Program för PTC - Arena & Poseidon Team Cup 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 48
|
Tävling |
Arena & Poseidon Team Cup 2013 |
|
Utskriftsdatum |
07 september 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Lund |
|
Utskriftstid |
15:10 |
|
|
Arrangör |
SK Poseidon |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 september 2013 |
|
|
|
|
Gren 48, 50m Butterfly Woman -12 |
Finaler (11) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
2 |
Freja Gjerløv |
2003 |
0378AC |
KVIK |
|
25m |
|
611 |
3 |
Alva Hansson |
2003 |
AX1403 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
12 |
4 |
Olivia Brophy |
2002 |
0252AC |
KVIK |
|
25m |
|
254 |
5 |
Hannah Fritz |
2003 |
BB5603 |
SK LAXEN |
|
25m |
|
10 |
6 |
Caroline Brink |
2003 |
0316AE |
KVIK |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
619 |
1 |
Elin Kjellberg |
2003 |
AJ7803 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
566 |
2 |
Johanna Melin |
2003 |
AL7403 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
666 |
3 |
Fatini Tachmatzidou |
2004 |
|
MKK |
|
25m |
|
84 |
4 |
Emma Christine Thinggaard |
2003 |
0384AJ |
KVIK |
|
25m |
|
9 |
5 |
Mille Maxwell Berthou |
2005 |
0534AA |
KVIK |
|
25m |
|
292 |
6 |
Karin Widerberg |
2003 |
AO3803 |
SK LAXEN |
|
25m |
|
77 |
7 |
Alma Heyn Stage |
2004 |
0462AC |
KVIK |
|
25m |
|
427 |
8 |
Alma Lindberg |
2002 |
AQ4202 |
POSEIDON |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
61 |
1 |
Clara Pedersen |
2004 |
0452AB |
KVIK |
|
25m |
|
29 |
2 |
Henriette P. Hjerling |
2002 |
0256AH |
KVIK |
|
25m |
1:03.59 |
444 |
3 |
Emilia Ohlsson |
2001 |
BH7201 |
POSEIDON |
|
50m |
58.12 |
28 |
4 |
Ronja Henriksen |
2002 |
0202AO |
KVIK |
|
25m |
55.59 |
141 |
5 |
Thea Dahlqvist |
2003 |
AR4603 |
SK HAJEN |
|
50m |
56.62 |
609 |
6 |
Ronja Gingsjö |
2002 |
AS1802 |
YSTADS SS |
|
25m |
58.37 |
623 |
7 |
Anna Melgar |
2004 |
AD6204 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:05.29 |
615 |
8 |
Ellen Jespersen |
2003 |
AJ8803 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
440 |
1 |
Mica Nolén |
2004 |
AG1204 |
POSEIDON |
|
25m |
54.09 |
296 |
2 |
Linn Wolmebrant |
2001 |
|
SK LAXEN |
|
25m |
52.48 |
227 |
3 |
Tilda Johansson |
2002 |
AE0802 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
50.86 |
577 |
4 |
Rebecca Sørensen |
2001 |
BN7401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
50.21 |
404 |
5 |
Pia Ekman |
2002 |
AV8602 |
POSEIDON |
|
25m |
50.64 |
297 |
6 |
Josephine Ålenius |
2002 |
AY2402 |
SK LAXEN |
|
25m |
52.12 |
618 |
7 |
Olga Kertzscher Erlandsson |
2004 |
AD8204 |
YSTADS SS |
|
25m |
53.80 |
263 |
8 |
Henna Kjaergaard |
2003 |
AQ3803 |
SK LAXEN |
|
25m |
55.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
34 |
1 |
Caroline H. U. Jepsen |
2002 |
0268AH |
KVIK |
|
25m |
49.13 |
634 |
2 |
Sonja Persson |
2001 |
BD7801 |
YSTADS SS |
|
25m |
47.21 |
89 |
3 |
Freya Nørlund Wentzel |
2003 |
0374AC |
KVIK |
|
25m |
45.80 |
287 |
4 |
Elsa Wahlbeck |
2002 |
AM4202 |
SK LAXEN |
|
50m |
45.01 |
193 |
5 |
Maja Jönsson |
2001 |
BL1201 |
HS |
|
50m |
45.03 |
331 |
6 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
25m |
47.14 |
133 |
7 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
25m |
47.24 |
422 |
8 |
Noemi Karlsson |
2001 |
|
POSEIDON |
|
25m |
49.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
527 |
1 |
Fanny Lindfors |
2002 |
AV6202 |
S 71 |
|
25m |
44.77 |
146 |
2 |
Ella Jeppsson |
2003 |
AD0403 |
SK HAJEN |
|
25m |
44.62 |
200 |
3 |
Hanna Maigren |
2001 |
BL8401 |
HS |
|
25m |
44.29 |
256 |
4 |
Erika Grüneberger |
2001 |
AZ6201 |
SK LAXEN |
|
25m |
