2019-03-22   13:26:44
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för DM/JDM Skåne

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

7_J
Gren 7, 100m Ryggsim Damer Junior 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
86  Olsson Linnéa  1994  MKK  BX0494  25 m  1:02.49   
91  Tran Cassandra  1997  MKK  AN5697  25 m  1:05.08   
26  Vater Clara  1997  LANDSKRONA  AH7497  25 m  1:05.10   
255  Jönsson Dinah  1998  YSTADS SS  AN6498  25 m  1:05.33   
117  Andersson Tove  1995  TRELLEBORG  AC0695  25 m  1:05.54   
66  Gustafsson Andrea  1996  MKK  AV0896  25 m  1:05.69   
146  Krämer Kajsa  1993  HS  AH6693  25 m  1:05.98   
19  Linné Sara  1997  LANDSKRONA  AT5297  25 m  1:07.60   
68  Hansson Nelly  1993  MKK  AG8693  25 m  1:07.71   
10  89  Skog Hannah  1997  MKK  AK3297  25 m  1:07.82   
11  159  Rigby Lisa  1994  HS  AG3294  25 m  1:08.00   
12  30  Ademar Karin  1993  SK LÖDDE  AG9493  25 m  1:08.39   
13  166  Söderberg Johanna  1999  HS  AE6899  25 m  1:08.81   
14  205  Håkansson Rebecca  1996  VELLINGE-N  AV3296  50 m  1:09.07   
15  320  Månsson Linnéa  1996  SS IDEN  AJ6296  50 m  1:09.29   
16  90  Thalin Jenny  1997  MKK  BC8697  25 m  1:09.51   
17  32  Engberg Sandra  1995  SK LÖDDE  AH9695  25 m  1:09.62   
18  262  Topphem Marie  1995  YSTADS SS  AF9295  25 m  1:10.76   
19  292  Dahlberg Alma  1996  ÄNGELHOLM  AI0896  25 m  1:11.02   
20  77  Liljegren Hanna  1998  MKK  AM7898  25 m  1:11.29   
21  316  Cronsjö Moa  1998  SS IDEN  AM1498  25 m  1:11.30   
22  137  Hallbäck Mimmi  1998  HS  AM2298  25 m  1:11.55   
23  314  Boman Cecilia  1996  SS IDEN  AV3696  50 m  1:11.80   
24  182  Christiansen Emilia  1999  S 71  AL8499  25 m  1:12.27   
25  225  Widén Elin  1998  HÖGANÄS SS  AI4498  25 m  1:12.65   
26  179  Andreasson Emilia  1996  S 71  AC4296  25 m  1:13.01   
27  218  Juliusson Klara  1997  HÖGANÄS SS  AH3897  50 m  1:13.01   
28  220  Liljeqvist Ida  1999  HÖGANÄS SS  AR4499  50 m  1:13.01   
29  47  Tärnhuvud Jenny  1994  SK LÖDDE  AN8494  50 m  1:13.48   
30  141  Holmkvist Moa  1999  HS  AE5899  50 m  1:13.86   
31  38  Mähl Elin  1994  SK LÖDDE  AC4294  50 m  1:13.96   
32  156  Palmkvist Johanna  1999  HS  AN2899  50 m  1:14.34   
33  106  Ekfors-Elvin Agnes  1995  POSEIDON  BK9895  50 m     
34  108  Widerström Josefina  1994  POSEIDON  BG8294  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  07 juni 2013 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  12:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner