Program för Ugp3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 2
Gren 11, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 264 | Jönsson Dinah | 1998 | YSTADS SS | AN6498 | 25 m | 2:21.29 | |
2 | 96 | Gustafsson Andrea | 1996 | MKK | AV0896 | 25 m | 2:24.30 | |
3 | 214 | Borg Ida | 1997 | SK TRITON | AB8897 | 25 m | 2:24.56 | |
4 | 140 | Tran Cassandra | 1997 | MKK | AN5697 | 25 m | 2:27.66 | |
5 | 234 | Olsson Ellen | 1995 | SK TRITON | AA3695 | 25 m | 2:27.80 | |
6 | 136 | Skog Hannah | 1997 | MKK | AK3297 | 25 m | 2:28.12 | |
7 | 138 | Thalin Jenny | 1997 | MKK | BC8697 | 25 m | 2:33.23 | |
8 | 119 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 2:34.08 | |
9 | 53 | Boman Cecilia | 1996 | SS IDEN | AV3696 | 50 m | 2:34.14 | |
10 | 308 | Ernstsson Emilia | 1996 | S 71 | AT0496 | 25 m | 2:34.73 | |
11 | 282 | Topphem Marie | 1995 | YSTADS SS | AF9295 | 25 m | 2:35.78 | |
12 | 21 | Karlsson Amanda | 1998 | SK HAJEN | AD2898 | 25 m | 2:37.44 | |
13 | 55 | Cronsjö Moa | 1998 | SS IDEN | AM1498 | 25 m | 2:38.41 | |
14 | 165 | Rosenius Ida | 2000 | RONNEBY SS | AI7400 | 25 m | 2:41.72 | |
15 | 37 | Holmqvist Hanna | 1998 | HS | BC7898 | 25 m | 2:46.01 | |
16 | 94 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 2:47.71 | |
17 | 203 | Lindestam Kajsa-Elsa | 2000 | SK SYDSIM | AF3800 | 25 m | 2:49.04 | |
18 | 237 | Paulander Felicia | 2000 | SK TRITON | AQ6600 | 25 m | 2:49.45 | |
19 | 121 | Lindh Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 25 m | 2:50.29 | |
20 | 60 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 25 m | 2:51.79 | |
21 | 198 | Johansson Klara | 2001 | SK SYDSIM | AO5401 | 25 m | 2:52.22 | |
22 | 114 | Kowalska Alexandra | 1999 | MKK | BA1699 | 25 m | 2:53.39 | |
23 | 260 | Göransson Sara | 1998 | YSTADS SS | BE5898 | 25 m | 2:53.76 | |
24 | 166 | Rosenius Linn | 2002 | RONNEBY SS | AA4602 | 25 m | 2:54.35 | |
25 | 147 | Fridh Filippa | 1999 | POSEIDON | AX3299 | 50 m | 2:55.78 | |
26 | 194 | Heij-Lindholm Wilma | 1999 | SK SYDSIM | AG1299 | 25 m | 2:55.92 | |
27 | 209 | Vesterlund Kocsis Lovisa | 2002 | SK SYDSIM | AJ0802 | 25 m | 2:57.79 | |
28 | 247 | Öberg Linnéa | 2000 | SK TRITON | AD0200 | 25 m | 2:59.62 | |
29 | 228 | Lejox Felicia | 2002 | SK TRITON | AB0402 | 25 m | 3:07.57 | |
30 | 218 | Forsgren Cornelia | 2000 | SK TRITON | AC2800 | 25 m | 3:08.98 | |
31 | 265 | Larsson Tilde | 2001 | YSTADS SS | AT5801 | 50 m | 3:09.53 | |
32 | 190 | Franzén Josefine | 2000 | SK SYDSIM | AF0800 | 25 m | 3:12.91 | |
33 | 108 | Imamovic Zerina | 2001 | MKK | BF0201 | 25 m | 3:18.08 | |
34 | 222 | Gustafsson Elin | 2000 | SK TRITON | BA8600 | 25 m | 3:19.35 | |
35 | 59 | Dellhede Josefin | 2003 | SS IDEN | AD3403 | 50 m | 3:25.22 | |
36 | 266 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 3:28.07 | |
37 | 11 | Vasilijevic Marko | 1999 | SS IDEN | AH1999 | 50 m | ||
38 | 30 | Dittlau Amanda | 2000 | HS | AN5200 | 50 m | ||
39 | 38 | Lennberger Emmie | 2000 | HS | AN7200 | 50 m | ||
40 | 49 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 50 m | ||
41 | 126 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 50 m | ||
42 | 145 | Zemtsovski Alexandra | 2001 | MKK | BF6201 | 50 m | ||
43 | 159 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | BC8499 | 50 m | ||
44 | 160 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 50 m | ||
45 | 175 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | AB3802 | 50 m | ||
46 | 210 | Vesterlund Kocsis Tilda | 1999 | SK SYDSIM | AW4699 | 50 m | ||
47 | 250 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 50 m | ||
48 | 257 | Ghanem Lucie | 2002 | YSTADS SS | AS0802 | 50 m | ||
49 | 285 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 50 m | ||
50 | 296 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | AY7801 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 31 maj 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 08:59 |