Ohjelma Ugp3
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 8
|
Tävling |
UGP 3 |
|
Utskriftsdatum |
01 juni 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
14:36 |
|
|
Arrangör |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 juni 2013 |
|
|
|
|
Gren 8, 200m Medley Herrar |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
125 |
3 |
Matija-Lazar Mirkovic |
2001 |
AG0701 |
MKK |
|
50m |
|
63 |
4 |
Lukas Fajerson |
1998 |
AS6198 |
SS IDEN |
|
50m |
|
268 |
5 |
Herman Nilsson |
2002 |
AI1502 |
YSTADS SS |
|
50m |
|
90 |
6 |
David Falk |
2003 |
AD3103 |
MKK |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
307 |
1 |
Ayman Sheik-Khalil |
2000 |
AS5500 |
SK RAN |
|
50m |
|
134 |
2 |
Arvid Scott |
2001 |
AO0901 |
MKK |
|
25m |
3:33.97 |
7 |
3 |
Filip Salbrink |
2002 |
AH6502 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
3:22.18 |
177 |
4 |
Alfred Persson |
2000 |
AG4900 |
SJÖBO SS |
|
25m |
3:17.85 |
189 |
5 |
Georg Emmanouilidis |
2000 |
AG2100 |
SK SYDSIM |
|
25m |
3:20.62 |
4 |
6 |
Anton Jönsson |
2001 |
AL4501 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
3:25.11 |
87 |
7 |
Joaquin Diaz |
2001 |
AH4101 |
MKK |
|
50m |
|
300 |
8 |
Oliver Betz |
1999 |
AM5199 |
SS IDEN |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
156 |
1 |
Marcus Karlin-Reteike |
1999 |
AS3599 |
SK RAN |
|
50m |
3:16.63 |
167 |
2 |
Gustav Widerström |
2000 |
AR3300 |
RONNEBY SS |
|
25m |
3:13.82 |
157 |
3 |
Philip Karlin-Reteike |
1999 |
AS2599 |
SK RAN |
|
50m |
3:12.53 |
28 |
4 |
Hugo Rogmark |
1999 |
AD0199 |
SK HAJEN |
|
25m |
3:07.29 |
279 |
5 |
Martin Stoltz |
2000 |
AR4900 |
YSTADS SS |
|
25m |
3:09.05 |
81 |
6 |
Michael Birkeberg |
2000 |
AJ0700 |
MKK |
|
50m |
3:12.85 |
91 |
7 |
Robin Falk |
2001 |
AJ9101 |
MKK |
|
25m |
3:14.03 |
98 |
8 |
Tim Hagerström |
1999 |
AH8799 |
MKK |
|
50m |
3:17.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
50 |
1 |
Filip Tanaskovic |
2000 |
AL3100 |
HS |
|
25m |
3:03.22 |
262 |
2 |
Emil Jespersen |
2001 |
AI9901 |
YSTADS SS |
|
25m |
3:00.35 |
105 |
3 |
Filip Hinderup |
2001 |
AH5101 |
MKK |
|
25m |
2:55.62 |
35 |
4 |
Gustaf Hansson |
2001 |
AD5101 |
HS |
|
25m |
2:53.34 |
111 |
5 |
Dennis Jarnberg |
1999 |
AC5999 |
MKK |
|
25m |
2:54.27 |
47 |
6 |
Oskar Rasmusson |
1999 |
AK2799 |
HS |
|
25m |
2:59.74 |
116 |
7 |
Filip Kutlesovski |
2000 |
AP0100 |
MKK |
|
25m |
3:01.08 |
99 |
8 |
Lucas Hansen |
1999 |
AN8799 |
MKK |
|
50m |
3:05.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
261 |
1 |
Felix Hansson |
2000 |
AO9900 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:50.23 |
48 |
2 |
Måns Segerlund |
2000 |
AH1900 |
HS |
|
25m |
2:46.92 |
130 |
3 |
Dragomir Petrov |
1996 |
AX9596 |
MKK |
|
50m |
2:43.43 |
150 |
4 |
Max Andersson |
1996 |
AC6196 |
SK RAN |
|
25m |
2:41.93 |
188 |
5 |
Teodor Cvijic |
1999 |
AS0199 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:43.40 |
185 |
6 |
Erik Boos |
1999 |
AD1399 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:44.13 |
44 |
7 |
Gustav Persson |
2000 |
AJ4500 |
HS |
|
25m |
2:47.26 |
51 |
8 |
Martin Wahlberg |
1999 |
AQ1999 |
HS |
|
25m |
2:52.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
235 |
1 |
Gustaf Palmqvist |
2001 |
AC5101 |
SK TRITON |
|
25m |
2:37.64 |
149 |
2 |
Simon Pettersson |
1998 |
AH7198 |
POSEIDON |
|
25m |
2:35.09 |
287 |
3 |
Mattias Andersson |
1996 |
AP3196 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:34.15 |
224 |
4 |
Niklas Jagerstål |
1999 |
AF8199 |
SK TRITON |
|
25m |
2:29.97 |
151 |
5 |
Richard Berg |
1998 |
AH5598 |
SK RAN |
|
25m |
2:33.59 |
240 |
6 |
Henrik Sjödin |
1998 |
AB0798 |
SK TRITON |
|
25m |
2:34.26 |
311 |
7 |
Alexander Hedre |
1999 |
AJ9799 |
SK LÖDDE |
|
50m |
2:37.14 |
174 |
8 |
Isak Larsson |
2000 |
AF4900 |
SJÖBO SS |
|
25m |
2:40.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
62 |
1 |
Julius Ekstrand |
1998 |
AJ9798 |
SS IDEN |
|
25m |
2:27.77 |
215 |
2 |
Rasmus Ericsson |
1998 |
AB4198 |
SK TRITON |
|
25m |
2:25.39 |
290 |
3 |
Daniel Kertes |
1999 |
AD8399 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:16.18 |
16 |
4 |
Petter Fredriksson |
1997 |
AJ4197 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:08.82 |
299 |
5 |
Markus Lie |
1995 |
|
Bergen |
|
50m |
2:09.31 |
142 |
6 |
Ludwig Wemlén |
1997 |
AG3197 |
MKK |
|
25m |
2:18.29 |
70 |
7 |
Jesper Olsson |
1998 |
AJ2798 |
SS IDEN |
|
50m |
2:25.93 |
120 |
8 |
William Lindblom |
1998 |
AN7798 |
MKK |
|
50m |
2:29.59 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
01 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
14:36 |
|