Program for Head Summer Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
Head Summer Cup |
|
Utskriftsdatum |
28 juni 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
14:23 |
|
|
Arrangör |
Polisens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 juni 2013 |
|
|
|
|
Gren 12, 100m Ryggsim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
3 |
Sahel Moshref |
2001 |
AR1501 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
119 |
4 |
Alexander Son |
2000 |
AU8900 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:47.32 |
308 |
5 |
Victor Hallden |
2000 |
AP7300 |
DANDERYD |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
109 |
2 |
Max Lundberg |
2001 |
AQ8301 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:38.83 |
73 |
3 |
Henry Tossavainen |
2001 |
AE0901 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:34.88 |
273 |
4 |
Erik Sidén |
2000 |
AN4100 |
POLISEN |
|
50m |
1:33.78 |
170 |
5 |
Anton Forsberg |
2001 |
AM4901 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:34.85 |
4 |
6 |
Dexter Dalsgaard |
2001 |
AS0501 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:36.20 |
265 |
7 |
Kiflom Mogos |
2001 |
AQ1901 |
POLISEN |
|
50m |
1:46.69 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
34 |
1 |
Oscar Andersson |
2000 |
AJ1900 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:32.13 |
253 |
2 |
Oscar Grönqvist |
2000 |
AU9300 |
POLISEN |
|
50m |
1:28.65 |
55 |
3 |
Guillermo Illanes |
2000 |
AE8100 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:25.67 |
184 |
4 |
Wilhelm Muzikants |
2001 |
AJ2901 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:24.03 |
167 |
5 |
Daniel Coleman |
2000 |
AP0700 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:24.44 |
238 |
6 |
Erik Andersson |
2001 |
AG6701 |
POLISEN |
|
50m |
1:27.20 |
171 |
7 |
Olle Gunnarsson |
2000 |
AR3500 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:30.21 |
276 |
8 |
David Stålmarck |
2001 |
AI4701 |
POLISEN |
|
50m |
1:33.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
173 |
1 |
Gabriel Hansson |
2000 |
AE8700 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:20.61 |
156 |
2 |
Daniel Redelius |
2000 |
AT7300 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:18.16 |
191 |
3 |
Victor Simic |
2000 |
AD5500 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:17.54 |
164 |
4 |
Josef Al-Khalili |
2000 |
AE5700 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:12.60 |
23 |
5 |
Klaudius Schreck |
2001 |
AN2701 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:13.95 |
15 |
6 |
Oliver Rehn |
2001 |
AF5101 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:17.93 |
24 |
7 |
Kaspar Zalomski |
2000 |
AK7100 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:18.31 |
217 |
8 |
Johan Hennert |
2001 |
AL6901 |
SS04 |
|
25m |
1:23.41 |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 |
Utskriftsdatum |
28 juni 2013 |
Licensierad till: Polisens IF |
Utskriftstid |
14:23 |
|