Startliste for GSK TYR Sommerstævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 25
|
Stævne navn |
TYR - Sommerstævne i Glostrup |
|
Udskriftsdato |
15 juni 2013 |
|
|
Stævne by |
Glostrup |
|
Udskriftstidspunkt |
08:21 |
|
|
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
15 juni 2013 |
|
|
|
|
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
235 |
1 |
Schastine R. Skifter Tabo |
2005 |
|
STT |
|
25m |
|
238 |
2 |
Celine Rytter Nielsen |
2005 |
|
STT |
|
25m |
|
76 |
3 |
Malene Langvad |
2004 |
0416AC |
GSK |
|
25m |
2:16.47 |
142 |
4 |
Maya Fenger |
2004 |
0464AG |
LYNGBY |
|
25m |
2:17.74 |
243 |
5 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
|
STT |
|
25m |
|
270 |
6 |
Laura K.b. Mikkelsen |
2001 |
|
A6 |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
236 |
1 |
Astrid Høffer |
2004 |
0438AB |
STT |
|
25m |
2:05.07 |
121 |
2 |
Anja Xin Andersen |
2004 |
0444AD |
HERLEV |
|
25m |
1:58.18 |
150 |
3 |
Julie Danfred Jørgensen |
2004 |
0408AF |
LYNGBY |
|
25m |
1:50.12 |
85 |
4 |
Antoinette Zafra |
2005 |
0518AA |
GSK |
|
25m |
1:55.31 |
71 |
5 |
Laura L. Hørning |
2004 |
0456AC |
GSK |
|
25m |
2:04.60 |
152 |
6 |
Nina Skyggebjerg Olesen |
2004 |
0412AF |
LYNGBY |
|
25m |
2:10.51 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
135 |
1 |
Inge-Marie Ørneborg |
2003 |
0348AK |
HERLEV |
|
25m |
1:46.86 |
231 |
2 |
Josephine B. U. Danielsen |
2003 |
0326AD |
STT |
|
25m |
1:45.04 |
80 |
3 |
Sofie Mosegaard |
2002 |
0206AE |
GSK |
|
25m |
1:42.76 |
103 |
4 |
Sarah Kongsted Hansen |
2001 |
0134AT |
HASLEV |
|
25m |
1:44.01 |
98 |
5 |
Caroline G. Hansen |
2000 |
0018BA |
HASLEV |
|
25m |
1:45.77 |
246 |
6 |
Caroline Bischoff |
2003 |
|
A6 |
|
25m |
1:47.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
95 |
1 |
Iben Flytkjær-Hansen |
2001 |
0194AV |
HASLEV |
|
25m |
1:40.00 |
13 |
2 |
Sofie Hertzberg |
2002 |
0262AK |
VI39 |
|
25m |
1:35.15 |
232 |
3 |
Camilla Hougaard |
2002 |
0282AJ |
STT |
|
50m |
1:27.49 |
104 |
4 |
Julie Bohn Jacobsen |
2001 |
0164AV |
HASLEV |
|
25m |
1:33.38 |
237 |
5 |
Anna Wrist-Elkjær |
2003 |
0398AE |
STT |
|
25m |
1:37.93 |
110 |
6 |
Laura Mikkelsen |
2001 |
0176AE |
HASLEV |
|
25m |
1:41.28 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
101 |
1 |
Natalie M. Hansen |
2002 |
0214AJ |
HASLEV |
|
25m |
1:25.49 |
148 |
2 |
Maria Borre Jacobsen |
2001 |
0166AR |
LYNGBY |
|
50m |
1:19.81 |
168 |
3 |
Victoria Grøn Brandelev |
2000 |
0058AK |
TRITON B |
|
25m |
1:17.08 |
141 |
4 |
Louise Engelhardt Christi |
2001 |
0138AR |
LYNGBY |
|
50m |
1:17.21 |
179 |
5 |
Cecilie Berg Jensen |
2001 |
0154AQ |
TRITON B |
|
25m |
1:24.62 |
233 |
6 |
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
0298AO |
STT |
|
25m |
1:27.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
139 |
1 |
Nikoline Biltoft-Jensen |
2001 |
0166AM |
LYNGBY |
|
25m |
1:15.97 |
260 |
2 |
Cæcilie Buchholt Johansen |
2001 |
0152AB |
A6 |
|
25m |
1:11.90 |
112 |
3 |
Lise Coermann Nygaard |
1998 |
9858AU |
HASLEV |
|
25m |
1:09.21 |
180 |
4 |
Frederikke Jensen |
2000 |
0002AC |
TRITON B |
|
25m |
1:09.95 |
162 |
5 |
Kamille Auerbach-Lind |
2001 |
0112AL |
TRITON B |
|
25m |
1:15.08 |
176 |
6 |
Johanne B. Hansen |
2002 |
0264AF |
TRITON B |
|
25m |
1:16.94 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 |
Udskriftsdato |
15 juni 2013 |
Licens til Glostrup Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:21 |
|