178 |
AHRENSBURG |
|
25m |
31.36 |
250 |
2 |
Sandra Danielsen |
1998 |
9854AI |
A6 |
|
25m |
30.84 |
280 |
3 |
Maja Østergaard |
1998 |
9808AJ |
A6 |
|
25m |
29.07 |
99 |
4 |
Celine Brock |
2000 |
0038AA |
HERLEV |
|
25m |
29.23 |
479 |
5 |
Sina-Sophie Cetkowski |
1998 |
|
PREETZER |
|
25m |
31.08 |
382 |
6 |
Louise Ebbesen |
2001 |
|
KRONOBERG |
|
25m |
31.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
659 |
1 |
Jasmin Wittig |
2000 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
28.65 |
252 |
2 |
Fie Hansen |
1999 |
9924AC |
A6 |
|
25m |
28.47 |
444 |
3 |
Franziska Haftmann |
1998 |
|
BADNENDORF |
|
25m |
28.00 |
275 |
4 |
My Weitling |
2000 |
0032AA |
A6 |
|
25m |
28.18 |
684 |
5 |
Stella Brinster |
2001 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
28.54 |
686 |
6 |
Theresa Freytag |
2001 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
28.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
380 |
1 |
Felicia Arningsmark |
1998 |
AJ7498 |
KRONOBERG |
|
25m |
26.41 |
283 |
2 |
Annemette Schmidt |
1999 |
|
BOV |
|
25m |
25.38 |
689 |
3 |
Vanessa Kreusel |
1999 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
25.34 |
679 |
4 |
Sarah Schumann |
2000 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
25.37 |
706 |
5 |
Svenja Rau |
2000 |
|
BREMERHAV |
|
25m |
25.87 |
384 |
6 |
Julia Jensen |
1999 |
AK1699 |
KRONOBERG |
|
25m |
27.43 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
103 |
1 |
Emily Krontoft |
1998 |
9858AI |
HERLEV |
|
25m |
25.02 |
649 |
2 |
Alexandra Penzold |
1999 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
24.95 |
65 |
3 |
Stine Ahlert |
1999 |
|
FRANKFURT |
|
25m |
24.81 |
658 |
4 |
Fränzi Heinrich |
2000 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
24.92 |
321 |
5 |
Erla Björk Sigurdardottir |
1999 |
9926AH |
GI40HERMES |
|
25m |
25.00 |
675 |
6 |
Nicole Schmid |
2000 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
25.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
459 |
1 |
Simone Lauridsen |
1999 |
9952AG |
WEST SWIM |
|
25m |
24.61 |
481 |
2 |
Charlotte Gross |
1998 |
|
PREETZER |
|
25m |
24.47 |
285 |
3 |
Heather-Marie Borchardt |
2000 |
|
CSV BERLIN |
|
25m |
24.42 |
651 |
4 |
Carolin Klebert |
2000 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
24.44 |
500 |
5 |
Uljana Zhdanova |
1998 |
256649 |
PSVSCHWER |
|
25m |
24.48 |
454 |
6 |
Louise Frandsen |
1999 |
9924AA |
WEST SWIM |
|
25m |
24.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
169 |
1 |
Darcie Wichmann |
1999 |
|
HARBURG |
|
25m |
24.23 |
662 |
2 |
Julia Bromnitz |
2000 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
23.98 |
491 |
3 |
Gina Elisa Koop |
2000 |
256647 |
PSVSCHWER |
|
25m |
23.91 |
165 |
4 |
Stefanie Jorga |
1999 |
|
HARBURG |
|
25m |
23.92 |
171 |
5 |
Janine Wilhelm |
1999 |
|
HARBURG |
|
25m |
24.10 |
71 |
6 |
Emily Haff |
1999 |
|
FRANKFURT |
|
25m |
24.40 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
402 |
1 |
Lisa Marie Bahl |
1999 |
|
EIDELSTEDT |
|
25m |
23.88 |
154 |
2 |
Sarah Seifert |
2000 |
|
KÖPENICKER |
|
25m |
23.81 |
692 |
3 |
Viktoria Trommer |
2000 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
23.75 |
697 |
4 |
Kyra Boxberger |
1998 |
|
BREMERHAV |
|
25m |
23.78 |
705 |
5 |
Michelle-Chantal Büsing |
2000 |
|
BREMERHAV |
|
25m |
23.87 |
173 |
6 |
Ronja Friede |
1998 |
|
HARBURG |
|
25m |
23.90 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
392 |
1 |
Tessa Herbst |
1999 |
|
HALLE-NEU |
|
25m |
23.53 |
668 |
2 |
Lisa Kapr |
2000 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
23.48 |
406 |
3 |
Franziska Nissen |
1999 |
|
EIDELSTEDT |
|
25m |
23.14 |
462 |
4 |
Ella Turin |
1998 |
9834AG |
WEST SWIM |
|
25m |
23.19 |
282 |
5 |
Clara Heil |
1998 |
9814AG |
BOV |
|
25m |
23.49 |
385 |
6 |
Linnéa Sjödahl |
2000 |
AC7600 |
KRONOBERG |
|
25m |
23.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
98 |
1 |
Maja Leth Bang |