43.97 |
571 |
5 |
Lina Ostreus |
2002 |
AV4202 |
SK SYDSIM |
|
25m |
44.07 |
643 |
6 |
Maja Åkesson |
2002 |
AJ6402 |
YSTADS SS |
|
25m |
44.34 |
658 |
7 |
Hannah Olsson-Lindhé |
2003 |
AB6203 |
TRELLEB K |
|
50m |
44.69 |
386 |
8 |
Isabelle Bengtsson |
2002 |
AV1802 |
POSEIDON |
|
25m |
44.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
351 |
1 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
50m |
43.83 |
624 |
2 |
Sara Melgar |
2002 |
AA8602 |
YSTADS SS |
|
25m |
43.61 |
339 |
3 |
Kristina Kulcsar |
2001 |
AY7801 |
MKK |
|
25m |
42.93 |
548 |
4 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
41.52 |
26 |
5 |
Anika Hedegaard |
2002 |
0266AA |
KVIK |
|
25m |
42.81 |
276 |
6 |
Petronella Ottosson |
2002 |
AN8802 |
SK LAXEN |
|
25m |
43.16 |
512 |
7 |
Ella Simander |
2002 |
AU4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
43.61 |
216 |
8 |
Amanda Trägårdh |
2001 |
BL3201 |
HS |
|
50m |
43.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
43 |
1 |
Sofie Krühlmann |
2002 |
0288AE |
KVIK |
|
25m |
40.81 |
137 |
2 |
Lovisa Christerson |
2002 |
AM3402 |
SK HAJEN |
|
25m |
40.38 |
398 |
3 |
Klara Borgqvist |
2001 |
AI0401 |
POSEIDON |
|
25m |
40.18 |
392 |
4 |
Amanda Björkman |
2001 |
AF3101 |
POSEIDON |
|
25m |
39.70 |
97 |
5 |
Emma Brogaard |
2001 |
0134AM |
HILLERØD |
|
25m |
39.71 |
582 |
6 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK SYDSIM |
|
50m |
40.37 |
376 |
7 |
Alexandra Zemtsovski |
2001 |
BF6201 |
MKK |
|
25m |
40.51 |
262 |
8 |
Emilia Karlberg |
2002 |
AM0602 |
SK LAXEN |
|
50m |
41.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
350 |
1 |
Josephine Mikkelsen |
2002 |
AI5202 |
MKK |
|
25m |
39.38 |
56 |
2 |
Victoria Martensen Norden |
2001 |
0196AD |
KVIK |
|
25m |
39.10 |
7 |
3 |
Sofie Findahl Andersen |
2003 |
0382AB |
KVIK |
|
25m |
38.76 |
269 |
4 |
Tilde Morin |
2002 |
AM5202 |
SK LAXEN |
|
25m |
37.89 |
295 |
5 |
Julia Wollentz |
2002 |
AO1202 |
SK LAXEN |
|
25m |
38.68 |
232 |
6 |
Moa Liljeqvist |
2001 |
BH2401 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
38.90 |
583 |
7 |
Isabella Wivsätter |
2001 |
AN4801 |
SK SYDSIM |
|
25m |
39.32 |
281 |
8 |
Therese Pålsson |
2001 |
BJ4401 |
SK LAXEN |
|
25m |
39.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
274 |
1 |
Elin Norrman |
2001 |
AX4601 |
SK LAXEN |
|
25m |
37.54 |
424 |
2 |
Mary Lagoguez |
2001 |
BD9801 |
POSEIDON |
|
25m |
37.08 |
621 |
3 |
Tilde Larsson |
2001 |
AT5801 |
YSTADS SS |
|
25m |
36.49 |
100 |
4 |
Alberte Kjærsgaard |
2001 |
0102AA |
HILLERØD |
|
25m |
36.10 |
560 |
5 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
36.35 |
388 |
6 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
25m |
37.03 |
294 |
7 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
SK LAXEN |
|
25m |
37.14 |
535 |
8 |
Natalie Almasi |
2001 |
AS9601 |
SK SYDSIM |
|
25m |
37.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
20 |
1 |
Kajsa Gregersen |
2001 |
0186AM |
KVIK |
|
25m |
34.90 |
580 |
2 |
Lovisa Vesterlund Kocsis |
2002 |
AJ0802 |
SK SYDSIM |
|
25m |
34.37 |
240 |
3 |
Frida Taman |
2001 |
AD8401 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
33.14 |
203 |
4 |
Moa Nilsson |
2001 |
AO4201 |
HS |
|
25m |
32.67 |
17 |
5 |
Regitze Gaard |
2001 |
0178AG |
KVIK |
|
50m |
32.79 |
524 |
6 |
Micaela Jönsson |
2001 |
AD3801 |
S 71 |
|
25m |
33.26 |
25 |
7 |
Sofie Hansen |
2002 |
0202AI |
KVIK |
|
25m |
34.77 |
215 |
8 |
Clara Thomasson |
2001 |
BD6601 |
HS |
|
25m |
35.41 |
Skapad av WinGrodan 1.22.00 |
Utskriftsdatum |
07 september 2013 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
Utskriftstid |
15:10 |
|