Program for PTC - Arena & Poseidon Team Cup 2013
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 22, 100m Medley Man -12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 632 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 1:17.59 | |
2 | 652 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEB K | AC2701 | 25 m | 1:18.52 | |
3 | 179 | Fischer Daniel | 2002 | HS | AC0302 | 25 m | 1:19.63 | |
4 | 114 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 25 m | 1:19.96 | |
5 | 517 | Bevréus William | 2003 | S 71 | AA5703 | 25 m | 1:20.47 | |
6 | 258 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | AD0102 | 25 m | 1:22.08 | |
7 | 616 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 25 m | 1:23.87 | |
8 | 631 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 25 m | 1:24.23 | |
9 | 169 | Alderbrink Johan | 2001 | HS | AO7701 | 25 m | 1:26.57 | |
10 | 289 | Vaide Hugo | 2003 | SK LAXEN | AD8903 | 25 m | 1:27.13 | |
11 | 482 | Bergman Emil | 2001 | SK RAN | AE7501 | 25 m | 1:28.14 | |
12 | 393 | Björkman Pascal | 2001 | POSEIDON | AF6701 | 25 m | 1:28.87 | |
13 | 313 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 1:29.05 | |
14 | 290 | Vaide Isak | 2001 | SK LAXEN | AN0901 | 25 m | 1:29.10 | |
15 | 312 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 1:29.19 | |
16 | 176 | Bonnevier Simon | 2001 | HS | AH7301 | 25 m | 1:29.34 | |
17 | 357 | Patzer Lukas | 2002 | MKK | AG5902 | 25 m | 1:29.36 | |
18 | 124 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 1:30.26 | |
19 | 308 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 25 m | 1:30.92 | |
20 | 326 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 1:30.99 | |
21 | 255 | Gaudenz Finn | 2002 | SK LAXEN | AL9502 | 25 m | 1:32.31 | |
22 | 311 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 25 m | 1:32.72 | |
23 | 191 | Johansson Joel | 2001 | HS | AR2701 | 25 m | 1:34.02 | |
24 | 199 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 25 m | 1:34.40 | |
25 | 180 | Giambalvo Alessio | 2001 | HS | AR4701 | 25 m | 1:36.62 | |
26 | 178 | Eriksson Gustav | 2001 | HS | AH8301 | 25 m | 1:36.63 | |
27 | 310 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 25 m | 1:38.80 | |
28 | 486 | Hajdari Behar | 2001 | SK RAN | AN4501 | 25 m | 1:39.50 | |
29 | 364 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 25 m | 1:40.49 | |
30 | 626 | Nilsson Herman | 2002 | YSTADS SS | AI1502 | 25 m | 1:41.91 | |
31 | 314 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 25 m | 1:43.48 | |
32 | 250 | Bjärudd Ludwig | 2001 | SK LAXEN | AQ3901 | 25 m | 1:46.15 | |
33 | 71 | Schlichtkrull Fillip | 2004 | KVIK | 0419AA | 25 m | 1:46.41 | |
34 | 495 | Miladinovic Kristian | 2002 | SK RAN | AL8502 | 25 m | 1:46.48 | |
35 | 87 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 1:48.09 | |
36 | 44 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 25 m | 1:48.41 | |
37 | 476 | Acevski Alexander | 2002 | SK RAN | AH4502 | 25 m | 1:48.45 | |
38 | 436 | Metzsch Esben | 2002 | POSEIDON | AM2702 | 25 m | 1:48.63 | |
39 | 57 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 1:52.38 | |
40 | 245 | Winberg Viggo | 2002 | HÖGANÄS SS | AK8502 | 25 m | 1:53.19 | EFT |
41 | 657 | Olsson-Lindhé Adam | 2004 | TRELLEB K | AA2304 | 25 m | 1:54.14 | |
42 | 78 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:04.46 | |
43 | 637 | Stoltz Hugo | 2004 | YSTADS SS | AF4904 | 25 m | 2:11.88 | |
44 | 4 | Andersen Lukas Malvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | ||
45 | 14 | Bueno Milas Guirao | 2002 | KVIK | 0289AF | 25 m | ||
46 | 15 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | ||
47 | 36 | Jørgensen Christian Røhl | 2002 | KVIK | 0229AE | 25 m | ||
48 | 65 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | ||
49 | 69 | Rosenquist Carl | 2003 | KVIK | 0363AI | 25 m | ||
50 | 88 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | ||
51 | 90 | Østerholt Rasmus Randall | 2002 | KVIK | 0215AM | 25 m | ||
52 | 271 | Nilsson Måns | 2001 | SK LAXEN | AR1101 | 25 m | ||
53 | 288 | Vaide Axel | 2005 | SK LAXEN | AB2705 | 25 m | ||
54 | 461 | Tired Nils | 2003 | POSEIDON | AH2903 | 25 m | ||
55 | 478 | Anyeme Neville | 2001 | SK RAN | AS0101 | 25 m | ||
56 | 479 | Athanasoulias Leonidas | 2001 | SK RAN | AS5701 | 25 m | ||
57 | 484 | Elfvin David | 2002 | SK RAN | AI2102 | 25 m | ||
58 | 488 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 25 m | ||
59 | 506 | Thulin Ahlström Douglas | 2001 | SK RAN | AQ0901 | 25 m | ||
60 | 552 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | ||
61 | 573 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 25 m | ||
62 | 593 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 25 m | ||
63 | 594 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | AA8304 | 25 m | ||
64 | 614 | Ingelström Julius | 2002 | YSTADS SS | AP0102 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.00 | Utskriftsdatum | 06 september 2013 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon | Utskriftstid | 22:51 |