2019-03-18   17:24:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för DM/JDM Skåne

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

1_S
Gren 1, 100m Frisim Damer Senior 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
148  Lundahl Maria  1991  HS  AP5291  25 m  56.67   
64  Börnfors Frida  1994  MKK  AP9494  25 m  57.47   
288  Ståhl Moa  1995  SK TRITON  AV4695  25 m  58.12   
86  Olsson Linnéa  1994  MKK  BX0494  25 m  58.27   
91  Tran Cassandra  1997  MKK  AN5697  25 m  58.48   
119  Cronqvist Hanna  1996  TRELLEBORG  AD5496  25 m  58.90   
19  Linné Sara  1997  LANDSKRONA  AT5297  25 m  59.27   
47  Tärnhuvud Jenny  1994  SK LÖDDE  AN8494  25 m  59.39   
172  Weiler Matilda  1998  HS  AF0898  25 m  59.52   
10  331  Grundtvig Iben  1997  KVIK  9762AK  50 m  59.74   
11  332  Holm Josephine  1999  KVIK  9982AA  50 m  59.94   
12  255  Jönsson Dinah  1998  YSTADS SS  AN6498  25 m  1:00.15   
13  277  Sandström Felicia  1997  SJÖBO SS  AG1497  25 m  1:00.18   
14  256  Knutsson Eljena  1992  YSTADS SS  AE2892  50 m  1:00.46   
15  286  Nilsson Johanna  1996  SK TRITON  AD0696  25 m  1:00.48   
16  159  Rigby Lisa  1994  HS  AG3294  25 m  1:00.53   
17  220  Liljeqvist Ida  1999  HÖGANÄS SS  AR4499  50 m  1:00.68   
18  38  Mähl Elin  1994  SK LÖDDE  AC4294  25 m  1:00.78   
19  311  Olsson Julia  1993  SK HAJEN  AO2293  25 m  1:00.82   
20  292  Dahlberg Alma  1996  ÄNGELHOLM  AI0896  25 m  1:00.98   
21  290  Volkova Alexandra  1996  SK TRITON  AK4896  25 m  1:01.43   
22  180  Berggren-Nylund Rebecca  1999  S 71  AI1899  25 m  1:01.47   
23  89  Skog Hannah  1997  MKK  AK3297  25 m  1:01.65   
24  305  Lindström Annie  1996  KSLS  AJ3696  50 m  1:01.66   
25  195  Hinderup Lina  1994  SK RAN  BM9294  50 m  1:01.70   
26  330  Nissen Hannah  1997  KVIK  9754AD  50 m  1:01.88   
27  187  Mikael Knar  1999  S 71  AQ2299  25 m  1:02.13   
28  314  Boman Cecilia  1996  SS IDEN  AV3696  50 m  1:02.33   
29  151  Nilsson Emma  1995  HS  BA7895  50 m  1:02.35   
30  30  Ademar Karin  1993  SK LÖDDE  AG9493  50 m  1:02.60   
31  179  Andreasson Emilia  1996  S 71  AC4296  25 m  1:02.64   
32  166  Söderberg Johanna  1999  HS  AE6899  50 m  1:02.66   
33  34  Holmberg Johanna  1993  SK LÖDDE  BH9693  50 m  1:02.74   
34  205  Håkansson Rebecca  1996  VELLINGE-N  AV3296  50 m  1:02.78   
35  248  Andersson Désirée  1994  YSTADS SS  AX8694  25 m  1:02.85   
36  21  Rydgren My  1999  LANDSKRONA  AT5699  25 m  1:02.89   
37  238  Heimsten Sofia  1997  SK SYDSIM  AT8697  50 m  1:03.33   
38  236  Grewell My  1998  SK SYDSIM  BE2698  50 m  1:03.46   
39  32  Engberg Sandra  1995  SK LÖDDE  AH9695  50 m  1:03.48   
40  319  Hörberg-Zdanowski Amanda  1996  SS IDEN  AL5896  50 m  1:04.01   
41  153  Nilsson Rebecca  1996  HS  AH5696  25 m  57.93  EFT 
42  262  Topphem Marie  1995  YSTADS SS  AF9295  25 m  1:03.09  RES 
43  182  Christiansen Emilia  1999  S 71  AL8499  25 m  1:03.34  RES 
44  184  Jönsson Jessica  1998  S 71  AQ8298  25 m  1:04.15  RES 
45  261  Strömberg Amanda  1998  YSTADS SS  AR7698  25 m  1:04.40  RES 
46  324  Varady Natalie  1997  SS IDEN  AU8897  50 m  1:05.25  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  07 juni 2013 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  12:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner