Ohjelma SM- ja nuorten SM-uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 52, 100m Selkäuinti Miehet Nuori |
Sponsori: Mediuni OY |
ME: Aaron PEIRSOL (1983) 51.94 2009-07-08 |
EE: Camille LACOURT (1985) 52.11 2010-08-10 |
SE: Jani Sievinen (1973) 55.83 1995-05-16 |
Nuorten SE: Jani Sievinen (1974) 56.64 1992-06-28 |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Järvinen Aleksanteri | 1996 | SCR | 25 m | 57.30 | 59.30 | ||
2 | Ikonen Tuomas | 1996 | TuUS | 25 m | 58.47 | 1:00.47 | ||
3 | Väre Hannes | 1997 | RiUS | 25 m | 59.06 | 1:01.06 | ||
4 | Ihalainen Ville | 1996 | KuUS | 25 m | 59.68 | 1:01.68 | ||
5 | Soini Eetu | 1996 | RaisU | 25 m | 59.72 | 1:01.72 | ||
6 | Järvelä Jasper | 1996 | Cetus | 25 m | 1:00.50 | 1:02.50 | ||
7 | Pigg Santeri | 1996 | Cetus | 25 m | 1:00.74 | 1:02.74 | ||
8 | Heinonen Henri | 1996 | NumKis | 25 m | 1:00.76 | 1:02.76 | ||
9 | Junninen Tapio | 1995 | Poseidon | 25 m | 1:01.08 | 1:03.08 | ||
10 | Niemi Andreas | 1996 | LaUS | 25 m | 1:01.18 | 1:03.18 | ||
11 | Belaic Deny | 1998 | TaTU | 50 m | 1:03.30 | 1:03.30 | ||
12 | Mäkelä Niko | 1998 | RiUS | 50 m | 1:03.89 | 1:03.89 | ||
13 | Reunanen Niklas | 1998 | HäUS | 25 m | 1:01.91 | 1:03.91 | ||
14 | Laakso Mikael | 1997 | RiUS | 25 m | 1:01.93 | 1:03.93 | ||
15 | Haanpää Joona | 1997 | RaUS | 50 m | 1:04.37 | 1:04.37 | ||
16 | Kiuru Elmo | 1997 | KeUi | 50 m | 1:04.41 | 1:04.41 | ||
17 | Soini Oskari | 1997 | RaisU | 25 m | 1:02.64 | 1:04.64 | ||
18 | Von Bagh Patrik | 1996 | UiTa | 25 m | 1:02.75 | 1:04.75 | ||
19 | Nyberg Jimmy | 1996 | UiTa | 25 m | 1:03.53 | 1:05.53 | ||
20 | Kämäräinen Henri | 1997 | KeUi | 25 m | 1:03.59 | 1:05.59 | ||
21 | Salo Saku | 1995 | UiTa | 25 m | 1:03.62 | 1:05.62 | ||
22 | Grönblom Juho | 1998 | RaisU | 25 m | 1:03.79 | 1:05.79 | ||
23 | Lampinen Elias | 1997 | NumKis | 25 m | 1:03.81 | 1:05.81 | ||
24 | Vuoriainen Samu | 1995 | ORCA | 25 m | 1:03.91 | 1:05.91 | ||
25 | Salminen Miikka | 1996 | SGR | 25 m | 1:04.20 | 1:06.20 | ||
26 | Böckerman Thomas | 1997 | Cetus | 50 m | 1:06.42 | 1:06.42 | ||
27 | Herva Juho | 1998 | OuLo | 25 m | 1:04.51 | 1:06.51 | ||
28 | Hellström Henri | 1997 | RaisU | 25 m | 1:04.58 | 1:06.58 | ||
29 | Leiponen Antti | 1998 | SCN | 50 m | 1:06.58 | 1:06.58 | ||
30 | Vepsä Valtteri | 1997 | NumKis | 50 m | 1:06.62 | 1:06.62 | ||
31 | Seppä Juuso | 1997 | UiTa | 25 m | 1:04.68 | 1:06.68 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.22.00 | Tulostuspäivämäärä | 28 kesäkuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 12:26 |