Ohjelma GSK TYR Sommerstævne
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
TYR - Sommerstævne i Glostrup |
|
Udskriftsdato |
15 juni 2013 |
|
|
Stævne by |
Glostrup |
|
Udskriftstidspunkt |
08:21 |
|
|
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
15 juni 2013 |
|
|
|
|
Løb 9, 100m Medley Damer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
135 |
1 |
Inge-Marie Ørneborg |
2003 |
0348AK |
HERLEV |
|
25m |
3:30.00 |
185 |
2 |
Ida Marie Kromann |
2002 |
0278AB |
TRITON B |
|
25m |
2:25.24 |
154 |
3 |
Anna Myhre Rottensten |
2004 |
0428AE |
LYNGBY |
|
25m |
2:13.53 |
76 |
4 |
Malene Langvad |
2004 |
0416AC |
GSK |
|
25m |
2:16.68 |
69 |
5 |
Rebecca Hemdorff |
2003 |
0354AK |
GSK |
|
25m |
2:40.60 |
121 |
6 |
Anja Xin Andersen |
2004 |
0444AD |
HERLEV |
|
25m |
4:00.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
150 |
1 |
Julie Danfred Jørgensen |
2004 |
0408AF |
LYNGBY |
|
25m |
2:10.00 |
274 |
2 |
Luna Emilie Olsen |
2003 |
|
A6 |
|
25m |
2:02.68 |
41 |
3 |
Mathilde Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
25m |
1:59.00 |
199 |
4 |
Ida Rishøj |
2002 |
0286AF |
TRITON B |
|
25m |
2:00.90 |
246 |
5 |
Caroline Bischoff |
2003 |
|
A6 |
|
25m |
2:03.40 |
85 |
6 |
Antoinette Zafra |
2005 |
0518AA |
GSK |
|
25m |
2:11.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
237 |
1 |
Anna Wrist-Elkjær |
2003 |
0398AE |
STT |
|
25m |
1:52.46 |
110 |
2 |
Laura Mikkelsen |
2001 |
0176AE |
HASLEV |
|
25m |
1:51.42 |
13 |
3 |
Sofie Hertzberg |
2002 |
0262AK |
VI39 |
|
25m |
1:46.47 |
118 |
4 |
Naya Modin Thomsen |
2003 |
0374AA |
HASLEV |
|
25m |
1:48.88 |
128 |
5 |
Thea Jacobsen |
2003 |
0338AC |
HERLEV |
|
25m |
1:52.24 |
190 |
6 |
Victoria F. Mikkelsen |
2001 |
0102AQ |
TRITON B |
|
25m |
1:53.62 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
14 |
1 |
Viktoria Freja Sørensen |
2004 |
0476AA |
VI39 |
|
25m |
1:43.66 |
289 |
2 |
Freja H. Bremholm Hansen |
2002 |
0272af |
AIF |
|
25m |
1:41.82 |
173 |
3 |
Emilie Fischer |
2001 |
0156AK |
TRITON B |
|
25m |
1:37.49 |
286 |
4 |
Ulrikke Veje |
2002 |
|
A6 |
|
25m |
1:41.31 |
12 |
5 |
Sara Mortensen |
2001 |
0136AW |
VI39 |
|
25m |
1:43.15 |
38 |
6 |
Kathrine S. Jørgensen |
2002 |
0258AJ |
AIF |
|
25m |
1:45.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
107 |
1 |
Celine Larsen |
1999 |
9974AZ |
HASLEV |
|
25m |
1:35.33 |
193 |
2 |
Emma Nyborg-Vedsted |
1999 |
9934AP |
TRITON B |
|
25m |
1:33.86 |
168 |
3 |
Victoria Grøn Brandelev |
2000 |
0058AK |
TRITON B |
|
25m |
1:30.14 |
273 |
4 |
Laura Nybo |
2001 |
0112AR |
A6 |
|
25m |
1:33.24 |
172 |
5 |
Isabel Kol Eriksen |
2001 |
0122AH |
TRITON B |
|
25m |
1:34.88 |
230 |
6 |
Marceline Lermark |
2003 |
0346AF |
STT |
|
25m |
1:37.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
23 |
1 |
Julie Laugesen |
2003 |
0308AF |
VI39 |
|
25m |
1:29.57 |
180 |
2 |
Frederikke Jensen |
2000 |
0002AC |
TRITON B |
|
25m |
1:23.80 |
105 |
3 |
Nicole Jensen |
1996 |
9656AB |
HASLEV |
|
25m |
1:16.38 |
245 |
4 |
Line Aunstrup |
2000 |
0064AM |
A6 |
|
25m |
1:19.74 |
111 |
5 |
Nikoline Elbæk Nielsen |
1997 |
9772AW |
HASLEV |
|
25m |
1:28.84 |
26 |
6 |
Ida-Marie Andersen |
2001 |
0184AH |
VI39 |
|
25m |
1:29.83 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 |
Udskriftsdato |
15 juni 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:21 |
|