Program för Ugp3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 14, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 140 | Tran Cassandra | 1997 | MKK | AN5697 | 25 m | 1:02.84 | |
2 | 217 | Forés Alba | 1998 | SK TRITON | AI5298 | 25 m | 1:03.79 | |
3 | 213 | Andersson Fanny | 1997 | SK TRITON | AO9497 | 25 m | 1:05.89 | |
4 | 293 | Rosvall Hanna | 2000 | ÄNGELHOLM | AM7200 | 25 m | 1:06.77 | |
5 | 24 | Lundgren Elin | 1995 | SK HAJEN | BB1295 | 25 m | 1:06.86 | |
6 | 223 | Hanson Marie | 1997 | SK TRITON | AE5297 | 25 m | 1:08.77 | |
7 | 65 | Hörberg-Zdanowski Amanda | 1996 | SS IDEN | AL5896 | 50 m | 1:09.01 | |
8 | 52 | Williamsson Moa | 2000 | HS | AF5800 | 25 m | 1:09.90 | |
9 | 12 | Björner Oh Li | 1998 | SK HAJEN | AO6298 | 25 m | 1:11.91 | |
10 | 310 | Brinkhagen Julia | 1999 | SK LÖDDE | AM3299 | 50 m | 1:12.46 | |
11 | 83 | Bivesand Josefine | 1995 | MKK | AN1695 | 25 m | 1:12.61 | |
12 | 254 | Flodfält Vilma | 1999 | YSTADS SS | AF9499 | 25 m | 1:12.70 | |
13 | 280 | Strömberg Amanda | 1998 | YSTADS SS | AR7698 | 25 m | 1:12.77 | |
14 | 72 | Varady Natalie | 1997 | SS IDEN | AU8897 | 25 m | 1:13.26 | |
15 | 163 | Berglund Frida | 1999 | RONNEBY SS | AH3499 | 25 m | 1:13.75 | |
16 | 221 | Grönberg Madeleine | 1999 | SK TRITON | AH3699 | 25 m | 1:13.79 | |
17 | 191 | Grewell My | 1998 | SK SYDSIM | BE2698 | 25 m | 1:13.94 | |
18 | 172 | Wiberg Alicia | 1998 | S 71 | AJ9698 | 25 m | 1:14.05 | |
19 | 168 | Andreasson Emilia | 1996 | S 71 | AC4296 | 25 m | 1:14.67 | |
20 | 36 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | AZ0800 | 25 m | 1:15.81 | |
21 | 173 | Börjesson Rebecca | 1999 | SJÖBO SS | AT6299 | 25 m | 1:16.26 | |
22 | 10 | Ülger Olivia | 2000 | ESLÖVS SS | AK3800 | 25 m | 1:17.02 | |
23 | 165 | Rosenius Ida | 2000 | RONNEBY SS | AI7400 | 25 m | 1:17.06 | |
24 | 40 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 25 m | 1:17.11 | |
25 | 205 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 25 m | 1:17.54 | |
26 | 231 | Månsson Mathilda | 2000 | SK TRITON | AB6200 | 25 m | 1:17.88 | |
27 | 88 | Edlund Mathilda | 1998 | MKK | BA9498 | 25 m | 1:18.03 | |
28 | 158 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 25 m | 1:18.16 | |
29 | 243 | Stenberg Sara | 2001 | SK TRITON | AB1801 | 25 m | 1:18.65 | |
30 | 194 | Heij-Lindholm Wilma | 1999 | SK SYDSIM | AG1299 | 50 m | 1:19.04 | |
31 | 288 | Jensen Annie | 1999 | ÄNGELHOLM | AF2699 | 25 m | 1:19.51 | |
32 | 33 | Gren Annika | 1999 | HS | BL2499 | 25 m | 1:19.66 | |
33 | 37 | Holmqvist Hanna | 1998 | HS | BC7898 | 25 m | 1:20.52 | |
34 | 271 | Norberg Randowo Alicia | 1999 | YSTADS SS | AS4499 | 25 m | 1:20.85 | |
35 | 68 | Nordberg Rebecca | 1996 | SS IDEN | AX1696 | 50 m | 1:21.07 | |
36 | 179 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | AD7200 | 25 m | 1:21.20 | |
37 | 166 | Rosenius Linn | 2002 | RONNEBY SS | AA4602 | 25 m | 1:21.87 | |
38 | 159 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | BC8499 | 25 m | 1:22.00 | |
39 | 38 | Lennberger Emmie | 2000 | HS | AN7200 | 25 m | 1:23.00 | |
40 | 146 | Fridh Felicity | 2001 | POSEIDON | AR6801 | 25 m | 1:23.17 | |
41 | 209 | Vesterlund Kocsis Lovisa | 2002 | SK SYDSIM | AJ0802 | 25 m | 1:23.91 | |
42 | 80 | Birkeberg Erica | 1998 | MKK | BF7698 | 25 m | 1:25.49 | |
43 | 31 | Ericsson Alva | 2000 | HS | AN8200 | 25 m | 1:25.81 | |
44 | 14 | Christerson Sofia | 1999 | SK HAJEN | AJ9299 | 25 m | 1:27.21 | |
45 | 137 | Ströhagen Noemi | 1998 | MKK | AB0298 | 25 m | 1:29.33 | |
46 | 147 | Fridh Filippa | 1999 | POSEIDON | AX3299 | 25 m | 1:30.34 | |
47 | 118 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 1:30.45 | |
48 | 6 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 1:30.55 | |
49 | 124 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 50 m | 1:31.43 | |
50 | 244 | Söderberg Ida | 1999 | SK TRITON | AI4299 | 25 m | 1:32.29 | |
51 | 233 | Ohlsson Wilma | 2000 | SK TRITON | AC6800 | 25 m | 1:32.93 | |
52 | 198 | Johansson Klara | 2001 | SK SYDSIM | AO5401 | 50 m | 1:37.20 | |
53 | 270 | Nilsson Karolina | 1999 | YSTADS SS | AI7699 | 25 m | 1:37.73 | |
54 | 9 | Ståhl Daniella | 1999 | ESLÖVS SS | AL0699 | 50 m | ||
55 | 84 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 50 m | ||
56 | 86 | Bursan Fredrika | 1998 | MKK | BN0698 | 50 m | ||
57 | 127 | OLOFSSON NICOLE | 1999 | MKK | AM7899 | 50 m | ||
58 | 139 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 50 m | ||
59 | 305 | Herlin Mathilda | 2001 | SK RAN | AK9201 | 50 m | ||
60 | 306 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 31 maj 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 08:59 |