Program for Ugp3
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 8, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 16 | Fredriksson Petter | 1997 | SK HAJEN | AJ4197 | 25 m | 2:08.82 | |
2 | 299 | Lie Markus | 1995 | Bergen | 50 m | 2:09.31 | ||
3 | 102 | Hellqvist Gustav | 1995 | MKK | AG3595 | 25 m | 2:15.63 | |
4 | 290 | Kertes Daniel | 1999 | ÄNGELHOLM | AD8399 | 25 m | 2:16.18 | |
5 | 142 | Wemlén Ludwig | 1997 | MKK | AG3197 | 25 m | 2:18.29 | |
6 | 215 | Ericsson Rasmus | 1998 | SK TRITON | AB4198 | 25 m | 2:25.39 | |
7 | 70 | Olsson Jesper | 1998 | SS IDEN | AJ2798 | 50 m | 2:25.93 | |
8 | 62 | Ekstrand Julius | 1998 | SS IDEN | AJ9798 | 25 m | 2:27.77 | |
9 | 141 | Tran Philip | 1999 | MKK | AC8999 | 25 m | 2:28.14 | |
10 | 120 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 50 m | 2:29.59 | |
11 | 224 | Jagerstål Niklas | 1999 | SK TRITON | AF8199 | 25 m | 2:29.97 | |
12 | 151 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 25 m | 2:33.59 | |
13 | 287 | Andersson Mattias | 1996 | ÄNGELHOLM | AP3196 | 25 m | 2:34.15 | |
14 | 240 | Sjödin Henrik | 1998 | SK TRITON | AB0798 | 25 m | 2:34.26 | |
15 | 149 | Pettersson Simon | 1998 | POSEIDON | AH7198 | 25 m | 2:35.09 | |
16 | 311 | Hedre Alexander | 1999 | SK LÖDDE | AJ9799 | 50 m | 2:37.14 | |
17 | 235 | Palmqvist Gustaf | 2001 | SK TRITON | AC5101 | 25 m | 2:37.64 | |
18 | 227 | Kvist Samuel | 2000 | SK TRITON | AB0700 | 25 m | 2:40.53 | |
19 | 174 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | AF4900 | 25 m | 2:40.76 | |
20 | 150 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | AC6196 | 25 m | 2:41.93 | |
21 | 188 | Cvijic Teodor | 1999 | SK SYDSIM | AS0199 | 25 m | 2:43.40 | |
22 | 130 | Petrov Dragomir | 1996 | MKK | AX9596 | 50 m | 2:43.43 | |
23 | 185 | Boos Erik | 1999 | SK SYDSIM | AD1399 | 25 m | 2:44.13 | |
24 | 56 | Dahlén Alexander | 1999 | SS IDEN | AI4399 | 50 m | 2:45.18 | |
25 | 48 | Segerlund Måns | 2000 | HS | AH1900 | 25 m | 2:46.92 | |
26 | 44 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 25 m | 2:47.26 | |
27 | 43 | Olsson Hampus | 2000 | HS | AH7700 | 25 m | 2:49.53 | |
28 | 261 | Hansson Felix | 2000 | YSTADS SS | AO9900 | 25 m | 2:50.23 | |
29 | 32 | Eriksson Filip | 1999 | HS | AL2199 | 25 m | 2:51.20 | |
30 | 51 | Wahlberg Martin | 1999 | HS | AQ1999 | 25 m | 2:52.15 | |
31 | 35 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 2:53.34 | |
32 | 144 | Zandi Sam | 1998 | MKK | AH4998 | 50 m | 2:53.40 | |
33 | 111 | Jarnberg Dennis | 1999 | MKK | AC5999 | 25 m | 2:54.27 | |
34 | 105 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 2:55.62 | |
35 | 41 | Moor Samuel | 1998 | HS | AV9398 | 25 m | 2:56.97 | |
36 | 73 | Zamora Torres David | 1998 | SS IDEN | AR3598 | 50 m | 2:59.53 | |
37 | 47 | Rasmusson Oskar | 1999 | HS | AK2799 | 25 m | 2:59.74 | |
38 | 200 | Kasapov Alexis Julian | 1999 | SK SYDSIM | AQ4399 | 50 m | 2:59.76 | |
39 | 262 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 25 m | 3:00.35 | |
40 | 275 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 25 m | 3:00.61 | |
41 | 143 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 25 m | 3:00.93 | |
42 | 116 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 25 m | 3:01.08 | |
43 | 58 | Dellhede Christoffer | 2001 | SS IDEN | AD0501 | 25 m | 3:02.89 | |
44 | 50 | Tanaskovic Filip | 2000 | HS | AL3100 | 25 m | 3:03.22 | |
45 | 99 | Hansen Lucas | 1999 | MKK | AN8799 | 50 m | 3:05.94 | |
46 | 28 | Rogmark Hugo | 1999 | SK HAJEN | AD0199 | 25 m | 3:07.29 | |
47 | 279 | Stoltz Martin | 2000 | YSTADS SS | AR4900 | 25 m | 3:09.05 | |
48 | 157 | Karlin-Reteike Philip | 1999 | SK RAN | AS2599 | 50 m | 3:12.53 | |
49 | 81 | Birkeberg Michael | 2000 | MKK | AJ0700 | 50 m | 3:12.85 | |
50 | 167 | Widerström Gustav | 2000 | RONNEBY SS | AR3300 | 25 m | 3:13.82 | |
51 | 91 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 3:14.03 | |
52 | 156 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 50 m | 3:16.63 | |
53 | 98 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 50 m | 3:17.81 | |
54 | 177 | Persson Alfred | 2000 | SJÖBO SS | AG4900 | 25 m | 3:17.85 | |
55 | 189 | Emmanouilidis Georg | 2000 | SK SYDSIM | AG2100 | 25 m | 3:20.62 | |
56 | 133 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 25 m | 3:21.58 | |
57 | 7 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 3:22.18 | |
58 | 4 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 3:25.11 | |
59 | 134 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 25 m | 3:33.97 | |
60 | 63 | Fajerson Lukas | 1998 | SS IDEN | AS6198 | 50 m | ||
61 | 87 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 50 m | ||
62 | 90 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 50 m | ||
63 | 125 | Mirkovic Matija-Lazar | 2001 | MKK | AG0701 | 50 m | ||
64 | 268 | Nilsson Herman | 2002 | YSTADS SS | AI1502 | 50 m | ||
65 | 300 | Betz Oliver | 1999 | SS IDEN | AM5199 | 50 m | ||
66 | 307 | Sheik-Khalil Ayman | 2000 | SK RAN | AS5500 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 31 maj 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 08:59 |