Ohjelma GSK TYR Sommerstævne
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 26
|
Stævne navn |
TYR - Sommerstævne i Glostrup |
|
Udskriftsdato |
15 juni 2013 |
|
|
Stævne by |
Glostrup |
|
Udskriftstidspunkt |
08:21 |
|
|
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
15 juni 2013 |
|
|
|
|
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer |
Finaler (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
241 |
2 |
Jakob Nadeem |
2003 |
|
STT |
|
25m |
|
218 |
3 |
Simon Wrist-Elkjær |
2002 |
0293AF |
STT |
|
25m |
|
63 |
4 |
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
|
GSK |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
2 |
Andreas Cohen Ebbesen |
2003 |
|
GSK |
|
25m |
|
239 |
3 |
Kalle Germer Knudsen |
2004 |
|
STT |
|
25m |
|
81 |
4 |
Marius Nielsen |
2003 |
0365AI |
GSK |
|
25m |
|
240 |
5 |
Theodor Møller |
2005 |
0533AA |
STT |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
65 |
1 |
Anton Skov Grell |
2004 |
0469AE |
GSK |
|
25m |
2:18.77 |
221 |
2 |
William Jensen |
2002 |
0209AF |
STT |
|
25m |
1:56.97 |
227 |
3 |
Jeppe Kjær |
2004 |
0419AB |
STT |
|
25m |
1:49.19 |
145 |
4 |
Michael Halck |
2004 |
0495AD |
LYNGBY |
|
25m |
1:53.93 |
226 |
5 |
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
0449AD |
STT |
|
25m |
1:58.75 |
228 |
6 |
Jonas Vollquartz Svensson |
2004 |
|
STT |
|
25m |
2:20.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
122 |
1 |
Gustav Bendix Beiter |
2003 |
0321AB |
HERLEV |
|
25m |
1:46.74 |
134 |
2 |
Kristian Moffett |
2003 |
0339AA |
HERLEV |
|
50m |
1:39.63 |
109 |
3 |
Kasper Nikolaj Lynge |
1999 |
9965AS |
HASLEV |
|
25m |
1:38.81 |
91 |
4 |
Frederik Bartels |
2002 |
0213AM |
HASLEV |
|
25m |
1:39.24 |
64 |
5 |
Mohammed Ghizzaui |
2003 |
0371AG |
GSK |
|
25m |
1:39.72 |
130 |
6 |
Martin R. Johansen |
2001 |
0169AG |
HERLEV |
|
25m |
1:48.53 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
131 |
1 |
Erik Li |
2003 |
0391AF |
HERLEV |
|
25m |
1:32.65 |
113 |
2 |
Jeppe Woetmann Pedersen |
2000 |
0007AQ |
HASLEV |
|
25m |
1:30.69 |
75 |
3 |
Carl Magnus Krievs |
2002 |
0257AD |
GSK |
|
50m |
1:25.80 |
216 |
4 |
Rasmus Hatting Petersen |
2002 |
0205AF |
STT |
|
25m |
1:27.31 |
220 |
5 |
Teis Loftheim |
2003 |
0333AC |
STT |
|
25m |
1:31.17 |
225 |
6 |
Oliver Skadhauge |
2002 |
0297AG |
STT |
|
25m |
1:36.24 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
4 |
1 |
Joakim Køhn |
2003 |
0375AE |
VI39 |
|
25m |
1:25.44 |
68 |
2 |
Tobias Dan Hansen |
2002 |
0243AC |
GSK |
|
25m |
1:23.57 |
106 |
3 |
Frederik Birch Jørgensen |
2001 |
0119AL |
HASLEV |
|
25m |
1:21.22 |
114 |
4 |
Rasmus Thorsgaard Rafn |
2000 |
0065AQ |
HASLEV |
|
25m |
1:23.17 |
126 |
5 |
Jens Himmelstrøg |
2001 |
0153AM |
HERLEV |
|
25m |
1:25.38 |
213 |
6 |
Silas Bech Rindorf |
2000 |
0037AM |
STT |
|
50m |
1:25.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
263 |
1 |
Oliver Lindgren |
2001 |
0101AB |
A6 |
|
25m |
1:20.59 |
57 |
2 |
Victor N Andersen |
2000 |
0097AK |
GSK |
|
50m |
1:17.53 |
49 |
3 |
Thomas Windfeld-Hansen |
2000 |
0079AJ |
AIF |
|
25m |
1:15.01 |
143 |
4 |
Albert Frydensberg |
2001 |
0133AH |
LYNGBY |
|
50m |
1:16.14 |
35 |
5 |
Lasse Benzon |
2001 |
0153AH |
AIF |
|
25m |
1:18.96 |
94 |
6 |
Asger Flytkjær-Hansen |
2000 |
0097AP |
HASLEV |
|
25m |
1:20.64 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
151 |
1 |
Christoffer Drejer Mikkel |
1999 |
9967AP |
LYNGBY |
|
25m |
1:13.26 |
140 |
2 |
Mads Møller Bjørnskov |
2001 |
0173AH |
LYNGBY |
|
25m |
1:12.10 |
146 |
3 |
David Ajken Hansen |
1999 |
9917AJ |
LYNGBY |
|
25m |
1:09.66 |
247 |
4 |
Frederik Bojesen |
2002 |
0281AB |
A6 |
|
25m |
1:11.21 |
155 |
5 |
William Simonsen |
2000 |
|
LYNGBY |
|
25m |
1:12.96 |
90 |
6 |
Nicolai Andreassen |
2001 |
0113AB |
HASLEV |
|
25m |
1:13.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
144 |
1 |
Gustav Frydensberg |
1999 |
9911AJ |
LYNGBY |
|
50m |
1:07.83 |
293 |
2 |
Mads Skøde Hansen |
1999 |
9925AK |
VAT CHP |
|
25m |
1:05.56 |
115 |
3 |
Tobias Rasmussen |
1998 |
9889AF |
HASLEV |
|
25m |
1:00.00 |
117 |
4 |
Niels R. E. Sørensen |
1999 |
9977AK |
HASLEV |
|
25m |
1:04.83 |
249 |
5 |
Philip Bruhn |
2000 |
0061AF |
A6 |
|
25m |
1:07.63 |
92 |
6 |
Emil Compen |
2000 |
0037AC |
HASLEV |
|
25m |
1:09.43 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 |
Udskriftsdato |
15 juni 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:21 |
|