Program för SydCup 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Løb 5, 100m Medley Woman |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 175 | Gravgaard Pernille H. | 1997 | DELTA | 9778AQ | 25 m | 1:07.82 | |
2 | 51 | Petersen Mette Brendstrup | 1996 | STS | 9642AO | 25 m | 1:15.47 | |
3 | 143 | Lindemann Amalie Müller | 1999 | SØNDERBORG | 9966AW | 25 m | 1:16.51 | |
4 | 216 | Krause Zoe-Julia | 1999 | SG ELBE | 223745 | 25 m | 1:16.59 | |
5 | 56 | Ahrenkiel Henriette | 1991 | STS | 9114AL | 25 m | 1:16.84 | |
6 | 220 | Schröder Emily | 2000 | SG ELBE | 244520 | 25 m | 1:17.74 | |
7 | 242 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 1:18.12 | |
8 | 187 | Pedersen Kirstine M. | 1999 | DELTA | 9912AE | 25 m | 1:18.45 | |
9 | 219 | Nitsch Vanessa | 1999 | SG ELBE | 236404 | 25 m | 1:19.87 | |
10 | 240 | Jensen Emma | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 1:20.82 | |
11 | 145 | Munksgaard-Ottos Nikoline | 1996 | SØNDERBORG | 9618AR | 25 m | 1:21.15 | |
12 | 131 | Buch Camilla | 1999 | SØNDERBORG | 9922AR | 25 m | 1:21.34 | |
13 | 34 | Højbjerg Lærke | 1999 | KOLDING | 9986AO | 25 m | 1:21.84 | |
14 | 273 | Morsing Laura | 1999 | HSK | 9942AB | 25 m | 1:24.16 | |
15 | 213 | Futtrup Luna Rahr | 1997 | BOV | 9794AQ | 25 m | 1:24.88 | |
16 | 44 | Pedersen Anni | 1998 | KOLDING | 9852AU | 25 m | 1:25.92 | |
17 | 212 | Futtrup Lærke Rahr | 1999 | BOV | 9928AZ | 25 m | 1:27.19 | |
18 | 31 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 25 m | 1:27.84 | |
19 | 228 | Schmidt Sidse Juhl | 2000 | RØDDING | 0096AI | 25 m | 1:29.99 | |
20 | 243 | Olsen Claudia | 1998 | FREM | 9854AR | 25 m | 1:30.04 | |
21 | 77 | Böhme Lea | 2001 | SG ELBE W | 244507 | 25 m | 1:30.87 | |
22 | 217 | Lemke Lara | 2002 | SG ELBE | 289998 | 25 m | 1:31.17 | |
23 | 28 | Elmann Katrine | 1999 | KOLDING | 9988AM | 25 m | 1:32.03 | |
24 | 168 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 25 m | 1:32.25 | |
25 | 157 | Sørensen Ida | 1999 | SØNDERBORG | 9988BA | 25 m | 1:32.46 | |
26 | 183 | Kjølby Louise Buch | 1999 | DELTA | 9974BA | 25 m | 1:33.02 | |
27 | 35 | Højsager Ida | 2002 | KOLDING | 0278AH | 25 m | 1:33.18 | |
28 | 134 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 1:33.75 | |
29 | 239 | Hermansen Frida | 2001 | FREM | 0126AR | 25 m | 1:36.10 | |
30 | 37 | Knudsen Sofie | 2001 | KOLDING | 0134AK | 25 m | 1:37.54 | |
31 | 188 | Rubæk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 25 m | 1:39.20 | |
32 | 285 | Rasmussen Christine | 2001 | HSK | 0138AS | 25 m | 1:39.61 | |
33 | 36 | Jørgensen Marie Louise | 2003 | KOLDING | 0368AF | 25 m | 1:42.41 | |
34 | 76 | Barthelmes Freja | 2001 | SG ELBE W | 265313 | 25 m | 1:42.57 | |
35 | 75 | Barthelmes Elina | 2004 | SG ELBE W | 323131 | 25 m | 1:42.73 | |
36 | 244 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 1:42.99 | |
37 | 221 | Thiecke Katharina | 1997 | SG ELBE | 180517 | 25 m | 1:43.64 | |
38 | 177 | Hansen Frederikke | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 1:45.04 | |
39 | 133 | Christiansen Caroline S. | 1999 | SØNDERBORG | 9952AR | 25 m | 1:45.08 | |
40 | 261 | Bladtkramer Lærke | 2001 | HSK | 0138AT | 25 m | 1:45.57 | |
41 | 82 | Mewes Emma | 2001 | SG ELBE W | 244512 | 25 m | 1:48.15 | |
42 | 277 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 1:48.74 | |
43 | 138 | Jensen Katrine | 2001 | SØNDERBORG | 0156AR | 25 m | 1:50.12 | |
44 | 104 | Borup Ida Sofie | 2001 | ERRITSØ | 0188AX | 25 m | 1:54.00 | |
45 | 275 | Mortensen Clara | 2001 | HSK | 0168AS | 25 m | 1:55.40 | |
46 | 262 | Bladtkramer Lykke | 2003 | HSK | 0336AI | 25 m | 1:55.54 | |
47 | 74 | Augenstein Lea | 2000 | SG ELBE W | 329846 | 25 m | ||
48 | 232 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 27 september 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 14:29 |