1999 |
9942AI |
HERLEV |
|
25m |
23.00 |
150 |
2 |
Greta Markurt |
1999 |
|
KÖPENICKER |
|
25m |
23.00 |
432 |
3 |
Nele Wöstenberg |
2000 |
|
SCHWERIN |
|
25m |
22.97 |
151 |
4 |
Alicia Nickel |
2000 |
|
KÖPENICKER |
|
25m |
22.99 |
306 |
5 |
Sara Koefod Steffensen |
1999 |
9916AE |
GI40HERMES |
|
25m |
23.00 |
66 |
6 |
Maria Meissner |
1999 |
|
FRANKFURT |
|
25m |
23.10 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
431 |
1 |
Silvana Bodenstein |
1999 |
|
SCHWERIN |
|
25m |
22.92 |
172 |
2 |
Sophie Buttchereit |
1998 |
|
HARBURG |
|
25m |
22.50 |
690 |
3 |
Vanessa Städter |
2000 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
22.23 |
492 |
4 |
Henriette Lorenz |
2000 |
231426 |
PSVSCHWER |
|
25m |
22.38 |
390 |
5 |
Selina Urban |
1999 |
|
HALLE-NEU |
|
25m |
22.74 |
480 |
6 |
Kaja Kristin Fünderich |
1998 |
|
PREETZER |
|
25m |
22.93 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
87 |
1 |
Johanna Walz |
1998 |
185175 |
AHRENSBURG |
|
25m |
22.01 |
320 |
2 |
Laura Magnolia Randrup |
1999 |
9978AJ |
GI40HERMES |
|
25m |
22.00 |
59 |
3 |
Jasmin Troschier |
1998 |
|
FRANKFURT |
|
25m |
21.86 |
315 |
4 |
Emily Kay |
1999 |
9938AH |
GI40HERMES |
|
25m |
22.00 |
316 |
5 |
Sally Krarup Kirch |
1998 |
9828AP |
GI40HERMES |
|
25m |
22.00 |
683 |
6 |
Sophie Fischer |
1999 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
22.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
494 |
1 |
Anne Müller |
1998 |
243695 |
PSVSCHWER |
|
25m |
21.60 |
467 |
2 |
Gitte Sørensen Gosvig |
1999 |
9962AA |
ALLERØD |
|
25m |
21.50 |
64 |
3 |
Wibke Schult |
1998 |
|
FRANKFURT |
|
25m |
21.28 |
254 |
4 |
Henriette Hemmingsen |
1998 |
9858AA |
A6 |
|
25m |
21.28 |
157 |
5 |
Charlotte Wendtlandt |
1999 |
|
KÖPENICKER |
|
25m |
21.50 |
303 |
6 |
Emma Maagøe |
1999 |
9996AH |
GI40HERMES |
|
25m |
21.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
398 |
1 |
Victoria Ruhmland |
1998 |
|
HALLE-NEU |
|
25m |
21.09 |
319 |
2 |
Marie Louise L. Petersen |
1998 |
9828AG |
GI40HERMES |
|
25m |
21.00 |
464 |
3 |
Jasmin Koefoed Jacobsen |
1998 |
9834AA |
WEST SWIM |
|
25m |
20.93 |
498 |
4 |
Charlotta Schwarz |
1998 |
210802 |
PSVSCHWER |
|
25m |
20.97 |
685 |
5 |
Susann Epperlein |
1999 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
21.00 |
63 |
6 |
Stefanie Franke |
1998 |
|
FRANKFURT |
|
25m |
21.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
673 |
1 |
Monique Petzold |
2000 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
20.44 |
305 |
2 |
Nina Leisted Bertelsen |
2000 |
0076AD |
GI40HERMES |
|
25m |
20.00 |
655 |
3 |
Elisabeth Grösel |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
17.79 |
670 |
4 |
Marlene Schmidt |
2000 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
18.68 |
488 |
5 |
Elaine Haberer |
1999 |
209169 |
PSVSCHWER |
|
25m |
20.20 |
168 |
6 |
Luise Rathmann |
1998 |
|
HARBURG |
|
25m |
20.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
180 |
1 |
Dana Wehlert |
1998 |
|
HARBURG |
|
25m |
20.40 |
379 |
2 |
Lova Andersson |
2000 |
AA3600 |
KRONOBERG |
|
25m |
19.99 |
472 |
3 |
Caroline Erichsen |
1998 |
9814AC |
BIRKERØD |
|
25m |
17.00 |
477 |
4 |
Kristin Blach Petersen |
1998 |
9878AB |
BIRKERØD |
|
25m |
18.00 |
657 |
5 |
Franziska Fischer |
1999 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
20.01 |
77 |
6 |
Alina Czorny |
1998 |
217670 |
AHRENSBURG |
|
25m |
20.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
356 |
1 |
Ada Bergström Tronsmoen |
1998 |
AE4898 |
OSBY SS |
|
25m |
20.30 |
148 |
2 |
Catherine Labahn |
1998 |
|
KÖPENICKER |
|
25m |
19.00 |
474 |
3 |
Emilia Lüders |
1998 |
9898AB |
BIRKERØD |
|
25m |
17.00 |
489 |
4 |
Nele Klein |
1998 |
191872 |
PSVSCHWER |
|
25m |
17.80 |
495 |
5 |
Alicia Pohl |
1998 |
210808 |
PSVSCHWER |
|
25m |
20.00 |
681 |
6 |
Sissi Lebeck |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
20.45 |
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
|