Program för InterSport SimCup 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Gren 4, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 243 | Koch Gulliver | 1992 | UDDEVALLA | AC7592 | 25 m | 1:01.27 | |
2 | 16 | Galic Toni | 1989 | JÖNKÖPING | AA9589 | 25 m | 1:01.46 | |
3 | 250 | Palmqvist David | 1988 | UDDEVALLA | AE8388 | 25 m | 1:02.89 | |
4 | 234 | Elofsson Andreas | 1995 | UDDEVALLA | AF3995 | 25 m | 1:03.01 | |
5 | 12 | Dobrescu Sebastian | 1994 | JÖNKÖPING | AC0794 | 25 m | 1:03.85 | |
6 | 177 | Forsgren Marcus | 1996 | NKK | AM4196 | 25 m | 1:04.44 | |
7 | 294 | Gudjonsson Karl-Fredrik | 1993 | LASS | AK4393 | 25 m | 1:05.05 | |
8 | 34 | Thorvaldsson Kevin | 1995 | JÖNKÖPING | AA9595 | 25 m | 1:06.36 | |
9 | 244 | Koch Noa | 1996 | UDDEVALLA | AA0396 | 50 m | 1:07.30 | |
10 | 263 | Svensson Kalle | 1997 | UDDEVALLA | AB4797 | 25 m | 1:07.79 | |
11 | 225 | Andersson Johan | 1995 | UDDEVALLA | AB9595 | 25 m | 1:08.41 | |
12 | 201 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | AA8798 | 25 m | 1:08.71 | |
13 | 41 | Björck-Teuscher Anton | 1993 | KARLSTAD | AH7593 | 25 m | 1:08.76 | |
14 | 2 | Kerman Henry | 1997 | ANDERSTORP | AI6597 | 25 m | 1:09.58 | |
15 | 1 | Bogesten Alexander | 1997 | ANDERSTORP | AB5997 | 25 m | 1:09.84 | |
16 | 220 | Mikaelsson Anton | 1993 | SKELLEFTEÅ | AA4193 | 25 m | 1:09.88 | |
17 | 48 | Andersson Tom | 1998 | LASS | AK2598 | 50 m | 1:11.79 | |
18 | 186 | Lindroth Calle | 1998 | NKK | AC8998 | 25 m | 1:11.90 | |
19 | 188 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 25 m | 1:12.08 | |
20 | 245 | Koch Viggo | 1997 | UDDEVALLA | AN5997 | 25 m | 1:14.06 | |
21 | 198 | Renåker Oskar | 1996 | NKK | AM6196 | 25 m | 1:14.14 | |
22 | 235 | Fageeh Navid | 1997 | UDDEVALLA | AS2797 | 25 m | 1:14.93 | |
23 | 13 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | AC4900 | 25 m | 1:19.98 | |
24 | 255 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 25 m | 1:21.07 | |
25 | 72 | Henell Gustav | 1999 | LASS | AG1399 | 25 m | 1:22.37 | |
26 | 260 | Ström Max | 2000 | UDDEVALLA | AK2300 | 25 m | 1:25.52 | |
27 | 181 | Granberg Alexander | 1999 | NKK | AO1399 | 25 m | 1:27.25 | |
28 | 175 | Eriksson Axel | 1998 | NKK | AM5598 | 25 m | 1:27.90 | |
29 | 20 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 25 m | 1:28.76 | |
30 | 221 | Alaei Samuel | 2001 | UDDEVALLA | AG7101 | 25 m | 1:29.14 | |
31 | 113 | Tykesson Oliver | 2000 | LASS | AJ3700 | 25 m | 1:30.27 | |
32 | 254 | Robertsson Albin | 1998 | UDDEVALLA | AF1398 | 25 m | 1:31.07 | |
33 | 149 | Linnér Svante | 2000 | MOTALA SS | AK4700 | 25 m | 1:31.73 | |
34 | 236 | Fors Jonathan | 1998 | UDDEVALLA | AC9998 | 25 m | 1:32.45 | |
35 | 258 | Simonsson Jesper | 2000 | UDDEVALLA | AN5900 | 25 m | 1:33.96 | |
36 | 110 | Staaf Albin | 2000 | LASS | AO8700 | 50 m | 1:36.20 | |
37 | 189 | Lovinge Victor | 2000 | NKK | AD6300 | 25 m | 1:36.75 | |
38 | 191 | Mattfolk Erik | 1998 | NKK | AQ3198 | 50 m | 1:36.83 | |
39 | 193 | Näslund Johannes | 1999 | NKK | AL9399 | 25 m | 1:36.91 | |
40 | 172 | Ericsson Hjalmar | 2001 | NKK | AK1101 | 25 m | 1:38.37 | |
41 | 167 | Brolin John | 2002 | NKK | AB6302 | 50 m | 1:38.61 | |
42 | 199 | Rudberg Oscar | 1999 | NKK | AS0599 | 25 m | 1:39.35 | |
43 | 246 | Larsson Edwin | 2001 | UDDEVALLA | AB3501 | 25 m | 1:41.32 | |
44 | 139 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | AD2303 | 50 m | 1:42.01 | |
45 | 210 | Wåhlin Kevin | 2000 | NKK | AD8300 | 25 m | 1:42.19 | |
46 | 153 | Skill Oliver | 1999 | MOTALA SS | AT1799 | 50 m | 1:43.11 | |
47 | 89 | Lindqvist Wilhelm | 2000 | LASS | AH6300 | 50 m | 1:43.42 | |
48 | 97 | Nilsson Sebastian | 2002 | LASS | AM2302 | 25 m | 1:43.74 | |
49 | 238 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 25 m | 1:44.37 | |
50 | 105 | Saleh Dylan | 1998 | LASS | AM9598 | 25 m | 1:44.67 | |
51 | 259 | Sjöqvist Eliot | 2000 | UDDEVALLA | AR0500 | 25 m | 1:44.69 | |
52 | 293 | Villegas Christian | 2003 | LASS | AI2503 | 25 m | 1:45.21 | |
53 | 115 | Wallin Erik | 2003 | LASS | AH0103 | 50 m | 1:45.58 | |
54 | 47 | Andersson Måns | 2002 | LASS | AH5102 | 25 m | 1:50.94 | |
55 | 111 | Staaf Ruben | 2002 | LASS | AI2702 | 50 m | 1:51.89 | |
56 | 150 | Lundberg Lukas | 2004 | MOTALA SS | AD0104 | 50 m | 1:57.75 | |
57 | 138 | Eriksson Henrik | 2002 | MOTALA SS | AJ6902 | 25 m | 2:00.31 | |
58 | 50 | Axelsson Elias | 2002 | LASS | AJ9102 | 50 m | 2:04.61 | |
59 | 63 | Gidlöf Filip | 2003 | LASS | AB9303 | 25 m | 2:19.39 | |
60 | 44 | Almén Olle | 2003 | LASS | AH3503 | 25 m | ||
61 | 151 | Manninen Marcus | 2004 | MOTALA SS | AD1104 | 25 m | ||
62 | 194 | Piotrowski Blazej | 2000 | NKK | AX0300 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.00 | Utskriftsdatum | 06 oktober 2013 |
Licensierad till: Motala Simsällskap | Utskriftstid | 07:38 |